What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Basketball is Life

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
ναι, ελρικ, επαθα εναν πανικο τωρα... :D:p
ΚΑΝΕΝΑ προβλημα δεν εχω να σου πω οτι πρεπει να γινουν αυστηροτερες οι ποινες για τις πορτοκαλαδες και για παικτες και για ομαδες, εννοειται.
ωραια τα λεει ο συμπαθεστατος γιαννουλης, αν και ξεχναει να πει οτι δεν ηταν 8 χρονων, αλλά τριαντατοσο οταν εγινε το σκηνικο. αλιμονο αν δεν ηξερε να φυλαει τον πωπουλινο του, και να ζηταει μετα και τα ρεστα για την αφελεια του.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
νταμπλ ποστ γιατι πρεπει.

αυτη τη στιγμη οι παικτες μιλγουωκι και ορλαντο δεν κατεβηκαν στο μεταξυ τους ματς, οι πληροφοριες λενε με πρωτοβουλια του μιλγουωκι.
πρωτοφανες για το nba. α ρε γιανναρα εχεις ποτισει με το dna σου ολη την ομαδα και την εχεις κανει συμπαθεστατη.

αν το κανουν ολες οι ομαδες, ναι αυτο θα κανει καποια διαφορα. θα συζητηθει ο λογος και θα χασει και το Nba και τα μονα εσοδα που περιμενει μετα την καταστροφικη χρονια, τα τηλεοπτικα των πλει οφ.
δεν αρκουν τα μηνυματακια στις μπλουζιτσες. ευγε.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
"Βγείτε έξω σκυλάραπες να παίξετε ώστε να είναι σε λήθαργο ο κόσμος. Έχουν και οι θεατές, που βάζουν στοιχήματα πάνω στο πόσο έχετε σαπίσει το κορμάκι σας σα σκυλιά, δικαιώματα. Έτυχε να είναι 7 οι σφαίρες στην πλάτη, διότι ήταν ημιγεμάτος ο γεμιστήρας, δεν θα ξανασυμβεί."

Άρτος και Θέαμα, στη Ρώμη του σύγχρονου κόσμου. Σε 2000 χρόνια, θα κοιτάνε με ρομαντισμό οι τότε γενιές το σήμερα.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
ηδη εχουν βγει ελληναρες και λενε για εκατομυριουχους που υποκρινονται κλπ.
δε νιωθουν τα ορκς οτι μιλαμε για nba, κυκλο εργασιων δισεκατομυρια ντολαρς, και οτι δεν εχει ξαναγινει κατι τετοιο σε αυτη την κλιμακα.
παει για ναβολη και το ροκετς - θαντερ. ηταν λογικο. ο κρις πωλ ειναι προεδρος των παικτων και βόκαλ σε αυτα τα θεματα, δεν κρυβεται. κι ο ρας ουεστμπρουκ επισης δεν μασαει σ αυτα τα θεματα.

μεγαλη δουλεια που οι μπακς το ξεκινησαν ολο αυτο. οι ματζικ ειχαν βγει για σουτακια και ζεσταμα, αλλά μολις εμαθαν τι παιζει γυρισαν στ αποδυτηρια. αν το κανουν ολες οι ομαδες, θ αναγκαστει το nba να μην τιμωρησει κανεναν. ισως ν αναβληθουν τα υπολοιπα πλει οφ, και ειναι κριμα για τον γιαννη, αλλά ναι, θα κανει διαφορά. και αξιζει τον κοπο.

ηδη, αντι να δειχνουν ματς, ολα τα δικτυα tnt, abc κλπ εχουν αναγκαστικα συζητησεις για τον ρατσισμο, για την ασυδοσια της αστυνομιας κι ακουω πρωτη φορα λεξεις οπως negro, whites κλπ. αυτο ειναι ηδη μεγαλη νικη και εξελιξη.
αιζαια τομας, λεμπρον, ντονοβαν μιτσελ, ντεμαρ ντε ροζαν εχουν ηδη κανει δηλωσεις.
δε μαζευεται τωρα, γινονται πραγματακια.

