What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

2021 the WTF thread

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Μιας και εδώ κάτω από το αυλάκι μας μπήκε καλά φέτος και από τις 12 δεν μπορούμε να κλείσουμε μάτι με τους μετασεισμούς που είναι ενοχλητικά αισθητοί, είπα να κάνω ένα thread να βάζουμε τα WTF που θα μαζέψει το 2021 να τα βλέπουμε του χρόνου :p

 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Καταρχάς είναι ο Μαραθιάς, μου γίνανε και δημοσιογράφοι εκεί στο in...
Κατά δεύτερον μας κούνησε πολύ όμορφα κι εδώ πέρα, αλλά εκείνη την ώρα έτρωγα ένα μπέργκερ με δύο κιλά καραμελωμενα κρεμμύδια και μισό μοσχαράκι ενδιάμεσα, οπότε δεν μου έκανε κέφι να κουνηθώ. Αν δεν ρευτεις, καλύτερα να πέσει το ταβάνι να σε πλακώσει
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Και εγώ δεν ένιωσα πολύ, έχω ένα threshold για τους σεισμούς, αλλά με τρόμαξε ότι το περάσαμε αυτό το threshold 3-4 φορές χθες :p
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Είχε αρκετούς μετασεισμούς. Πέρα απ' αυτό, συνηθισμένα τα βουνά απ' τα χιόνια.
Δεν είναι και τόσο συνηθισμένα να τραβάει από χθες μέχρι σήμερα όμως :p
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Μην περιμενεις μεγαλο σεισμο πριν απο μεθαυριο.
Ας μην βιαζομαστε γιατι εκκρεμει και ο Στρυμονας και πρεπει να υπαρχει σειρα προτεραιοτητας.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,316
Είναι τόσο σεισμική περιοχή η Ελλάδα, που στατιστικά δίνει ένα σεισμό 5R κάθε μήνα!! Τις περισσότερες φορές όμως το επίκεντρο έιναι ή στη θάλασσα ή σε ακατοίκητες περιοχές, οπότε δεν δημιουργείται πρόβλημα!!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Είναι τόσο σεισμική περιοχή η Ελλάδα, που στατιστικά δίνει ένα σεισμό 5R κάθε μήνα!! Τις περισσότερες φορές όμως το επίκεντρο έιναι ή στη θάλασσα ή σε ακατοίκητες περιοχές, οπότε δεν δημιουργείται πρόβλημα!!
είμαστε ακριβώς επάνω στο τόξο Ευρώπης και Αφρικής βασικά, κάθε χρόνο πάει λέει 1,5εκ νότια η Πελοπόννησος.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Καλά ξεκινάει το 2021, σε περίπτωση που είχαμε αμφιβολίες δηλαδή :p

Και κάποιοι ψοφάνε για holy wars
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Το κακο με τις θρησκειες ειναι οτι οταν εμφανιζεται καποιος να τις βαλει στην θεση τους, τον σκοτωνουν ενω ακουγονται χειροκροτηματα.
Το ιδιο συμβαινει και οταν εμφανιζεται καποιος με καποια νεα θρησκεια και με την ιδια clap ακουστικη επενδυση.
Στο τελος της μερας ακους
δεν υπαρχει θεος και ο θεος μας ξεχασε
και βλεπεις
πιστους που κανουν το αντιθετο απο αυτο που οριζει και η θρησκεια
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
τελικα το 2020 και το 2021 ειναι χρονολογιες ή ποντοι που σπρωχνουν προς τα μεσα τις αιμορροιδες;

 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
"...ετέθη εκτός λειτουργίας σήμερα κατά την διάρκεια δοκιμαστικών διαδικασιών"""

Αμυδρά, κάτι μου θυμίζει.

Σύντροφε Ντιάτλοφ, εσύ;

"... τα επίπεδα της ραδιενέργειας στην περιοχή παραμένουν κανονικά."
Αναλόγως με τι όργανο το μέτρησαν... με το πρόχειρο ή με το "καλό" που έχουν φυλαγμένο στο χρηματοκιβώτιο του Κόμματος;
 
Top Bottom