Flash mini meetings.

• 880 Replies
  • 30260 Views

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

*

lelos kounelos

• Forum MVP
  • 6018
    • View Profile
Flash mini meetings.
« Reply #30 on: May 05, 2015, 13:33:26 »
ξυπνησα πριν λιγο. μολις εφτιαξα καφε. i dont care. και εδω ερχεται η τιμωρια, η νεμεσις, το instant karma.
ο λογος που ξυπνησα και ειδα επιτελους ηλιο. με πηρε τηλεφωνο ενας φιλος για να τον  βοηθησω σε μια μετακομιση αυριο. πρωι πρωι κουβαλημα.
θα μακρυνουν τα χερια μου. υπολογιζω 3-4 ποντους. θα κοντυνουν τα ποδια μου αλλο τοσο.

το καλο με το κοντεμα των ποδιων, ειναι οτι κατι αλλο θα φαινεται μεγαλυτερο. 7+3 δεκα. παλι μικρο θα φαινεται αλλα καλυτερα απο πριν.  το δευτερο καλο ειναι η οφθαλμαπατη. το αποτελεσμα δεν θα ειναι οριτζιναλε, οποτε δεν χρειαζεται να αγορασω μεγαλυτερα σωβρακα. θα χρειαστει να αλλαξω αυτο που φοραω. απο το κουβαλημα θα γεμισει λεκεδες.
πολυ μπλεξιμο οι χειρονακτικες εργασιες.

μη ξεχασω να δεσω τα σακουλακια μου με σπαγγο. εχω ακουσει οτι απο το βαρος πεφτουν. να τα δεσω με σπαγγο; να τα τυλιξω με μονωτικη στα μπουτια μου;
Εμείς μανούλα είμαστε λούμπεν προλετάριοι, κοπρίτες κι αλκοολικοί.

*

Borracho

• Blood Shot Adult Commitment
  • Team Ragequit
  • Forum MVP
  • 9101
  • If you've been, then you'll know.
    • View Profile
    • Ragequit.gr
Flash mini meetings.
« Reply #31 on: May 05, 2015, 13:51:04 »
Ζώνη αρσιβαρίστα με γούνινα αυτιά, γκαραντί αποτέλεσμα :)

*

Pain

• Forum MVP
  • 3117
    • View Profile
Flash mini meetings.
« Reply #32 on: May 05, 2015, 14:06:27 »
Quote from: \"lelos kounelos\" post=108256
ξυπνησα πριν λιγο. μολις εφτιαξα καφε. i dont care. και εδω ερχεται η τιμωρια, η νεμεσις, το instant karma.
ο λογος που ξυπνησα και ειδα επιτελους ηλιο. με πηρε τηλεφωνο ενας φιλος για να τον  βοηθησω σε μια μετακομιση αυριο. πρωι πρωι κουβαλημα.
θα μακρυνουν τα χερια μου. υπολογιζω 3-4 ποντους. θα κοντυνουν τα ποδια μου αλλο τοσο.

το καλο με το κοντεμα των ποδιων, ειναι οτι κατι αλλο θα φαινεται μεγαλυτερο. 7+3 δεκα. παλι μικρο θα φαινεται αλλα καλυτερα απο πριν.  το δευτερο καλο ειναι η οφθαλμαπατη. το αποτελεσμα δεν θα ειναι οριτζιναλε, οποτε δεν χρειαζεται να αγορασω μεγαλυτερα σωβρακα. θα χρειαστει να αλλαξω αυτο που φοραω. απο το κουβαλημα θα γεμισει λεκεδες.
πολυ μπλεξιμο οι χειρονακτικες εργασιες.

μη ξεχασω να δεσω τα σακουλακια μου με σπαγγο. εχω ακουσει οτι απο το βαρος πεφτουν. να τα δεσω με σπαγγο; να τα τυλιξω με μονωτικη στα μπουτια μου;

Μου έφτιαξες τη μέρα

*

Απέθαντος Γελαδάρης

• Moooobraaaiinz
  • Hardcore
  • 1357
    • View Profile
Flash mini meetings.
« Reply #33 on: May 05, 2015, 14:10:03 »
Quote from: \"Borracho\" post=108258
Ζώνη αρσιβαρίστα με γούνινα αυτιά, γκαραντί αποτέλεσμα :)

Προσεξε μονο η ζωνη να εχει κουνελο-ουριτσα πισω. Για να δεσει το συνολο Λελος-Κουνελος Fashion Icon.

