What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

PC-Gaming News

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931

tyrion395

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,887


ενδιαφερον ισως και το crossover που περιμενουμε στο bloodstained το 2021 να ειναι blasphemous related. βασικα καποτε πρεπει να παιξω το blaspemous

Mόλις θυμήθηκα πως έχω το blasphemous από το kickstarter. Επίσης μόλις θυμήθηκα ότι έχω το bloodstained από το kickstarter.
Δεν έχω παίξει κανένα...
Silver lining, θα παίξω το crossover! Το ίδιο κάνει. Δύο σε ένα :solaire:
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488



ΜΑΓΚΑ ΜΟΥ ΤΙ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ!!!! ΕΙΔΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΩΡΩΘΕΙ!!! Είχα παίξει το πρώτο σε XBOX φίλου και το περιμένω 19 χρόνια να ρθει στο πισί....
Επιτέλους έφτασε η μέρα!
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Καταπληκτικα νεα! Ερχονται τα ninja gaiden 1 2 και 3 στο pc. Παιχνιδαρες για ninja σαν εμενα!
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Δεν ξέρω αν το ακούσατε αλλά η τριλογία των 3d Ninja Gaiden (ένας από τους πυλώνες των Nioh) έρχεται στο pc. Πως θα τους πετσοκόψουμε έτσι.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Κυκλοφορούν κάτι φήμες ότι μια κονσολοσειρά με μπαλαρίνες - ή ίσως νίντζα, δεν είμαι σίγουρος, σιγά τη διαφορά άλλωστε - θα έρθει στα PC, έχετε ακούσει τίποτα;
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,510
Τι εννοείς; Ότι έρχεται μια σειρά παιχνιδιών με ninja από τις κονσόλες σε PC; Αυτό εννοείς; Μίλα ξεκάθαρα.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
ρε παιδια πειτε μου. ειναι τλκ αληθεια? ερχεται το ninja gaiden 1,2,3 στα pc?
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
ρε παιδια πειτε μου. ειναι τλκ αληθεια? ερχεται το ninja gaiden 1,2,3 στα pc?

Κάποιοι λένε πως έρχονται τα Ninja Gaiden 1, 2 & 3 στο PC. Άλλοι υποστηρίζουν πως η σειρά Ninja Gaiden θα κάνει την εμφάνισή της στο PC.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Τι είναι αυτό το Ninja Gaiden για το οποίο όλοι μιλάτε? Σειρά?
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Τι είναι αυτό το Ninja Gaiden για το οποίο όλοι μιλάτε? Σειρά?

Αν ήτο σειρά, θα λεγόταν Ninja Gayden. Μάλλον ταινία είναι.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Τιναυτό το On Love, Endings and a $1000 Pledge; Σπιρίτσουα σαξέσο του Ντεθ, Λαβ εντ Ρόμποτς;
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
δεν ξερω αν εχει ποσταριστει πουθενα αυτο. ενταξει ακομα και να χει, δυο = μία. (οπως εδειξε το τρέιλε του νιντζαγκέιντε, αν δεν ποσταρεις κατι 7 φορες, ειναι ως μη γενόμενο.)


ποσο μπροστα ο σουήνης ρε φιλε.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Καταπληκτικα νεα! Ερχονται τα ninja gaiden 1 2 και 3 στο pc. Παιχνιδαρες για ninja σαν εμενα!
Ναι. Κι έχει περισσότερους Ninja από τη 2η σαιζόν Daredevil (σορυ @kara).
Πρωταγωνιστης ειναι ενας foot ninja πριν αρχισει να δουλευει για εμενα. Μετα εγινε Foot Ninja και απο τοτε πολεμαμε μαζι τους εχθρους μου.
 
Top Bottom