εντιτ: μπλειζερς και λεικερς θα μπουκοταρουν επισης. κανενα ματς αποψε.

εντιτ 2: ακουστηκε κι η αφεντια μας. ο σαμ μιτσελ παλιος pg της ιντιανα και νυν προπονητης μιλησε για τον γιαννη λεγοντας οτι απ οτι εχει καταλαβει μεγαλωσε σε μια αρκετα ρατσιστικη κοινωνια και ξερει πως ειναι...
πες τα σαμυ.
 
Last edited:

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Τι πάει να πει είναι εκατομμυριούχοι. Αν δεν μπουν μπροστά ποιος θα μπει εγώ? Εμένα θα με μπαγλαροσουν και δεν θα ανοίξει μύτη. Θα το πούνε απλά Τετάρτη. Αυτοί έχουν ακόλουθους τους ακούνε κλπ. Καλά κάνουν και είναι αυτοί βοκαλ για τέτοια θέματα. Τι να τους κάνω αν το μόνο που κάνουν είναι φάση "ωπ κοίτα σουρωτηρι στον εκανα"?
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Τι πάει να πει είναι εκατομμυριούχοι. Αν δεν μπουν μπροστά ποιος θα μπει εγώ? Εμένα θα με μπαγλαροσουν και δεν θα ανοίξει μύτη. Θα το πούνε απλά Τετάρτη. Αυτοί έχουν ακόλουθους τους ακούνε κλπ. Καλά κάνουν και είναι αυτοί βοκαλ για τέτοια θέματα. Τι να τους κάνω αν το μόνο που κάνουν είναι φάση "ωπ κοίτα σουρωτηρι στον εκανα"?

Σωστός. Αλλά βλέπεις οι μεγαλοκαρχαρίες θεωρούν ότι μαζί με το μεγάλο συμβόλαιο αγοράζουν και τη σιωπή του παίκτη. Σκάσε και παίξε, όπως είπε ο @Northlander .
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
εμαμήθημεν και φέτο (που να σαι, ρέκτη της καλαθοσφαιρας, Απολυτε σπορτκαστερ κωστα μπατή???).
ομαδα χωρις σπιθα, χωρις αδένες, ξυπνησε μονο οταν ελειψε ο φυσικος της ηγετης, οπότε της εφυγε το τρομερο αγχος που της φορτωναν οι προβλεψεις κι οι προσδοκιες. τα περσινα παθηματα δεν εγιναν μαθηματα.
ο κοουτς (που μου φαινεται λιγο μυρωδιας, να το καταθεσω, αν και μενα δε με λες και φιλ τζακσον...) αποφασισε να ζησει και να πεθανει με το τριποντο. σου λεει εχω εναν σουπερμαν, εναν απ τους 5 καλυτερους παικτες αυτη τη στιγμη στο συμπαν, θ απλωσω 4 παιχτας γυρω γυρω και θα τα μπουμπουνιζουν ανελεητα. ολο και 2-3 απ τους 6-7 θα ειναι σε μερα, θα βαλει και μια 30αρα ο γιαννης, καθαρισαμε το ματσακι...

ναι, μαζι σου, ακουγεται ωραιο πλανο για την ρεγκιουλαρ σηζον. στα πλειοφ ομως σφιγγουν οι γλουτοι, αρχιζει και το ξυλο, μενουν μονο οι πολυ καλες ομαδες που ειδαν περσι απ το τοροντο πως και τι, ο μπλεντσο οπως περσι στα πλειοφ χαρταετο, ο μιντλετον χαρταετο μεχρι το 3-0 και ξυπνησε μετα, μαμηθη και το συμπαν φετος με τον κορωνιο και βαλαμε στον πωπο το πλεονεκτημα εδρας που παλευαμε μεχρι μαρτη να το εξασφαλισουμε, tl/dr: περδεται η νυφη, σχολασε το μυστηριο.

