What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Cyberpunk 2077

Niris

Hobgoblin Captain
Joined
Nov 27, 2013
Messages
277
Η ιστορία του Jackie Welles είναι η προ-εισαγωγή του game. Έχεις ακόμα...
Έχω προχωρήσει αρκετά μετά από κει...Αλλά δεν ξέρω τι επιλογές έχω ή αν έχω χάσει κάτι..
Γενικά οι αποστολές σαν αποστολές και πως μπορείς να τις διεκπεραιώσεις δεν μου φαίνεται να έχουν και τόσες πολλές ενναλακτικές...Δηλαδή τίποτα σαν αυτό που λέγανε στο ντέμο,που προσπαθούσες να κλέψεις ένα αραχνοειδές drone και μίλαγες με μία τσίκα από την μίλιτεκ ή πήγαινες μόνος και αντιμετώπιζες τις συνέπειες των αποφάσεων σου μετά...Μέχρι στιγμής όπως μου έχει φανεί, ή κάνεις ένα έξτρα οπτιοναλ πράγμα ή όχι...

Γενικά το παιχνίδι μου αρέσει αλλά απλώς είναι ένα καλό Bethesda Fallout.Περίμενα κάτι σαν το New Vegas, που έχεις διαφορετικά factions, διαλέγεις τι θέλεις να είσαι καλός κακός τύπος και οι αποστολές μπορούν να λυθούν με πολλούς τρόπους όχι:
Έκανες το όπτιοναλ✅/❌
Stealth/not-Stealth
Wait one day

Βέβαια το Cyberpunk έχει πολύ καλύτερο delivery από το New Vegas ειδικά άμα φτιάξουν τα bugs..Αλλά είναι καιρός να σταματήσουμε να προσποιούμαστε ότι η CDPR δεν μας έπαιζε ψιλό γαζί όταν έλεγε ότι είναι μόνο First Person Perspective για το immersion και όχι γιατί γλίτωσαν καμπόσο χρόνο και χρήμα για animation...
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Πρέπει να λάβουμε υπόψιν και το υπόβαθρο του setting, και τις δυνατότητες που αυτό προσφέρει.

Οι "κακοί" του setting είναι ουσιαστικά 1) οι πανίσχυρες και πάμπλουτες Corporations, 2) οι συμμορίες, που ουσιαστικά ελέγχονται από Corporations. Οποιοσδήποτε άλλος παράγοντας, όπως πχ ο παίκτης και οι άλλοι Mercs, είναι απλά γιγάντιοι πουθενάδες μέσα στο ευρύτερο πλαίσιο των πραγμάτων, πουθενάδες οι οποίοι αγοράζονται από τις Corporations για 2 σεντς και ένα πιάτο ραβανί.

Δεν προσφέρονται όλα τα games για powertrips, ευτυχώς ή δυστυχώς. Εν προκειμένω ευτυχώς. O Johnny Silverhand πχ έγινε ο θρύλος που έγινε ακριβώς επειδή έσπασε το παραπάνω μοτίβο, και πέθανε μέσα σε μια μπάλα δόξας, τρομοκράτης για κάποιους και επαναστάτης για άλλους. Αυτό είναι το καλύτερο που μπορεί να ελπίζει όποιος πάει κόντρα στο σύστημα της Night City, και αυτοί που το καταφέρνουν είναι κυριολεκτικά ένας στο εκατομμύριο.

Είναι πρακτικά αδύνατον να λανσάρεις σε αυτό το setting ένα questline του στυλ "μπες στο Militech Faction, κάνε quests και ανέβα στην ιεραρχία, μεχρί να καταλήξεις να γίνεις CEO" όπως θα γινόταν σε ένα bethesda RPG. Δεν γίνεται, απλά. Θα ήταν σαν σε συνθήκες πραγματικής ζωής να παίρνεις έναν άστεγο, και να τον κάνεις μέσα σε 10 μέρες πρόεδρο της Ιντρακόμ ή της Βιανέξ.

