What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τotal trash war

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,229
ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΓΚΡΕΚΟΒΙΖΙΟΝ, ΧΘΕΣ!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,462
Το βρηκα αστειο και ευστοχο...
Αυτα που ξετυλιγονται τον τελευταιο καιρο ειναι μια παρωδια σε ενα δηθεν κλιμα, που κανει το δηθεν να μοιαζει με ηχο απο σακουλα σκουπιδιων. αδιαφορος και διχως ουσια.
Στο video που ποσταρε καποιο φιλτατο μελος μας, με τον τυπο που δεν θυμαμαι ουτε το ονομα του αλλα θυμαμαι την αναφορα του στον Νικο Γεωργιαδη. Το ονομα που δεν αναφερει κανενας τον τελευταιο καιρο στα ρεπορταζ, εστω ως ιστορικη αναφορα.
Τον συνελαβαν σε ξενη χωρα, για τους ιδιους λογους που γεμιζουν σημερα τα παραθυρα των ειδησεων και τον αφησαν, επειδη επικαλεστηκε την διπλωματικη του ασυλια (ΟΗΕ κτλ).
Ουτε η Ελλαδα αλλα ουτε ο ΟΗΕ του αφαιρεσαν αυτη την ασυλια.
Ηρθε στην Ελλαδα, καταδικαστηκε αλλα φυλακη δεν μπηκε. Μονο στην χωρα των μπαμπουινων.
Ναι, ειμαστε μαρτυρες ενος total trash war.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,229

Είναι στο κανον χρονολόγιο του Σταρ Γουορς.. Μετά το Holiday Special θαρρώ
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,462
Στο νταφο ολοι.....
Αυτον επρεπε να χρηματοδοτησει η κυβερνηση για την covid καμπανια. Δεν κανεις το εμβολιο, ψοφας και φταις εσυ. απλα πραγματακια.

Μολις προσεξα το τουρκικο star walalalalrs και εχω να πω τρια πραγματα
1. ακομα προσπαθουν να βγαλουν λεφτα απο αυτο

tsw.jpg


2. Ο ηχος των τενεκεδων που συνοδευει τα μεταλλικα ρομποτ ειναι ο καρκινος της επιστημονικης φαντασιας.

3. Το σπαθι που θα ζηλευαν και οι manowar.
swswrd.jpg


bonus
4. Indiana Jones στα deck του soundtrack.
 
Last edited:

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,229

Ιρλανδικο Κουνγκ Φου και Λέπρεκονς από την Μέση Γη
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,462
Για τα γουστα μου δεν ανηκει εδω αλλα για καποιους αλλους, εδω ειναι το σπιτι του.
Υπαρχει στην προσωπικη μου συλλογη αλλα στο YT βρηκα μονο αυτο.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,534
- λελο, μην ξανακουσω οτι τα "καρατε" που λεγαμε εμεις οι δεινοσαύροι, ή asian action films η οπως διαλο τα λενε τωρα, ειναι τρας.
ειναι θρησκεια, τροπος ζωης και Αγαπη Μόνο. οκ, ακομα και τα αριστουργηματα του ειδους, τα φιλμς των Shaw Brothers στα 70s μπορει καποιος να πει οτι ειχαν μεσα καποιες τρας σκηνες, ή ξερω γω ταινιες ολοκληρες οπως το μυθικο the Super Inframan...

να ητανε στα ορια του γκροτέσκου, αλλά ειναι κι αυτο κομματι της μαγειας τους. αν δεν υπηρχαν αυτες οι ταινιαρες δεν θα υπηρχε ουτε ταραντίνος, μην τα ξεχναμε αυτα.


- Παπαφλέσσα, Σε Ευχαριστώ.
τι Λατρεία ηταν αυτη, τι Συγκλονισμός! υπαρχει καπου αυτο σε σταθερη βαση ή απλα το φανταστηκα οτι το ειδα και πεταξε μακριά σαν πλουμιστή πεταλούδα?? Δωσε ινφορμέσο ά μ ε σ α.
 
Last edited:

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,628
Δεν κατέχω ούτε εγώ έξτρα πληροφορίες. Μου το έστειλαν, το είδα, και ακόμα προσπαθώ να συνειδητοποιήσω τι ακριβώς είδα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,462
Αυτο ρε Αρχιμανδριτη ειναι διαμαντι 0:44 - 01:10 εκλαψα απο το γελιο. ΑΜΠΙΣΤΕΦΤΟ... δεν μπορω να σταματησω να γελαω.
Το αγαπησα.


- λελο, μην ξανακουσω οτι τα "καρατε" που λεγαμε εμεις οι δεινοσαύροι, ή asian action films η οπως διαλο τα λενε τωρα, ειναι τρας.
Απαντησα ηδη σε αυτο φιλτατε Χειρομαλακτη

Για τα γουστα μου δεν ανηκει εδω αλλα για καποιους αλλους, εδω ειναι το σπιτι του.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,229
Έκρηξη αλά Πόσταλ, φωνητικά Ντικινσον και ΙΚΑΡΙΑ. ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ?
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,462
Πολλες οι ερωτησεις και δεν ειμαι σιγουρος εαν θελω απαντησεις. Το μακαριοι οι πτωχοι το πνευματι βγαζει ενα καινουργιο νοημα.

gben.jpg


Αυτος μοιαζει με τον κλασσικο χοντρουλη που εχασε δυο χρονιες στο δημοτικο και τραμπουκιζει τα παιδια για να τους παρει τα τριμματα απο τα πατατακια.

gkt.jpg


Που ειναι αυτο το γκετο να μετακομισω εκει; τοσα φωτα και ουτε μια λακουβα.

"Εκει που μεγαλωσα η νυχτα μυριζει μπαρουτι" Διπλα στο σκοπευτηριο μενει;
Η Ελληνικη γκανκστα φαση ειναι σαν τα made in china τσολιαδακια. Γιατι δεν τους παιρνουν με τις λεμονοκουπες;
Αυτα τα wannabe βιωματα που βγαζει ο "καλλιτεχνης", μου φερνουν τοσο πολυ γελιο που θα επρεπε να χαρακτηριστουν επικινδυνα για τα πνευμονια και για ηλιθιοποιηση.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,229
Ανοησίες είναι αυτά... Ο Τζων ο Λιγνός θα μας κάνει "μουυυυ", θα ρίξει ένα Μάγκνουμ βλέμμα αλά Ζουλαντερ και θα μας κατατοπίσει στα μυστικά της Black Mamba (ΝΟΤ)
Απολαύστε το ναρκωτικό!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,410
ε ρε ρεμπέτες που τους χρειάζονται να δουν τα βουτυρόπαιδα τι έιναι Ελληνικό γκάνστα.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,628
Top Bottom