What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Funny Stuff - Episode II: Attack of Teh Funniez

Myrmidonas

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,037
Εντωμεταξυ αυτό με το ζαχαρονερο είναι ψιλοεπικινδυνο
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942

και το ορίτζιναλ:


Operation "Part Time". Έχω διπλώσει.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
Το ΠΑΣΟΚ είναι πανανθρώπινη αξία, που πηγάζει απευθείας από την ΨΧ των άξιων ανθρώπων.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Μήπως έχουμε τηλεφωνάκι του μύστη; Κάτι θέλω να τον ρωτήσω.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Ολοι κραζουν αλλα ολοι θα ηθελαν να ειναι στην θεση τους. Νομιζω οτι ο πυροσβεστης που χτυπαγε την καρτα του φορωντας μονο το σωβρακο του και επεστρεφε στο κρεβατι του, ειναι μια ανωτερη μορφη ζωης η οποια δεν θελει να εχει σχεση με την αρρωστημενη κοινωνια που ζουμε. Ολα αυτα ειναι αντιδρασεις σε ενα απαραδεκτο συστημα.... σεντονι - αναλυση του φαινομενου.

Ο μεσος ελληνας διαβαζει για τους ελληνες του εξωτερικου που διαπρεπουν και χειροκραταει. Οπου παει Ελληνας μπλα μπλα μπλα.
Μια χαρα τα πηγαινε και εδω αλλα αυτος που χειροκροταει, του εσκαβε συνεχεια τον λακο επειδη κομπλεξ. Στο εξωτερικο, καποιες φορες, σε αφηνουν να κανεις την δουλεια σου.
Απο αυτα τα σκηνικα ελληνικου τυπου, βρεθηκα σε μια υπερβολικα - υπερμικροσκοπικη αποθηκη. Ενας χωρος κατω απο σκαλες 2x1, εννοειται χωρις εξαερισμο και παραθυρο. σκοτεινο ακομα και την λαμπροτερη μερα. Αναβες τσιγαρο και σε επιαναν σκοτοδινες απο την ελλειψη οξυγονου που δεν υπηρχε ετσι και αλλιως. Μου ειπαν οτι θα βγαινω μονο εαν με επαιρναν τηλεφωνο και δεν επαιρναν σχεδον ποτε. Σιγα να μην τους τρεξω νομικα.
Εκανα μια τρυπα και εβαλα φουρφουρι να φυσαει μεσα στους ΙΤ. Δουλευαν εκει που οδηγουσε η σκαλα και εψαχναν ποιος καπνιζε εκει μεσα ενω απαγορευεται. Αλλο ενα φουρφουρι να τραβαει αερακι απο την αλλη πλευρα.
Ολη μερα ταινιες και μουσικη. Μια μερα ξεμοναχιασα και μια συναδελφο και παραλιγο σεκς γιατι δεν χωραγαμε (στενο και χαμηλοταβανο)
Υπνος, πολυ υπνος. μια μερα πηγα για δουλεια και επεσα κατευθειαν για υπνο και ξυπνησα 30 λεπτα απο την ωρα που σχολαγα κανονικα. χτυπησα υπερωρια.
Τους πηρε 3-4 χρονια να με παρουν γραμμη αλλα δεν μπορουσαν να αποδειξουν τιποτα.

Αυτο ειναι το ΠΑΣΟΚ, ο αγωνας και η αντισταση, με ολα τα μεσα, εναντια στο κατεστημενο και οχι η ξαπλα που αναφερουν οι κακοβουλοι.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
176816877_287851116118486_4245273487002720499_n.jpg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Είχανε και τους Κινέζους μέσα ή κάνω λάθος; :p

Εχω βαλει δημιουργια χωρικων στο απειρο, απο 5 town hall και κανουν landing στην πολη του εχθρου.
Στην αρχη ηταν ευκολο, drag n drop αλλα στην πορεια αρχισε να βγαζει γκρινια ο εχθρος. Εβγαλε ΤΦ που εριχναν στο ψαχνο. Σταματησαν και οι επιθεσεις αφου ειναι απασχολημενος με το κυνηγι των χωρικων.
Αν γινει capture εκτος πολης, τους παραταει εκει που τους βρηκε, αφου δεν υπαρχει χωρος για να τους χρησιμοποιησει και ταυτοχρονα κλεινει την ροη προς την πολη του αφου οι χωριατες σκοτωνονται μεταξυ τους.
Τωρα ψαχνω τρυπες για να περναω 1-2.000 λαθρομεταναστες στην πολη του εχθρου.

Δεν ειναι καψιμο, θελω να δω τι παιζει με το limit του εχθρου. Αν δεν εχει κοφτη, το παιχνιδι θα παει για κρασαρισμα 100%.
Στο screen capture φαινεται το προβλημα. Ολοι αυτοι οι χωρικοι ειναι δικοι μου.
Αυτο που ειδα ειναι οτι το παιχνιδι εχει διαφορους μηχανισμους, πολυ απλους αλλα υπαρκτους, για να αποτρεπει τετοια καψιματα.
Blitzkrieg λεμε.
 
Top Bottom