What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φέισπαλμ σταφ

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,844
Στις δημοκρατίες της Δύσης θα πλήρωναν το πρόστιμο και τα τρισέγγονα του.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Απο το ιδιο αρθρο
Meanwhile, Kim Jong-un, 37, has also declared a war on cats and pigeons and has ordered authorities to 'eliminate' them as he believes the animals are spreading Covid-19.

Authorities along the border have been seen shooting at birds and searching for cats as the supreme leader believes they are bringing coronavirus from China.

Ο ΚΙΜ πρεπει να εκανε skip το μαθημα της Κινεζικης κομμουνιστικης ιστοριας και ντροπη του. Κατι παρομοιο ειχαν κανει οι κινεζοι με τα σπουργιτια.
Ο Μαο σκεφτηκε οτι τα σπουργιτια τρωνε τα σιτηρα του λαου και ετσι γινονται εμποδιο στην αναπτυξη της χωρας του.
Διεταξε να θανατωθουν ολα τα σπουργιτια και ετσι δεν εμεινε πουπουλο στον αερα.
Ο Μαο καταφερε να σταματησει τα σπουργιτια αλλα τα τα σπουργιτια τρωνε και βλαβερα εντομα.
Την επομενη χρονια τα εντομα επεσαν πανω στα κινεζικα χωραφια και καποια, οπως οι κοριοι, πανω στους ανθρωπους
Η κινεζικη αγροτικη παραγωγη αφανιστηκε και ο λιμος σκοτωσε, συμφωνα με πηγες, απο 15 εως 80 μυρια ανθρωπους. Και τα δυο νουμερα μου φαινονται πολυ μικρα.

Αν ο ΚΙΜ καταφερει και ξεπαστρεψει ολες τις γατες, θα καταφερει να βαλει αυτογκολ και να καταστρεψει την χωρα του.
Τα τρωκτικα θα αναπαραχθουν με τρελο ρυθμο και οι ποντικαραδες, εκτος απο τυρι, τρωνε τα παντα και αυτο σημαινει οτι θα μπουκαρουν στα χωραφια, σε αποθηκες τροφιμων και θα πλακωσει η πεινα και οι αρρωστιες.
Η απορια μου ειναι γιατι δεν πηραν εμβολια απο την Κινα.
Οταν εισαι μαλακοπιτουρας με εξουσια σκοτωνεις τα σπουργιτια, τις γατες, ανοιγεις τα συνορα χωρις τεστ για covid.

An-old-photograph-of-people-showing-off-their-spoils-dead-sparrows-that-were-killed.png
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,509
Ο Κιμ σφάζει σκυλιά, θείους, ξαδέρφους, επειδή <βάλε ό,τι θες εδώ>.

Άρχισε το "Βόρεια Κορέα" σεζόν 2334545; Λογικά ετοιμάζονται κινήσεις
από Αμερική οπότε προθερμένουν την κοινή γνώμη.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Τον τελευταιο καιρο η γυναικα μου δουλευε πολλες ωρες επειδη ο προεδρος της χωρας θα κανει επισκεψη στην περιοχη και στα γραφεια της εταιριας που δουλευει (δημοσιο). Η επισκεψη ειναι προγραμματισμενη να γινει σε μια εβδομαδα.
Χθες της εδωσε το αφεντικο της 500€ για να τα φυλαξει.
Αυτα τα χρηματα ειναι για το event της επισκεψης του προεδρου της χωρας. Η γυναικα μου εβαλε τα χρηματα στο χρηματοκιβωτιο και πηγε σπιτι της. Το βραδυ μπουκαραν καποιοι τυποι στα γραφεια και πηραν τα χρηματα και μερικα laptop.
Σημερα η γυναικα μου ηταν ολη μερα στο αστυνομικο τμημα οπου, τα λαγωνικα του εγκληματος, της ειπαν οτι θα δωσει τα χρηματα απο την τσεπη της αλλιως θα παει φυλακη και εννοειται θα χασει την δουλεια της.
Α. δικεοσινι.
Β. το αφεντικο της της εδωσε τα χρηματα και εφυγε σε δευτερολεπτα σε ταξιδι, ενω κανουν προετοιμασιες για να υποδεχτουν τον προεδρο. Αυτο δεν σηκωσε το φρυδι κανενος.
Γ. δεν εχω αυτο το ποσο για να της στειλω και τα εχω παρει στο κρανιο.
Δ. Η οικονομια της χωρας ειναι ενας εφιαλτης, με τις τιμες των προιοντων να εκτοξευονται απο το 30 στο 200. Ο κοσμος απαιτει εκλογες και εχει ανεχτει πολλες καφριλες για να εχει εξτρα υπομονη. Το απογευματακι θα ξεκινησω να παιρνω τηλεφωνα διαφορους τυπους με μισθοφορικους στρατους. θα προσπαθησω να ξεκινησω επανασταση. Εχω μια εβδομαδα διορια γιατι η γυναικα μου θα βρεθει στην φυλακη.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
τα παλια τα χρονια, οι καψουρες μαζευοντουσαν κατω απο τα μπαλκονια και το εριχναν στην κανταδα. Επαιρναν φωτια τα μαντολινα.