Οι λεπτομερειες κανουν τη διαφορα...

Ετσι δεν ειναι Borracho? Γυρνα στη δουλεια τωρα....

¯\\_(ツ)_/¯

*

Borracho

• Team Ragequit
  • Forum MVP
  • 9101
    • View Profile
    • Ragequit.gr
Flash mini meetings.
« Reply #34 on: May 05, 2015, 14:36:47 »
...ψιθύρισε ο Νεαρός Ζόμποβιτς στο αυτί του Αρουραίου #4.

Ο #4 ήταν κατά κάποιο τρόπο ο αγαπημένος του. Ήταν στο πρώτο διημερό του στο εργοστάσιο, τότε που ακόμη κυνηγούσε και σκότωνε τον καθένα σύμφωνα με τις επιταγές του Μη Γραμμικού Ψιθύρου. Ο #4 είχε πνιγεί σε πλαστικό κουβά γεμάτο οινόπνευμα. Είχε ανακαλύψει μια ολόκληρη κούτα οινοπνεύματα ο Ζόμποβιτς, το πρώτο του κιόλας βράδυ στο εργοστάσιο, όταν έψαχνε να φτιάξει ένα κατάλυμα για να κοιμάται. Δεν είχε μεγάλη τύχη με κουβέρτες ή μαλακά υλικά, αλλά είχε βρει ένα ολόκληρο κλειδωμένο δωμάτιο γεμάτο κούτες οινοπνεύματα. Θα \'χε κουσούρι μάλον ο παλιός αφεντικός, τα \'θελε όλα καθαρά.

Λόγω του οινοπνεύματος, ο #4 είχε διατηρηθεί καλύτερα από αρκετούς μεταγενέστερους φίλους του Ζόμποβιτς. Ο καημένος ο #28 ας πούμε, είχε πολτοποιηθεί με τάκο από τον όρχο βαρέων οχημάτων. Ο #83 είχε πυρποληθεί με καμινέτο. Παρά την εμφανισή τους, ο Νεαρός Ζόμποβιτς τους αγαπούσε όλους. Η Πνοή της Μεγάλης Μηχανής διέτρεχε τα αδύναμα, λεπτά κοκκαλάκια όλων, όπως και τα δικά του. Ήταν, κατά περίεργο τρόπο, αδέρφια του.

Σηκώθηκε τρεκλίζοντας, έχοντας ανάψει και το τελευταίο φτηνό, παραφινένιο κερί στο λαδωμένο βωμό της Κυράς. Από μακριά είχαν ήδη αρχίσει να ακούγεται τα μουγκρητά των Εκλεκτών Παιδιών. Ίσως ήταν και τα φρένα των Land Rover. Μετά το χτύπημα ο Νεαρός Ζόμποβιτς δεν ήταν και πολύ σίγουρος για τους ήχους που άκουγε. Χαϊδεψε στοργικά τον πυρκροτητή στο δεξί του χέρι και έφερε τον #4 στο μάγουλό του, τρυφερά, σχεδόν ευλαβικά.

\"Σύντομα Μποράτσο!\" του ψιθύρισε.

*

lelos kounelos

• Forum MVP
  • 6018
    • View Profile
Flash mini meetings.
« Reply #35 on: May 05, 2015, 14:40:31 »
κενταει ο σενσει μπορατσο.

*

Steel_Havoc

• 5* Meating Member
  • Forum MVP
  • 3643
  • Live by Sword Die by Sword
    • View Profile
Flash mini meetings.
« Reply #36 on: May 05, 2015, 15:06:24 »
O Mποράτσο έχει επηρεαστεί σε μεγάλο βαθμό απο τον Τόνεχ και πάει να παρασύρει και τον νεαρό Ζόμποβιτς, το μέλλον προβλέπεται καυτό σαν το καλοκαίρι που έρχεται...
The only thing to fear is running out of beer

*

Borracho

• Team Ragequit
  • Forum MVP
  • 9101
    • View Profile
    • Ragequit.gr
Flash mini meetings.
« Reply #37 on: May 05, 2015, 15:25:53 »
H συνέχεια, καταλαβαίνετε, αν συγκεντρωθεί το ευτελές ποσό των 24.000 ευρώ στο Κικστάρτερ πρότζεκτ \"Σούπερ Μούφα Ντράιβ Γκαϊντέν\", μια αγνά καλλιτεχνική απόπειρα απόδοσης του σύγχρονου δυστοπικού εφιάλτη σε μορφή videogame :)

*

Απέθαντος Γελαδάρης

• Moooobraaaiinz
  • Hardcore
  • 1357
    • View Profile
Flash mini meetings.
« Reply #38 on: May 05, 2015, 15:28:16 »
Quote from: \"Steel_Havoc\" post=108271
O Mποράτσο έχει επηρεαστεί σε μεγάλο βαθμό απο τον Τόνεχ και πάει να παρασύρει και τον νεαρό Ζόμποβιτς, το μέλλον προβλέπεται καυτό σαν το καλοκαίρι που έρχεται...