τραγωδια. ας το αφησουμε αυτο και να δουμε το αυριο. ο γιανναρας ανακαλυψε thehardway, οτι δε γινεται ενας παικτης να σηκωσει κατσαρολι μονος, οπως κι αν λεγεται. δεν το καταφερε ο Μεγιστος, δεν το καταφερε λεμπρον, κομπε και τοσοι αλλοι. δυστυχως πρεπει να γινουν πραγματα. κατι για κρις πωλ που διαβαζω τα θεωρω ασοβαρα. ναι ειναι ηγετης και παιχτουρα, κατι που δεν ηταν ο μπλετσο, αλλά ειναι στα 35 πλάς. αντιο ζωη. νομιζω ο γιαννης θελει σουπερ σταρ ψηλο διπλα του, οχι ποιντ γκαρντ. η ενα πασπαρτου τυπου γιοκιτς η ντονσιτς.
για μενα το υγρο ονειρο θα ειναι να παει νταλας. πολλα δαχτυλιδια, λεμε. και το διαβασα καπου κιολας, αλλά δεν παιζει με πολλες πιθανοτητες. και με την ομαδα των σελτικς θα ηθελα να τον δω, ισως και με καποιο αουτσαιντερ με νεανικη ομαδα οπως οι σανς η οι γκριζλις.

παντως επειδη ειναι και εγωισταρος, με την καλη εννοια, θα παλεψει πιστευω οσο μπορει να το παρει με τους μπακς, οπότε νομιζω θ ανανεωσει με το μαξ συμβολαιο. απλα θα πρεπει να του φερουν σαπορτινγκ καστ δυνατο και ισορροπημενο, οχι αλλους σουτερ που εξαφανιζονται στα πλειοφ.
ειδωμεν.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Συμφωνώ σε αρκετά, εκτός από

ισως και με καποιο αουτσαιντερ με νεανικη ομαδα οπως οι σανς

Τον καταδίκασες. Μακράν το πιο τοξικό front office, είναι κοινό μυστικό ότι φεύγουν άτομα από την οργάνωση (όχι παίκτες από την ομάδα) και δεν θέλουν να έχουν σχέση με το μπάσκετ.

Το μόνο πρόβλημα είναι ότι οι Bucks είναι και θα είναι μικρό market. Για εμάς που βλέπουμε μπάσκετ και κοιτάμε το γυάλινο γοβάκι της Σταχτοπούτας (εμβαπτισμένο υποσυνείδητο από την Αντίστροφη Μέτρηση του 1987) δεν σημαίνει τίτοτα απολύτως αυτό. Αλλά για την πλειονότητα των παικτών του ΝΒΑ λέει πολλά. Μόνο κάποιος αστέρας που θα έχει την απόλυτη κάψα (ή άλλο πράγμα που ξεκινάει από κάππα) για να παίξει με τον Γιάννη μπορεί να έρθει προς τα εκεί, και συνήθως αυτοί είναι βετεράνοι των οποίων η ακμή έχει παρέλθει. Αν πάντως φέρουν CP3, θα είναι λάθος (ακόμη και ανταλλάξουν τον... λίγο Bledsoe), καθώς θα αδειάσουν το roster από αρκετούς παίκτες και θα πρέπει να δώσουν και draft picks. Και όλα αυτά για έναν υπεργαμάτο playmaker (τον κορυφαίο της γενιάς του), αλλά σε προχωρημένη (αθλητική) ηλικία και επιρρεπή σε τραυματισμούς.

Μακρυγόρησα, ήθελα μόνο να πω ότι διαφωνώ αρκετά για τους Ήλιους. Του Φοίνιξ ειδικότερα, για τους άλλους δεν ξέρω.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
κι εγω με τους αλλους ηλιους διαφωνησα, ευτυχως πολυ πριν το 2012, και νιωθω πολυ δικαιωμενος. για τους σανς του φηνιξ δεν το ηξερα, ομολογω η παρακολουθηση μου του νβα, περιοριζεται στις 4 γραμμες και λιγο παραεξω.

