What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Die With Your Boots On

asparagus_12

Gelatinous Cube
Joined
Nov 26, 2019
Messages
179
Ο καλύτερος, μακράν του δευτέρου, στις μεταδόσεις αγώνων μπάσκετ. Βαθυς γνωστης του αθλήματος ως πρωην παικτης ( κι οχι σε κανενα τοπικο, αλλά 4 πρωταθλήματα και 2 κυπελλα με τον Παναθηναϊκο), αντικειμενικότατος ανεξαρτήτως του παναθηναϊκων του αισθημάτων, ισορροπημένος στις μεταδόσεις του (χωρις να γκαρίζει, αλλά ουτε και να σε παίρνει ο υπνος και με ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ χροια φωνής.

Καμία σχέση με το υπόλοιπο θλιβερό μπασκετικό δημοσιογραφικό σινάφι.

ΥΓ: είχε παντρευτεί και μία πρώην Σταρ Ελλάς.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000


Ο τυπος ειναι πραγματικα ηλιθιος και δε νιωθει...αντι να βγει να πει κατι καλο για τον εκλειποντα, θεωρωντας οτι λεει θετικα πραγματα γιαυτον, τον εμπλεκει σε σκανδαλο διαπλοκης συμφεροντων;;;!!! :giankos: :giankos: :giankos:
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,316
Πλήρης ώριμος και όχι γηρασμένος έφυγε ο Sir Sean Connery σε ηλικία 90 ετών.

RIP.

03SkitsaMAKR.png
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Ο Μαραντονα απλα κουραστηκε να ξεγελαει τον θανατο. Θα φταιει που ποσταρα video ποδοσφαιρικου περιεχομενου που αναφερε το ονομα του.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Ο Μαραντονα απλα κουραστηκε να ξεγελαει τον θανατο. Θα φταιει που ποσταρα video ποδοσφαιρικου περιεχομενου που αναφερε το ονομα του.

Δηλαδή τι θες να μου πεις Κούνελε; Ότι σειρά έχει ο Χατζηπαναγής; Αυτό θες να μου πεις; :giankos:
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Ακομα και εγω ξερω οτι ο Χατζηπαναγης εχει το ιδιο βεληνεκες με τον Μαραντονα αλλα δεν εκαναν την ιδια ζωη.
Οτι λαδι εχει ο καθενας στο καντηλακι του. Ο Μαραντονα τσιτσιριζε πολυ και πεταγε λαδακι εκτος ποτηριου.
Αν και το ποδοσφαιρο μου ειναι αδιαφορο, οπως οτι ο ΚΙΜ εχει ιδιο ονομα με την Καρντασιαν. Θα σχολιασω το θεμα, αν και θα βγω, κλασσικα, οφτοπικ. επειδη επαιξε πολυ κλαμα στις ειδησεις της μερας.

Ο Μαραντονα ηταν μεγαλο παιχτουρι αλλα οχι το καλυτερο στον κοσμο. Ειναι γνωστο οτι η ποδοσφαιρικη κοντρα Αργεντινης-Βραζιλιας (Μαραντονα-Πελε) εδωσε ωθηση στην δημοσιοτητα του πρωτου αλλα και του δευτερου.
Επειδη ειμαι ποδοσφαιρικα αδιαφορος, δεν θα το παιξω δηθεν. Απο τους καλυτερους ποδοσφαιριστες που εχουν περασει απο το γκαζον του λαου, ηταν ο Τζωρτζ Μπεστ ο οποιος επισης τσιτσιριζε πολυ και ο Χατζηπαναγης. Ο δευτερος εχει μεγαλη αξια και σαν θυμα της ζωης στην Ελλαδα, οπου η καταγωγη σου ειναι ενα μεγαλο μειον. Ετσι αντι να τον αφησουν να μεγαλουργησει τον εθαψαν. Του εδωσαν και μια ψευτο-τιμητικη πλακετα και τον αφησαν να επιστρεψει στο πουθενα που τον εχωσαν. Θα τον ξαναθυμηθουν οταν παθει κατι. χτυπαω ξυλο.
Αυτο για να μην ξεχναμε που ζουμε.

Κριμα για τον Μαραντονα, γιατι μιλαμε για ανθρωπο με μεγαλη ιστορια στο ποδοσφαιρο αλλα θα διαφωνησω με τους τιτλους των ειδησεων, για τον μεγαλυτερο τσουλιστη μπαλας που περασε απο την πρασιναδα.
 
Last edited:

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Πέθανε ο David Prowse, ο ηθοποιός που φορούσε τη στολή του Darth Vader στην αρχική τριλογία Star Wars.

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Οταν βλεπω ηλικιες οπως ειναι το 85 νομιζω οτι διαβαζω για καποιον αθανατο. Εγω εχω μια υποψια οτι δεν θα φτασω ουτε τα 50.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,506
 
Top Bottom