What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Elden Ring

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,565


Αν έχει καλό optimization μπορεί να μην απαιτεί τιτανοτεράστιο upgrade.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,565
Όταν βγάζει τίτλο η FROM δεν νομίζω πως περιμένει κανένας να ξανανανανακαλύψει τον τροχό ή να προωθήσει το μέσο ως Τέχνη 5 σκαλοπάτια παραπάνω.

Από τη στιγμή που με έχουν αφήσει ψιλοαδιάφορο τα Δαρκ Ψώλς, κι εμένα δεν μου λέει κάτι το ιδιαίτερο το τρέηλερ. Όμως το 95% των φανς θα είναι αναμενόμενα ενθουσιασμένοι αν απλώς λάβουν τη δόση τους και δουν ένα άρτιο souls-like από τους δημιουργούς των Dark Souls.

Προσωπικά ίσως του δώσω μια ευκαιρία από καθαρή περιέργεια αν, έτσι για αλλαγή, δούμε μια υλοποίηση στο PC που να ΜΗΝ είναι άθλια από πλευράς χειρισμού και Interface.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Εγώ απλά θέλω το παιχνίδι να έχει souls-like leveling system ώστε να μπορώ να γίνω overleveled και να μη χρειαστεί να git gud.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
Είναι αλήθεια πως μπήκα στο νήμα για να είμαι αχρείαστα εριστικός. Ενδέχεται να είμαι και κρυφοπικρόχολος γιατί δεν θα έχω ποτέ ξανά στη ζωή μου το χρόνο για να πεθάνω 2002 φορές σε τουτόριαλ παιχνιδιού ώστε να αισθανθώ 'πως σιγά σιγά το μαθαίνω'.

Carry on :D
 

dio666

Gelatinous Cube
Joined
Jan 3, 2016
Messages
108
Όταν βγάζει τίτλο η FROM δεν νομίζω πως περιμένει κανένας να ξανανανανακαλύψει τον τροχό ή να προωθήσει το μέσο ως Τέχνη 5 σκαλοπάτια παραπάνω.

Από τη στιγμή που με έχουν αφήσει ψιλοαδιάφορο τα Δαρκ Ψώλς, κι εμένα δεν μου λέει κάτι το ιδιαίτερο το τρέηλερ. Όμως το 95% των φανς θα είναι αναμενόμενα ενθουσιασμένοι αν απλώς λάβουν τη δόση τους και δουν ένα άρτιο souls-like από τους δημιουργούς των Dark Souls.

Προσωπικά ίσως του δώσω μια ευκαιρία από καθαρή περιέργεια αν, έτσι για αλλαγή, δούμε μια υλοποίηση στο PC που να ΜΗΝ είναι άθλια από πλευράς χειρισμού και Interface.
Τουλαχιστον εσυ ενοιωσες κατι !! οχι σαν μερικους μερικους ακου εκει!!!!

Το περιμενω ΣΑΝ τρελος το συγκεκριμενο και το τραιλερ ηταν απιστευτο απο art direction και ατμοσφαιρα!

Day 1 για μενα με κλειστα ματια \m/ \m/
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
@Mogrey665 Εντάξει μπορεί να το έβαλε για trip memory lane/lagavulin στην Capcom.
Ή απλά easy (άντε normal αν αισθάνεται τολμηρός) για να μην κλαίει και τους τελευταίους τριχοθύλακες.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
Ρε νόρμαλ για ένα τέταρτο, χαμογέλασα, φχαριστήθηκα, διαπίστωσα πως είναι ένα ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ρημέηκ.

Έφαγα χειρότερο ξύλο απ' ότι έτρωγα στο φλιπεράκι. Ένιωσα πως με είχαν περιλάβει ο Σρέδερ με Ζομπο-ποδαράδες.

Το άφησα να φαρμάρει καρτούλες στο Idle Daddy. Γαμώ τα ρημέηκς, οι μαζοχιστές θα περάσουν δεκάδες ευτυχισμένες ώρες με δαύτο, αλλά προφανώς δεν είναι για την αρθριτική Αγία Έδρα μας.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,506
Ωραία πράγματα. Να καβαντζώναμε και καμιά gpu μέχρι τότε...
Πραγματικά. Κατα τ'αλλα το hype στο θεό. Κάνε και ένα connection κάπως με το Dark Souls και αποτελείωσε μας
 
Top Bottom