What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Έχω καλό γνωστό που ζει, αναπνέει, τρώει και κυριολεκτικά δουλεύει (ως ταξιθέτης και ασφάλεια) για τον Ολυμπιακό. Χτες ήταν περιχαρής και ανάρτησε ένα πολύ λακωνικό μήνυμα σε πλατφόρμα κοινωνικού δικτύου που αναδείκνυε την ιστορική σημασία της ημέρας, χωρίς να δίνει το ελάχιστη αναφορά στον ΟΣΦΠ και φυσικά χωρίς να ακολουθεί την άκρως επικίνδυνη (και βολική) επίσημη στάση του "no politica" που έχουν υιοθετήσει οι οργανωμένοι οπαδοί.

@billakos90
Θα το πω όμορφα και ωραία, διότι είχες ήδη εξαντλήσει τα όρια αυτής της διαχειριστικής ομάδας όταν έβριζες μανούλες. Πήγαινε στο λαγούμι από το οποίο σύρθηκες, κάλυψε την τρύπα, ανέπνευσε όσο οξυγόνο απομείνει και όσο αντέξεις. Τα σκατά που έχεις σε αυτό που αποκαλείς κρανίο θα αποτελέσουν καλό λίπασμα, μήπως και φυτρώσει τίποτα που θα είναι πιο επωφελές για το περιβάλλον και την ανθρωπότητα. Εσύ και όλη η συνομοταξία σου. Φτιάξε όσους λογαριασμούς θέλεις για να μπεις εδώ μέσα. Θα τρως συνέχεια άκυρο. Π-Ο-Υ-Λ-Ο.

Όποιος έχει πρόβλημα με την παραπάνω διατύπωση, διότι είμαι ενήμερος ότι υπάρχουν άτομα που τσινάνε από επιλογές τις διαχειριστικής ομάδας (τις οποίες για κάποιο λόγο αποδίδουν αποκλειστικά σε μένα ως αβάντα συμπεριφορών), στείλτε μου pm να το λύσουμε κόσμια. Είμαι ανοικτός σε όλες σας τις προτάσεις και κριτικές. Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Ας προχωρήσουμε σε πιο σημαντικά θέματα, όπως αρμόζουν στη χτεσινή ημέρα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
γαμότο πρέπει να παρακολουθώ και ποδοσφαιρικά threads τώρα να μην χάνω τα καλά και ας μην ξέρω τίποτα από μπαλα :p
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
νομιζα οτι το ειχε σβησει μονος του το επιμαχο ποστ κι οτι δεν το ειχατε δει.
θεωρω το οτι τον δεχτηκατε πισω μετα απο εκεινο το ποστ και οτι του μιλουσε και ηρεμα ο εν λογω αδμιν ηταν ηδη τρομερα ευγενικό και γενναίο.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Όλα διαβάζονται, ακόμη και τα διεγραμμένα (από τους χρήστες).

Το ποιες διεργασίες γίνονται στο παρασκήνιο για κάθε περίπτωση ξεχωριστά είναι κάτι που δεν φαίνεται και δεν χρειάζεται να φαίνεται. Πάντα προτιμάμε τη νουθεσία είτε σε δημόσιο είτε σε προσωπικό διάλογο, ασχέτως τους αστεϊσμούς περί banhammer κτλ.
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
Το χθεσινο ηταν απλα το ανοιγμα της πορτας. Εχει δρομο ακομη για το maximum των ποινων, οι οποιες θα δοθουν χωρις τα κιτρινα φωτα των μμε και τις φιεστες των πολιτικων.
Εκεινο το τεραστιο 10% των υπανθρωπων που κυκλοφορει αναμεσα μου και εχω επιδραση μαζι τους με θλιβει και οργιζει ταυτοχρονα.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Αφιερωμένο στον Μπιλάκο.

 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
121026592_2202250643251644_7495575596910831576_o.png
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269

Τραμπ : «Ανάρρωσα από τον κοροναϊό γιατί είμαι τέλειο δείγμα ανθρώπου»​


Κάποιον τύπο με μικρό μουστάκι μου θυμίζει αυτή η ρητορική, δε μου έρχεται τώρα να δεις πως τον λεν...
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Κάποιον τύπο με μικρό μουστάκι μου θυμίζει αυτή η ρητορική, δε μου έρχεται τώρα να δεις πως τον λεν...

