What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

LIBERATED

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,510
Η αλήθεια είναι ότι δεν είναι και τόσο ευχάριστο να κατακρίνω προσπάθειες μικρών indie προγραμματιστικών ομάδων, όταν αυτές κατορθώνουν να κυκλοφορήσουν ένα παιχνίδι. Ο μόχθος που απαιτείται έτσι ώστε ένα παιχνίδι να δει το φως της ημέρας είναι πραγματικά τεράστιος και δυστυχώς είναι λυπηρό οι κόποι αυτοί να πηγαίνουν στράφι, όταν καταλήγουμε σε ένα αποτέλεσμα όπως το Liberated.
Από την άλλη οφείλω να ενημερώσω για ένα παιχνίδι που επ’ ουδενί δεν είναι αυτό που διατείνεται ή ίσως αυτό που δείχνει. Μπορεί η σελίδα του στο Steam να τονίζει φαρδιά-πλατιά το 90% positive rating του demo του στο Steam Game Festival, μπορεί το κομιξάδικο εικαστικό του να τραβάει την προσοχή προκειμένου να σε κάνει να το εντάξεις στη wishlist σου, στην πράξη όμως το Liberated είναι από τα πιο ανούσια παιχνίδια που έχω παίξει τα τελευταία χρόνια...

Continue reading...


 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Δεν θυμαμαι να εχω διαβασει review με τοση πικρα και αναστεναγμο. Με την εναρξη της αναγνωσης ειχα να πω κατι....



ποδοπατησες τα παντα με απολυτη επιτυχια.
Κλασσικη περιπτωση αρπαχτης;
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,510
Αν και είναι βαριά λέξη η "αρπαχτή", περισσότερο μου έβγαλε την αίσθηση ότι δεν τους πέτυχε τίποτα.
 
Top Bottom