πέταξε κόπρανα, κέρματα, ζαρζαβατικά και εσώρουχα πριν φύγει από το σπίτι!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
πέταγε αυγά και ντομάτες; ότι πρέπει για καγιανά
Ετσι την επεσε στην γκομενα ο τυπος, τι να πω εγω; δεν ηξερα οτι μπορεις να ριξεις γκομενα πετωντας κοπρανα, ντοματες και κερματα.
αυτα ειναι αλλα κολπα, σοφιστικε και αντιστροφης ψυχολογιας. Κατσε τωρα εσυ Nitro να κερνας ποτα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Αυτη η δηλωση προσπερασε την δηλωση, εαν μπουν στο σπιτι σας να κανετε πως κοιμαστε.
Το δευτερο κλωτσομπουνιδι που εριξε στην νοημοσυνη οσων την παλευουν να τον παρακολουθουν ηταν η υποβαθμιση των δολοφονιων.
Δεν ηταν μαφιοζοι αλλα πιτσιρικαδες που τσακωθηκαν για την μπαλα.
Προφανως τα δολοφονικα χτυπηματα αρχισαν να γινονται αγκαθι στο image της κυβερνησης και καπως πρεπει να αντιδρασουν.
το κομμα των κυνηγων ειναι παιδια, εχουν εσωκομματικες διαφορες.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Πταισμα, ουτε καν τον συνελαβαν.
Θυμαμαι τοτε, 3.000 χρονια πριν, οπου ολη η ελλαδα ειχε κρεμαστει απο τα χειλη του Ευαγγελατου για να δει το απιστευτο για τα ελληνικα δεδομενα, την υποθεση ομηριας με τον Σοριν Ματει και το θλιβερο τελος της υποθεσης.
Ο Ματει ειχε δηλωσει οτι ειχε προταση να μπει στην μαφια της ελληνικης αστυνομιας. Ατομα που κυκλοφορουν με χειροβομβιδες δεν εχουν λογο να ασκουν μπουρδολογικη (imo). Τον επιασαν και λιγο αργοτερα πεθανε ενω η ζωη του δεν ηταν σε κινδυνο.
Τωρα θα ειναι η δικια μου.

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563


Μλκ. Το μοιράστηκαν unironically. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,166
- "Ρε είσαι κοντά στα 25 και σπουδάζεις ακόμα; Αιώνιος φοιτητής είσαι... κατάλαβα"

Εγώ - "Εμ, όχι; Απλά έδωκα πανελλήνιες το 2018 και μπήκα"

- "Ρε και πάλι δεν βγάζει νόημα! Έχουμε 2021 και θα έπρεπε να είσαι 21 ετών! Εκτός και αν σπουδάζεις Ιατρική"

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
- "Ρε είσαι κοντά στα 25 και σπουδάζεις ακόμα; Αιώνιος φοιτητής είσαι... κατάλαβα"

Εγώ - "Εμ, όχι; Απλά έδωκα πανελλήνιες το 2018 και μπήκα"

- "Ρε και πάλι δεν βγάζει νόημα! Έχουμε 2021 και θα έπρεπε να είσαι 21 ετών! Εκτός και αν σπουδάζεις Ιατρική"


true story?
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
Γίνεται ψιλοχαμός από ψες αλλά ας υπάρχει κι εδώ για λόγους ιστορικής τεκμηρίωσης.


Αν δεν εμπιστευτείς στον διοικητή του Αγίου Όρους και στον αρχιεπίσκοπο Τιράνων το ζήτημα της γονιμότητας, σε ποιούς θα το εμπιστευτείς.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
ρε μάγκες αυτό το πράγμα δηλαδή γιατί δεν έχουν οι μπουλντόζες κλειδιά να πούμε; Παραλίγο να είμαι το άτομο που παρέσυραν όταν ήμουν μικρός γιατί ανέβηκε ο κολλητός μου σε μια μπουλντόζα και κάτι πάτησε και πήρε μπροστά η μαλακία... ευτυχώς δεν είχε ταχύτητα.
 
Top Bottom