Με αυτό κατά νου, ο "evil" χαρακτήρας που μπορείς να παίξεις είναι ουσιαστικά αυτός που δεν έχει ηθικές αναστολές, που δολοφονεί όποιον μπορεί να δολοφονηθεί και που κοιτάζει πρωτίστως το προσωπικό του όφελος, οικονομικό ή από πλευράς πρεστίζ, πατώντας και επί πτωμάτων αν χρειαστεί. Και οι επιλογές στα quests για κάτι τέτοιο, ΥΠΑΡΧΟΥΝ.

ΥΓ. Και στο Witcher, ο Γκέραλτ παρέμενε ένας ταπεινός Witcher σε όλη τη διάρκεια της σειράς, άσχετα αν κατέληξε να επηρεάζει καθοριστικά τα γεγονότα του κόσμου του. Εκεί γιατί δεν μας ενόχλησε πχ που δεν μπορούσαμε να τον κάνουμε βασιλιά της Νόβιγκραντ, ή έστω αρχηγό του Wolf School στην πορεία του game?
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Αλλά είναι καιρός να σταματήσουμε να προσποιούμαστε ότι η CDPR δεν μας έπαιζε ψιλό γαζί όταν έλεγε ότι είναι μόνο First Person Perspective για το immersion και όχι γιατί γλίτωσαν καμπόσο χρόνο και χρήμα για animation...
Δεν μπορώ να καταλάβω πώς συνδέεται αυτή η πρόταση με όλα τα παραπάνω που γράφεις. Το παιχνίδι όσο φαίνεται από αυτά που έχω παίξει, παρέχει άνετα την εμπειρία ενός immersive sim. Τώρα για το χρήμα και το χρόνο του έξτρα animation των δύο εναλλακτικών μοντέλων PC, συζητήσιμο αν και μικρή σημασία έχει. Ο κόσμος σε ένα τέτοιο σενάριο ίσως να είχε περισσότερο πάτημα να λέει για post-apocalyptic GTA.

Τώρα αν αποτυχάνει να έχει 15 διαφορετικά factions και να παίζεις διπλωματία μεταξύ τους έτερον εκάτερον. Στα υπόλοιπα καλύφθηκα από τον Hellion. Ακόμη και φτασμένος Fixer να είσαι, πρακτικά είσαι το όρνιο που θα φάει μετά το λιοντάρι, ό,τι περισσέψει και αν αυτό το επιθυμεί.
 

argaliad

Gelatinous Cube
Joined
Oct 17, 2016
Messages
61
O Johny Silverhand χρειάζεται δικό του expansion 20 ωρών απλά κουβαλάει μακάρι να διαλεγαν pre build character όπως με geralt το performance σε ερμηνεία δεν συγκρίνεται με το να παίζεις με ένα χαρακτήρα που έχει φτιαχτεί για να καλύψει 10δες προφίλ χαρακτήρων παιχτών , όχι ότι δεν έγινε καλή δουλειά με τον V αλλα απλά δεν συγκρίνεται
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Δείτε λίγο αυτό εδώ. Από ότι φαίνεται το παιχνίδι έχει "κόφτες", από λάθος, σε ορισμένα αρχεία που εξισωσουν τους διαθέσιμους πόρους του pc με αυτούς των κονσολών. Πείραγμα στις τιμές ανεβάζει τις αποδόσεις.

 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
οι ρυθμίσεις df ηταν σχετικα κοντα με αυτα που ειχα. not bad.

 

Niris

Hobgoblin Captain
Joined
Nov 27, 2013
Messages
277
Γενικά η CDPR τα έδειχνε τα πράγματα με shady τρόπο. Δεν έχω κονσόλα και δεν με έχει αγγίξει καθόλου το θέμα της απόδοσης τους αλλά δείτε λίγο αυτό το βίντεο:

Βλέπεται κάτι περίεργο? Όταν είναι στο ps4 ο χαρακτήρας και το αμάξι πάνε αργά και με το που έχει μια σκηνή που δεν τρέχει με τίποτα στο PS4, αλλάζουν στο PS5.

