What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Νέος στο site; Έμπα εδώ! (ή αλλιώς, κάνε το γνωστό Welcome post σου)

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,354
Καλησπέρα παιδιά!
Σας παρακολουθώ ανελιπώςαπο την αρχή του site σχεδόν. Για την ακρίβεια απο την εποχή που κάποιοι από εσάς γράφατε στο PC Master οταν πήγαινα ακόμα γυμνάσιο! Θέλω να τονίσω ότι μέχρι και σήμερα, όντας πλέον τεταρτοετής φοιτητής δεν έχω βρει πουθενά άλλη πηγη που να εμπιστέυομαι σε gaming θέματα όσο εσάς. Γενικότερα θεωρώ ότι έχετε συνεισφέρει σε μεγάλο βαθμό στη διαμόρφωση της gaming ταυτότητας μου και με έχετε βοηθήσει να εκτιμώ την ποιότητα στα games ήδη από μια εποχή που οι περισσότεροι συνομήλικοι μου γνώριζαν μόνο το LoL και τα Call of Duty.

Μέχρι πρόσφατα δεν ένιωθα την ανάγκη να συμμετέχω και εγώ στο φόρουμ αν και lurkαρα σε πολλά thread απλά διαβάζοντας όσα γράφατε. Πρίν από μερικούς μήνες αποφάσισα να κάνω τη συμμετοχή μου πιο ενεργή και έφτιαξα επιτέλους λογαριασμό, σήμερα όμως πήρα την απόφαση να γράψω επιτέλους το πρώτο post (μια απόφαση στην οποία για να είμαι ειλικρινής με έσπρωξε και η ανάγκη για βοήθεια με ένα θεματάκι που αντιμετωπίζω, περισσότερα για αυτό σύντομα με νέο post στο hardware)! Ελπιζώ να συνεισφέρω θετικά με την παρουσία μου στο φόρουμ! Αυτά προς το παρόν!

Καλώς ήλθες!
 

manos426f

Lich
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
6,191
Γενικότερα θεωρώ ότι έχετε συνεισφέρει σε μεγάλο βαθμό στη διαμόρφωση της gaming ταυτότητας μου και με έχετε βοηθήσει να εκτιμώ την ποιότητα στα games ήδη από μια εποχή που οι περισσότεροι συνομήλικοι μου γνώριζαν μόνο το LoL και τα Call of Duty.

Τέτοια γράφεις και θα πάρουν αέρα τα μυαλά μας.....

Καλώς ήρθες φίλε!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,354
Γεροντοκρατία στο RQ :gap:

Καλώς ήλθες.

Πλάκα πλάκα έχουν περάσει αρκετό χρόνια από το πρώτο άρθρο! 8,9,10; Κάπου εκεί!
 

the_Necromancer

Commoner
Joined
Nov 28, 2019
Messages
5
ΧΑΧΑΧΑΧΑ καλώς σας βρήκα παίδες και ας πάρουν τα μυαλά σας αέρα, το αξίζετε και με το παραπάνω!😉
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Καλώς μας ήρθες και ενεργά λοιπόν!!!! Είμαι σίγουρος ότι θα συνεισφέρεις θετικά στο forum οπότε μην μασάς!!! Μιας και έκανες την αρχή συνέχισε!!!!!
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Παιδιά καλήσπέρα. Μετά από πολύ καιρό, μερικές Guiness και αφού έχω διαβάσει σχεδόν κάθε post του φόρουμ, πήρα το θάρρος να σας πω κι εγώ ένα γειά.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,632
Θέλει τον χρόνο του κάποιος για να διαβάσει κοντά 250,000 ποστς, υποθέτω.

Καλώς όρισες κι επίσημα, λοιπόν! 🖖
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Θέλει τον χρόνο του κάποιος για να διαβάσει κοντά 250,000 ποστς, υποθέτω.

Καλώς όρισες κι επίσημα, λοιπόν! 🖖
Έχω κάμποσα χρόνια που σας παρακολουθώ, και όλα αυτά τα χρόνια δεν ήμουν και ο ορισμός του παραγωγικός στην δουλειά μου...:gap:
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,651
Καλώς όρισες, έπιασες αμέσως το πνεύμα με τα emoticos.:broeagle:
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Η αλήθεια είναι ότι ανυπομονώ να μου δοθεί η ευκαιρία να χρησιμοποιήσω αυτό με τον Τσουρινάκη.
 

Rick Dangerous

Awakened Shrub
Joined
May 3, 2020
Messages
2
Γειά σας παιδιά!

Είμαι ο Rick Dangerous και είμαι παλιός αναγνώστης του θρυλικού PC Master αλλα και μεγάλος λάτρης της MS-DOS εποχής!

Ο πρώτος μου Η/Υ ήταν ένας Amstrad PC με CGA.

Εκεί έπαιξα για πρώτη μου φορα και το αγαπημένο μου παιχνίδι το Rick Dangerous! :)

Καλώς σας βρήκα και θα τα λέμε συχνά!
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,651
Καλώς όρισες, Rick!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,354
Γειά σας παιδιά!

Είμαι ο Rick Dangerous και είμαι παλιός αναγνώστης του θρυλικού PC Master αλλα και μεγάλος λάτρης της MS-DOS εποχής!

Ο πρώτος μου Η/Υ ήταν ένας Amstrad PC με CGA.

Εκεί έπαιξα για πρώτη μου φορα και το αγαπημένο μου παιχνίδι το Rick Dangerous! :)

Καλώς σας βρήκα και θα τα λέμε συχνά!

Εμένα το πρώτο μου PC ήταν Amstrad με EGA αλλά ο πρώτος υπολογιστής Amstrad CPC 6128. Σκυλιά του Alan Sugar ήμασταν!
 
Top Bottom