αυτο με τη μικρη αγορα δεν το καταλαβαινω. δεν λεμε σε κανενα αθρωπο να παει να σκαβει στους -20 χωρις φαι και νερο μεχρι το τελος της ζωης του. του λεμε για 3 χρονια με τρελλα λεφτα να ερθει σε μια πολη διπλα στον καλυτερο και να εχει καλες πιθανοτητες για δαχτυλιδι. γιατι αυτο ειναι τοσο ανασταλτικο? και μετα ας παει στο la η στο μαιαμι η οπου, να ζεστανει τα κοκαλακια του, να παρταρει και να ζησει ζωη χαρισαμενη.

μεταξυ μας το ροστερ των μπακς οπως ειναι διαμορφωμενο δεν εχει και πολλα κομματια, που αν χαθουν, θα λειψουν απ την ομαδα. μ αυτη την εννοια, νομιζω μονο ο μιντλετον ειναι αναντικαταστατος, κι αυτο θα το συζητουσα ανετα, δεν τρελαινομαι για το στυλ του.


εντιτ: κατα φωνη
δυνατο. του παει ο καουαι, σε χαρακτηρα και προσηλωση, αν και θελει πολλη ωρα τη μπαλα στα χερια του. δεν το βλεπω ομως να γινεται, θα χρειαστει πολλαπλα τρειντ και ομαδες μεσα το ντηλ, για να βολευτει κι ο πωλ τζωρτζ
 
Last edited:

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
αυτο με τη μικρη αγορα δεν το καταλαβαινω. δεν λεμε σε κανενα αθρωπο να παει να σκαβει στους -20 χωρις φαι και νερο μεχρι το τελος της ζωης του. του λεμε για 3 χρονια με τρελλα λεφτα να ερθει σε μια πολη διπλα στον καλυτερο και να εχει καλες πιθανοτητες για δαχτυλιδι. γιατι αυτο ειναι τοσο ανασταλτικο? και μετα ας παει στο la η στο μαιαμι η οπου, να ζεστανει τα κοκαλακια του, να παρταρει και να ζησει ζωη χαρισαμενη.

Στα λόγια μου έρχεσαι. Not the US mentality
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
ΤΕΡΑΣΤΙΑ νικη.
απιστευτη. οτι κι αν λεμε οι παντογνωστες του κημπορντ, η ομαδα δειχνει να εχει μεταλλο. οσο πλησιαζε η κιμκι τοσο αντεχαμε. κι οταν περασανε 5-6 ποντους, ημουνα σιγουρος οτι θα γινουν 15, το παραδεχομαι. αλλά με βουλωσανε οι παικτες. τον βοβορα τον πιστευα και τον πιστευω και χαιρομαι γιατι μ αυτη τη νικη κερδισε και χρονο και σεβασμο απο διαφορους.

μ εντυπωσιασε ο παπαπετρου, που οντως παει να γινει ηγετης της ομαδας κι ο μπεντιλ. αλλά γενικα ολοι το παλεψανε. κι ο φοστερ μπορει να μην εβαλε ξερω γω 25, αλλά ηταν πολυτιμος οσο επαιξε και ομαδικος, νομιζω απειρως πιο σημαντικα απ τον βαλει 25αρα. κι ο μποχωριδης, ξερω, δεν ειναι κοπλιμεντο, αλλά εκανε λιγοτερα λαθη απ οτι περιμενα, ειναι μια αρχη κι αυτο... :D
ο νεντοβιτς εχει αγχωθει να δειξει οτι θα ειναι ληντερ και βαρομετρο. μολις λυθει και δει οτι δεν τα περιμενουμε ολα απ αυτον, θα παμε πολυ καλυτερα. τα παιδικα λαθη στην αμυνα συνεχιζονται. με δουλεια και χημεια, θα λιγοστεψουν.

η κιμκι ειχε απουσιες μεν, αλλά δεν περιμενε τετοια αντιδραση κι αιφνιδιαστηκε. ζηλεψα μικι, μπουκερ και ζαιτσεφ. εναν απ τους 2 πρωτους να χαμε και οι φιλοδοξιες θα ηταν αλλες...