Δείχνανε το ντέμο για το μισιον που λέω και λέγανε ότι μπορείς να πας και να μην παλέψεις με κανέναν ή να τους φας όλους με stealth ή να μπεις μέσα και να αρχίσεις τα πιστολίδια (είμαι σίγουρος υπόσχονταν και άλλους τρόπους που δεν τους έδειξαν) και ότι οι επιλογές σου για το πώς επιλέγεις να προχωρήσεις θα επηρεάζουν την ιστορία σου.. Εμένα μου φαίνεται ότι δεν έχω και τόσες επιλογές στο μεγαλύτερο μέρος των κουέστ εκτός του να κάνω έξτρα πράγματα ή όχι, και απ`ότι έχω καταλάβει άμα δεν κάνεις τα έξτρα πράγματα είσαι ένας τεμπέλης και αυτό είναι το "κακό" playthrough. Ξανά λέω μπορεί να φταίει που δεν το έχω ψάξει ακόμα και τόσο αλλά έτσι μου φαίνεται, απ`όταν ξεκίνησα το νομαντ και μέσα σε λίγα λεπτά έβλεπα το σινεμάτικ με τον τζάκι...

Γενικά και η όλη φάση με τα life paths φαντάζει πιο πολύ σαν μια ψεύτικη υπόσχεση σε σχέση με το πως φαινόταν όταν δείχνανε gameplay...Δείχνανε μόνο τα πρώτα 15-20 λεπτά του κάθε path που είναι τελείως διαφορετικά..Μετά βλέπεις το ίδιο cinematic ότι και να κάνεις και η μόνη διαφορά που έχει λένε ότι είναι αυτό σε κάποιους διαλόγους που λες nomad/street/corpo

Δεν είναι χάλια το παιχνίδι, απλά θα μπορούσε να είναι πολύ καλύτερο και η CDPR θα μπορούσε να μην λέει πίπες.
 
Last edited:

Niris

Hobgoblin Captain
Joined
Nov 27, 2013
Messages
277
Δείτε λίγο αυτό εδώ. Από ότι φαίνεται το παιχνίδι έχει "κόφτες", από λάθος, σε ορισμένα αρχεία που εξισωσουν τους διαθέσιμους πόρους του pc με αυτούς των κονσολών. Πείραγμα στις τιμές ανεβάζει τις αποδόσεις.


Το είδα στο Nexus mods Mods :: Cyberpunk 2077
Έχουν ήδη πολλά καλά μοντάκια άμα πάτε στα τοπ, walk key ,fixes...
Τώρα δοκιμάζω αυτό Better Controls Menu
 
Last edited:

Niris

Hobgoblin Captain
Joined
Nov 27, 2013
Messages
277

Δεν τα συνάντησα αυτά στο δικό μου playthrough γιατί δεν μαλακιζόμουν. Ότι στοίχημα θέλετε το παιχνίδι δεν χώραγε άλλα δεδομένα στην ram των ps4/xbox one ,οπότε υπάρχει πολύ cut content στις ΑΙ και άλλες βασικές λειτουργίες ,ώστε οι παλιές παιχνιδομηχανές να μπορούν να το σηκώσουν.

Για παράδειγμα στην οδήγηση, θα μπορούσαν τα αμάξια να έχουν καθρέφτες για να μπορείς να κάνεις καμιά όπισθεν, ο χάρτης να κάνει ζουμ άουτ για να μπορείς να δεις πότε θα στρίψεις να έχει κανα gps ή ακόμα καλύτερα αυτόματο πιλότο...

Είναι 2077, κάνεις double jump με πορδές από τον κώλο σου και δεν υπάρχει αυτόματος πιλότος στα αμάξια...
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,280
Ήρθα μόνο να πω ότι μια χαρά bugs είχε και έχει το Witcher 3 ακόμα και τώρα μετά από τόσα χρόνια, απλά κατεβάσατε τόσο coolaid που το διέγραφε το μυαλό σας την επόμενη στιγμή που συνέβη. Πιέστε και τώρα και παίξτε, μας τα σκοτίσατε με το cyberpunk τόσο καιρό που καθυστερεί :p
 
Last edited:

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Υπό ποια έννοια; Απαιτήσαμε να έρθει πιο γρήγορα το παιχνίδι; Μαζί τα φάγαμε κραντσάραμε;