Φίσλερ; Α όχι, αυτό είναι χύτρα ταχύτητας... :Ρ
 

Savatar

Blackguard
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,408
Αν και όλοι γνωρίζουμε τι σημαίνει χρυσαυγίτης/φασίστας/ναζί εδώ μέσα (ελπίζω δηλαδή) ας μοιραστώ και εγώ μια ιστορία: κολλητός μου μαζί με έναν άλλο φίλο μας γυρνούσαν προς σπίτι τους κατά τις 10 το βράδυ, περιοχή κάπου κοντά στα Εξάρχεια (εξάρχεια είχε σπίτι ο κολλητός), εποχή 2003-2004 , δεν θυμάμαι ακριβώς. Ο φίλος μας πάνκις και φαινόταν (κολλητά τζιν, παραμάνες, ραφτά από πανκ μπάντες κτλ.) Ξαφνικά τους κυκλώνουν καμιά δεκαριά ούγκανα χρυσαυγόπουλα από το πουθενά (ξυρισμένα κεφάλια, παραλαγές, μαύρες μπλούζες...τα γνωστά). Το μόνο που ξεστόμισαν ήταν κάτι του στυλ : "θα πήγαινες φαντάρος για την πατρίδα?" Και μετά απλά όρμηξαν (btw, είχαν και κάτι κοντόξυλα). Ο κολλητός ποιο μικροκαμωμένος και γρήγορος κατάφερε να ξεγλιστρήσει με την μία, ο άλλος φίλος μας δυστυχώς όχι. Τον σπάσαν στο ξύλο (μιλάμε για πολλά ράμματα, στο πρόσωπο κυρίως). Έτσι απλά! Η ειρωνία : 50-100 μέτρα ποιο μακριά στην γωνία υπήρχε μπάτσος-φύλακας σε είσοδο (κάποιας τράπεζας, δεν θυμάμαι ποια). Ο κολλητός έτρεξε εκεί και φώναζε "ρε θα τον σκοτώσουν, κάντε κάτι" και ο μπάτσος ήταν "λυπάμαι, δεν μπορώ να αφήσω το πόστο μου" με χαλαρό υφάκι "στα @@ μου". Επίσης κάτι γιαγιάδες από τα μπαλκόνια φώναζαν "θα το σκοτώσετε το παιδί" (αν είχαν πάρει αστυνομία δεν γνωρίζω, δεν φάνηκε ποτέ πάντως) Τελικά τον γλίτωσαν μέλη της ΚΝΕ που ήρθαν με αμάξια ύστερα από τηλεφώνημα, παίζει και να τον είχαν σκοτώσει, χωρίς υπερβολές. Λίγες μέρες πριν είχα πάει και εγώ Αθήνα για λίγες μέρες για βόλτα στον κολλητό, θα μπορούσε...

Δεν έχω ζήσει Αθήνα (ευτυχώς) αλλά ξέρω από έγκυρες πηγές (κολλητός , φίλοι, οικογένεια έχουν ζήσει για πολλά χρόνια) ότι η ΧΑ ήταν γνωστή για το καφριλίκι και φασιστιλίκι της από τις εποχές που η δύναμη της ήταν στο 0.1% . Και αυτό ήταν το μεγάλο σοκ όταν την έβλεπα να γιγαντώνεται : τουλάχιστον η μισή Ελλάδα ήξερε τι σκατάνθρωποι ήταν, γνώριζε πολύ καλά!
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Δε νομίζω ότι γνώριζε η μισή Ελλάδα το συμμορίτικο/εγκληματικό πρόσωπο της ΧΑ. Και δεν το λέω για να χαϊδέψω το λουμπεναριό. Απλά γενικώς η μισή και βάλε Ελλάδα δεν ξέρει τίποτα για οτιδήποτε.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Λογικό. Φάρμακα πουλάει, τον συμφέρει να υπάρχουν ψεκασμενοι
 
Top Bottom