ΤΕΡΑΣΤΙΑ νικη, το ειπα????
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,506
Μου άρεσε πολύ η ομάδα χθες. Βγάζει υγεία όλο αυτό που γίνεται φέτος και προσδοκίες
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
χαμος στους μπακς. αδειαζει μεγαλο μερος του περσινου ροστερ κι ερχονται παικτες που δειχνουν οτι ο γιαννης εχει ηδη συμφωνησει να μεινει και θα προσπαθησει να παρει εκει το δαχτυλιδι.
ερχονται τζρου χαλιντει και μπογκνταν μπογκντανοβιτς και φευγουν μπλεντσο, ιλιασόβα, ντι τζει γουιλσον, τζωρτζ χιλ, ντιβιντσεντσο. νομιζω εμεινε κι ο oυες μαθιους χτες ελευθερος.

απ αυτους νομιζω μονο ο ντιβιτσεντσο ειναι απωλεια, γιατι εδειξε θρασος, αμυντικη κι επιθετικη σταθεροτητα και μπασκετικο iq κι εχει καλο μελλον στην λιγκα. ο ντι τζει γουιλσον εχει κι αυτος ταλεντο, αλλά δεν μπορουσαν να τον περιμενουν αλλο οι μπακς να κανει το ξεπεταγμα.
o μπλεντσο ηταν πολυ καλος στην ρεγκιουλαρ και χανοταν τελειως στα πλειοφς, οπότε αναμενομενο. o ιλιασοβα νομιζω ειχε να δωσει ακομα κι εδενε πισω την ομαδα, ενω ειχε και καλο σουτ απ εξω. δεν ξερω τι συνεβη και δεν τον εβαλε σχεδον καθολου φετος στα πλει οφς. βεβαια ειναι 33, αλλά για λυση απ τον παγκο ηταν εξαιρετικη περιπτωση.

οπως και να χει αυτοι που ηρθαν ειναι επιπεδου πενταδας και καλοι στην αμυνα, ειδικα ο χολιντει. δεν ξερω αν φτανουν για κουπα. ισως πρεπει ο Budenholzer ν αλλαξει λιγο τα πλανα του, γιατι φανηκε τα τελευταια 2 χρονια οτι στα πλει οφς με τις σκληρες αμυνες και το μεγαλυτερο αγχος, δεν φτανει απλα να μπουμπουνας 50 τριποντα κι οσα μπουνε, για να κερδισεις τα ματς. να δουμε και τις επομενες κινησεις, γιατι αδειασε τελειως ο παγκος και οσο καλη πενταδα κι αν εχεις, χωρις παγκο δεν πας πουθενα.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
δεν ειμαι τοσο βαθυς γνωστης για να εχω αποψη σοβαρη. παντως νιωθω οτι μπορει στην τακτικη και στην προετοιμασια αγωνων να ειναι αψογος, αλλά απ αυτα που βλεπω, δεν πρεπει να το εχει πολυ με το κοουτσαρισμα την ωρα του αγωνα.

εχει ενα πυρηνικο οπλο στα χερια του και πρεπει να βρει τροπο να το αξιοποιησει στο πλαισιο της ομαδας. αν δεν καταφερει και φετος να φτασει τουλαχιστον τελικο, νομιζω θα μας χαιρετησει.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
δεν ειμαι τοσο βαθυς γνωστης για να εχω αποψη σοβαρη. παντως νιωθω οτι μπορει στην τακτικη και στην προετοιμασια αγωνων να ειναι αψογος, αλλά απ αυτα που βλεπω, δεν πρεπει να το εχει πολυ με το κοουτσαρισμα την ωρα του αγωνα.

εχει ενα πυρηνικο οπλο στα χερια του και πρεπει να βρει τροπο να το αξιοποιησει στο πλαισιο της ομαδας. αν δεν καταφερει και φετος να φτασει τουλαχιστον τελικο, νομιζω θα μας χαιρετησει.