Είναι πολύ μεγάλη η τοξική μερίδα του community που τη βρίσκει με review bombing, social media flames και λοιπές too-much-free-time πρακτικές. Το PR και marketing τμήμα καλείται να λέει πως πετάει ο γάιδαρος σε όλους αυτούς, μεταφέροντας έξτρα πίεση στο engineering τμήμα. Πίεση που είναι ήδη στο θεό από day 1, καθώς οι ημερομηνίες κυκλοφορίας ορίζονται από το business και I'll be damned αν οποιοδήποτε ΑΑΑ (ή οποιοδήποτε γενικότερα) παιχνίδι αναπτύσσεται από ομάδες που ακολουθούν κάποια agile μεθοδολογία εργασίας. Γενικά, να είστε σίγουροι πως κανένας dev δεν έχει θεωρήσει ποτέ τελειωμένη τη δουλειά του όταν το business πει πως είναι.

Δεν λέω πως κατέχουμε τη μερίδα του λέοντος της ευθύνης, ούτε καν (αυτό επαφίεται συντριπτικά στις γραβάτες -- ναι, και η CDPR έχει), μα πως η θέση και συμπεριφορά μας, πχ ο "οπαδικός" τρόπος που αντιμετωπίζονται εταιρείες, το υπέρ του δέοντος attachment και personal investment σε IPs ή, στον αντίποδα, ο fast food τρόπος που πάρα πολλοί καταναλώνουν παιχνίδια (κάτι που αναμένεται να ενταθεί με τα game passes αυτού του κόσμου), όλα αυτά δίνουν στους εργοδότες όσα χρειάζονται για να στύψουν τα dev teams. Εξού και η χρήση του όρου "νευραλγικός". Ούτε και κατηγορώ κάποιον που περιμένει να έχει το προϊόν που του υποσχέθηκαν, όταν του το υποσχέθηκαν, όπως του το υποσχέθηκαν. Απλά αυτοί που μοιράζουν υποσχέσεις και λευκά χαμόγελα, συνήθως δεν έχουν απολύτως καμία σχέση με το ίδιο το προϊόν, εκτός από το να κάθονται στο λαιμό αυτών που το παράγουν.

Και επίσης, αν βγάλουμε την εξαιρετική γραφή στο W3, από gameplay πάσχει, από open world είναι απλά ένα open world συνηθισμένο με τα ερωτηματικά του και τα πάσης φύσεως επαναλαμβανόμενα activities. Ακόμα και τα witcher contracts gameplay wise, copy paste ήταν, πλην της για άλλη μια φορά εξαιρετικής γραφής τους.

Παρακαλώ να κρατήσουμε ένα επίπεδο.

Νίτρε, με το κέρατο που έχεις ρίξει στο Witcher για να ασχοληθείς με ό,τι τριτοτέταρτο πέφτει στα χέρια σου, δικαιούσαι και το τελευταίο bugάκι που θα σου πετάξει! Tbh, μια φορά σε 224 ώρες χρειάστηκε να βγω και να ξαναμπω στο game λόγω graphic glitch. Το μοναδικό άλλο bug που συνάντησα, ήταν πως κάποιες φορές η Roach με έγραφε όταν σφύριζα. Το οποίο όμως δε με χάλασε να πω την αλήθεια, γιατί μου φάνηκε πολύ λογικό ένα ζωντανό να σε γράφει πχ όταν τρώει.
 