What if I told you, οτι και ο Τονεχ και ο Ζομποβιτς, ειναι το ιδιο ατομο που ακουει στο ονομα Borracho?

Spoiler: show
Ba dum tishhhh  :drummer:

Quote from: \"Borracho\" post=108265
Χαϊδεψε στοργικά τον πυρκροτητή στο δεξί του χέρι και έφερε τον #4 στο μάγουλό του, τρυφερά, σχεδόν ευλαβικά.

\"Σύντομα Μποράτσο!\" του ψιθύρισε.

Το μωρο ειναι ο #4 a.k.a. Borracho.

¯\\_(ツ)_/¯

*

grotenfrod

• Stargazer
  • Glorious Pseudohardcore Intern
  • Forum MVP
  • 2931
  • Γοδεφρείγος
    • View Profile
Flash mini meetings.
« Reply #39 on: May 05, 2015, 17:14:00 »
Έχω μια μεγάλη απορία να δω τι γραπτά έχεις κρυμμένα στα συρτάρια σου Μποράτσε.
"It's in the frakking ship"

*

Απέθαντος Γελαδάρης

• Moooobraaaiinz
  • Hardcore
  • 1357
    • View Profile
Flash mini meetings.
« Reply #40 on: May 05, 2015, 17:15:13 »
Εσεις αραξατε για καφε η διαβαζατε το thread οση ωρα ησασταν εξω? :P

Quote from: \"grotenfrod\" post=108277
Έχω μια μεγάλη απορία να δω τι γραπτά έχεις κρυμμένα στα συρτάρια σου Μποράτσε.

Be careful what you wish for boy....

¯\\_(ツ)_/¯

*

grotenfrod

• Stargazer
  • Glorious Pseudohardcore Intern
  • Forum MVP
  • 2931
  • Γοδεφρείγος
    • View Profile
Flash mini meetings.
« Reply #41 on: May 05, 2015, 17:28:19 »
Αράξαμε για καφέ που γύρισε σε μπύαρ. Κράξαμε κάθε ΑΑΑ dev, φτάσαμε στο σύμπαν και ξανά στην ευαίσθητη ανθρώπινη ψυχολογία. Θα πρότεινα το thread να μείνει ανοικτό για να κανονίζονται τέτοια flash events σε ώρες που να βολεύουν τρωκτικά και εργαζομένους.
"It's in the frakking ship"

*

lelos kounelos

• Forum MVP
  • 6018
    • View Profile
Flash mini meetings.
« Reply #42 on: May 05, 2015, 19:23:57 »
ηθελα να ερθω ομως κοιμηθικα ξημερωματα. εκανα σαιμπερ με εναν νεγρο ρουμανο

*

Grmadness

• High Priest Of Frappe
  • Forum MVP
  • 4825
  • Επιστρέφω σε λίγο.
    • View Profile
Re:Flash mini meetings.
« Reply #43 on: May 05, 2015, 21:42:18 »
Ενώ σε χάλαγε το real thing, ε; τελικά είσαι πιο νορμάλ από ότι πίστευα.

*

Borracho

• Team Ragequit
  • Forum MVP
  • 9101
    • View Profile
    • Ragequit.gr
Re:Flash mini meetings.
« Reply #44 on: May 05, 2015, 21:47:52 »
Ένα μικρό δείγμα αγνής διαστροφής καθώς κάνατε το μεγάλο λάθος να το ζητήσετε. Αποτελεί τμήμα του \"Λούζερ\", της επικής αφηγηματικής νουβέλας μου για τη ζωή στα χαμηλά, η οποία έρχεται προσεχώς σε όλα τα ενημερωμένα βιβλιοπωλεία, από τις εκδόσεις Εχθρική Λεμονόκουπα.

ΑΓΡΙΩΣ NFSW, προφανώς.