Δεν θα είναι εύκολο γιατί το παιχνίδι του Γιάννη έχει ακόμα πολλές αδυναμίες τις οποίες πρέπει να δουλέψει για να γίνει πιο ολοκληρωμένος. Δεν νομίζω δηλαδή ότι αρκεί ένα πλάνο του στυλ "γεμίζω την πεντάδα με spot shooters ώστε όταν κλείσουν τη ρακέτα στον Γιάννη να σουτάρουν αυτοί". Πλέον ξέρουν όλοι πώς να τον περιορίσουν, οπότε ή θα πρέπει να ανέβει δραματικά η ποιότητα της υπόλοιπης πεντάδας για να μην είναι εφικτή η άμυνα με τρεις παίκτες στην κορυφή της ρακέτας ή θα πρέπει ο Γιάννης να βάλει στο ρεπερτόριο του το αουτ και το παιχνίδι πίβοτ.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
απ οτι εχει φανει, οσες ομαδες σταματησαν τον γιαννη χρησιμοποιησαν το κολπο του τοροντο περσι, τον γνωστο "τοιχο" με 3 ατομα στην κορυφη της ρακετας. κι ο γιαννης εχει το iq να βγαζει ουσιαστικα ασιστ σ οποιους εχουν μεινει ελευθεροι στο τριποντο. μιλαμε για nba, ελεος. θα πρεπε το ενα στα δυο ελευθερα να μπαινει, ξερω γω. και περσι και φετος τα σπασανε οι ακροβολισμενοι εξω απ το τριποντο, χωρις καμια αμυνα πανω τους.

για το παιχνιδι του γιαννη, προσωπικα δεν θεωρω οτι χρειαζεται ΚΑΙ να αποκτησει και 40% στα τριποντα, ας πουμε. στο πιβοτ εχει βελτιωθει πολυ, νομιζω.

για τον γιαννη και το παιχνιδι του μπορω να μιλαω ωρες, μπακάλικα βεβαια και "καφενειακα", δεν εχω ιδιαιτερες γνωσεις. προσωπικα, θεωρω εγκλημα που πριν 3 χρονια, αποφασισε, υποθετω μετα απο παραινεση του μπουντενχολζερ, να χτισει το σωμα του και τον τροπο παιχνιδιου του για τεσαρι. αν τον ειχες παρακολουθησει τα πρωτα 2-3 χρονια στο nba, επαιζε στο δυαροτριαρι. επειδη νομιζω οτι τον εχω ψυχολογησει λιγο, τον πεισανε οτι ετσι θα ξεχωρισει και θα παρει κουπες, που ειναι το μονο που τον ενδιαφερει. βεβαια, τι λεμε τωρα, ο αθρωπος ειναι 2 χρονιες σερι mvp κι εχει κυριαρχησει, αλλα θα τον προτιμουσα ως 2-3αρι. θεωρω οτι εχει "βαρυνει", εχει χασει ποσοστο της ελαστικοτητας του και επακολουθα της θεαματικοτητας του. ξαναλεω, αν προλαβω πριν με σταματησουν τα προβεια γιαουρτακια σακουλας που βλεπω να ρχονται, οτι και παλι ειναι τρομερα θεαματικος και αθλητικος, ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΕΠΕΛΕΞΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ. γνωμουλα μου ειναι, οτι αν εμενε στο 2 θα βλεπαμε πραγματα επιπεδου μαικλ (θε μου, σχωρα με).

απιστευτη ευχη και καταρα παντως, να μπορεις ουσιαστικα να διαλεξεις οποιαδηποτε απ τις θεσεις της πενταδας για να κανεις καριερα. αν εμενε ο κιντ, παντως, πιστευω οτι θα βλεπαμε τον γιαννη μαξιμουμ μεχρι το 3, ισως και ασο, ποιος ξερει?? εξαλλου ηταν ο πρωτος που ειχε την εμπνευση να τον βαλει να κατεβαζει μπαλα για καποιους αγωνες.
 
Top Bottom