vtheofilis

Death Knight
Joined
Dec 11, 2012
Messages
4,422
@Niris
Δεν μπορώ να έχω εμπεριστατωμένη άποψη για το New Vegas, καθώς ακόμα δεν το έχω παίξει, αλλά δεν είναι πόνημα της Bugthesda. Είναι φτιαγμένο από την Obsιdian, και εκδόθηκε από την Bethesda ( που είχε αγοράσει την "φίρμα" Fallout από την Interplay ). Τα 3, 4, 76, και Shelter είναι φτιαγμένα από την Bethesda. Και απ' ότι λέγεται, το ευτύχημα είναι ότι όσοι αγαπάνε τα αρχικά Fallout μπορούν να τα αγνοήσουν, γιατί κάποιος φώτισε την Bethesda και τα δικά της παιχνίδια διαδραματίζονται σε άλλες περιοχές των ΗΠΑ.
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
Βασισμενος στο οτι το rdr2 το απολαυσα στο ps4(pro) ,αγορασα το cyberpunk στη συγκεκριμενη κονσολα(σκεπτομενος οτι στο pc μου θα σερνεται απιστευτα). Δεν εχω προχωρησει παρα πολυ και οι εμπειριες μου ειναι οι εξης : ενας κοσμος πολυ ενδιαφερον και μου αρεσει να κυκλοφορω εκει μεσα.
Το main quest δειχνει αξιολογο αλλα θα συμφωνησω με τον Niris οτι με παει τραινο χωρις πολλες επιλογες και συνεπειες(τουλαχιστον μεχρις στιγμης). Δε μου αρεσει καθολου αυτο.
Side quests δεν εχω πολυασχοληθει.
Γραφικα, μετρια . Ποτε δε με απασχολησε το θεμα αλλα οσο και αν περιμενεις μετρια γραφικα τουλαχιστον ας εχουν κανει optimization. Αλλοιως μη το βγαλεις καθολου. Πρωτη φορα ειδα να κρασαρει παιχνιδι στο ps4. Και για να προλαβω καποιους, στο μυαλο μου εχω rdr2 και last of us 2.

Shooting? Χωρις να ειμαι καλος και σε συνδιασμο με το joypad, πιο ευκολα καταστρεφω τα παντα μπροστα μου απο το να πετυχω καποιον. Στο πρωτο encounter καταφερα να προχωρησω μετα απο-μετρημενους- 11 θανατους.

Δε το προτεινω σε καποιον που εχει υπομονη, μεχρι να το στρωσουν και το μεγαλο μου ερωτημα ειναι αν ειναι καλο RPG?
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Είναι πολύ μεγάλη η τοξική μερίδα του community που τη βρίσκει με review bombing, social media flames και λοιπές too-much-free-time πρακτικές. Το PR και marketing τμήμα καλείται να λέει πως πετάει ο γάιδαρος σε όλους αυτούς, μεταφέροντας έξτρα πίεση στο engineering τμήμα. Πίεση που είναι ήδη στο θεό από day 1, καθώς οι ημερομηνίες κυκλοφορίας ορίζονται από το business και I'll be damned αν οποιοδήποτε ΑΑΑ (ή οποιοδήποτε γενικότερα) παιχνίδι αναπτύσσεται από ομάδες που ακολουθούν κάποια agile μεθοδολογία εργασίας. Γενικά, να είστε σίγουροι πως κανένας dev δεν έχει θεωρήσει ποτέ τελειωμένη τη δουλειά του όταν το business πει πως είναι.

Δεν λέω πως κατέχουμε τη μερίδα του λέοντος της ευθύνης, ούτε καν (αυτό επαφίεται συντριπτικά στις γραβάτες -- ναι, και η CDPR έχει), μα πως η θέση και συμπεριφορά μας, πχ ο "οπαδικός" τρόπος που αντιμετωπίζονται εταιρείες, το υπέρ του δέοντος attachment και personal investment σε IPs ή, στον αντίποδα, ο fast food τρόπος που πάρα πολλοί καταναλώνουν παιχνίδια (κάτι που αναμένεται να ενταθεί με τα game passes αυτού του κόσμου), όλα αυτά δίνουν στους εργοδότες όσα χρειάζονται για να στύψουν τα dev teams. Εξού και η χρήση του όρου "νευραλγικός". Ούτε και κατηγορώ κάποιον που περιμένει να έχει το προϊόν που του υποσχέθηκαν, όταν του το υποσχέθηκαν, όπως του το υποσχέθηκαν. Απλά αυτοί που μοιράζουν υποσχέσεις και λευκά χαμόγελα, συνήθως δεν έχουν απολύτως καμία σχέση με το ίδιο το προϊόν, εκτός από το να κάθονται στο λαιμό αυτών που το παράγουν.
t3qkhrohrh321.jpg


Πηγα να αρχισω να γραφω περι, συλλογικης ευθυνης και για το πως ευθυνονται οι γραβατες παρα οι ντεβς αλλα με τη δευτερη παραγραφο
giphy.gif



@vtheofilis ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΞΕΙ ΤΟ ΝΙΟΥ ΒΕΓΚΑΝ?!!!!!!!!!!!!?!??!!??!?! ΤΡΕΧΑ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΣΕ ΤΟ!!!!!
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Το main quest δειχνει αξιολογο αλλα θα συμφωνησω με τον Niris οτι με παει τραινο χωρις πολλες επιλογες και συνεπειες(τουλαχιστον μεχρις στιγμης). Δε μου αρεσει καθολου αυτο.

Side quests δεν εχω πολυασχοληθει.

το μεγαλο μου ερωτημα ειναι αν ειναι καλο RPG?

Με τον τροπο που το παιζεις μαλλον δε θα βγει καλο rpg. Ναι οκ μπορεις να πας καρφι στο main και να αγνοησεις τα παντα η μπορεις να ασχοληθεις με τα sides και να ξεκλειδωσεις περισσοτερο content και
να εχεις προσβαση σε πολλαπλα φιναλε
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Κατσε δλδ το παιχνιδι δεν παιζεται πιανοντας καθε συνοικια ξεχωριστα, πρωτα κανοντας τα μπλε open world stuff, οταν τα τελειωσεις ολα πας στην επομενη συνοικια και οταν τα βγαλεις ολα προχωρας στις κιτρινες σαινττζομπς οπως κανω εγω;

Δλδ 12 lvl και 27 streetcredit θεωρειται του ματς για να μπεις στο act 2?

visible.jpg
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
ΜΠΡΑΒΟ, για την επιλογή refund που δίνουν.
GET OUT OF HERE, με τις συγνώμες.
Συγνώμη είχαν ζητήσει και για το disparity γραφικών από αυτό που έδειξαν αρχικά σε σχέση με το πως ήταν το Witcher 3 (οι κακές γλώσσες λένε για "ισότητα" μεταξύ των εκδόσεων).
Φυσικά εξακολουθεί κι είναι πανέμορφο αλλά το point είναι ότι δε φαίνεται να έμαθαν κάτι από όλη την ιστορία. Αυτή την φορά δεν υπήρξε "ισότητα" και αυτό φαίνεται στο crash and burn playthrough των last gen κονσολών. Ναι έχουν κοινό, δε λέμε όχι σε έξτρα μόνυιζ κλπ. αλλά αν δεν μπορείς να το κάνεις καλά, μην το κάνεις καθόλου.
Δε θα το έπαιζα σε κονσόλα αλλά είναι τραγικό για όσους επέλεξαν να τους τα ακουμπήσουν εκεί. Ελπίζω να μπορεί να σωθεί η κατάσταση (έστω playable σε potato mode) και να ξεχαστεί αυτό.
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
Με τον τροπο που το παιζεις μαλλον δε θα βγει καλο rpg. Ναι οκ μπορεις να πας καρφι στο main και να αγνοησεις τα παντα η μπορεις να ασχοληθεις με τα sides και να ξεκλειδωσεις περισσοτερο content και
να εχεις προσβαση σε πολλαπλα φιναλε
Καλο το περιεχομενο της απαντησης σου. Οπως ειπα ειμαι στα αρχικα σταδια και τα side quests που εχω ειναι τραγικα και generic(gta style). Θα εχω το νου μου.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Ειναι και θεμα γουστου, καποιος οντως μπορει να θεωρει τα sides χασιμο χρονου που να μην εχει/θελει να διαθεσει στο παιχνιδι. Απλως οταν επιλεγεις να αγνοεις ενα μεγαλο κομματι του ειναι δυσκολο μετα να το κρινεις σα συνολο.

Εγω ειμαι στο 10ωρο και εχω 0 αποψη για την γραφη, την τελευταια φορα που μπηκα ολοκληρωσα ενα activity και μετα κολυμπαγα στη θαλασσα (!) να βρω το reward μου. Ο Jackie μου στελνει μηνυματα που στο διαλο ειμαι, δεν καταλαβαινει πως εχω σημαντικες δουλειες να κανω.
 
Top Bottom