What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Η Γκρίνια Είναι Τέχνη-Νήμα Εκτίμησης Nitro912

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,535
Με αφορμή πρόσφατες κουβέντες μας σε παραπλήσια νήματα, σκέφτηκα (μέσα στην τεράστια σοφία μου) πως θα είχε γούστο ένα τρολερό νήμα, αφιερωμένο στο χρόνιο έρωτα του @nitro912gr με τη Γκρίνια. Σε κάθε μορφή και έκφραση, την οποία ενστερνίζεται θερμά. Το επιστημονικό μας επιτελείο, κατέληξε στην παρακάτω εξελιγμένη μορφή σάτιρας :


'Αν ο Nitro912 ήταν πλούσιος, θα αγόραζε δυο 3090 και θα παραπονιόταν που έπαψε να υποστηρίζεται το SLI. Θα άνοιγε ξεχωριστά νήματα για πτώσεις κάτω των 60FPS σε 4K/Ultra σε unoptimized alpha παιχνίδια.'

΄Αν χάριζες στο Nitro912 ένα Xbox Series X και ένα PS5 θα σου έλεγε πως δεν ασχολείται με κονσόλες. Καπάκια θα προσπαθούσε να σου τα πουλήσει διπλοτιμής, εκθειάζοντας την ισχύ τους.'

'Αν όλα τα παιχνίδια ήταν Ρετροπιξελούπες (ΤΜ), ο Nitro912 θα ασχολείτο -και θα ανέπτυσσε ισόβια- μονάχα 8Κ θαύματα που απαιτούν μηχανήματα από το 2041 για να εγκατασταθούν και μόνο.'

'Αν όλα τα παιχνίδια ήταν 8Κ θαύματα, ο Nitro912 θα αναγνώριζε μονάχα τα Tetris, Rygar και Snow Bros ως αποδεκτά παιχνίδια για ένα trVe gamer.'

(Δικό σας :D)
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Να αυτα κι αυτα, καθως και το κουτι του πισιου του, που δεν εχει τζαμακι στο πλαι, ουτε φωτακια rgb με εκαναν να προσδιορισω, την ηληκια του, μεταξυ 54-58 ετων. Κι οσο κι αν θελω να επαναπροσδιορισω, ζοριζομαι, ρε γμτ.
Εγω το αποφασησα, η επομενη αναβαθμιση θαναι τζαμακι και λεντακια για να δειχνω νεοτερος. Βημα πρωτο. Για βημα δευτερο, θελω να γινω Σρεντερ στην θεση του Σρεντερ, μολις πουλησω οτι ακινητο εχω
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,355
Ο Nitro έχει καταλάβει ότι μόνο με την γκρίνια μπορεί να πάει η κοινωνία μπροστά. Οι συμβιβασμένοι ευνουχισμένοι βολεμένοι παθητικοί κουρασμένοι ευσυγκίνητοι ζαρωμένοι τελειωμένοι παλαίμαχοι μαζοχιστές σουινοτσολιάδες και κονσολοτσολιάδες έχουν ματώσει τα γόνατά τους και ξεράνει τη γλώσσα τους δηλώνοντας γλοιώδη δουλικότητα και υποταγή, ενώ ο Nitro αντιπαρέρχεται με αγέρωχο βλέμμα και ατσάλινη θέληση τα "disagree" των κολοβών αλεπούδων που θέλουν να αλείψουν και τους άλλους με τις ακαθαρσίες τους για να μην τους πνίγει η μπόχα.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,234
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!! ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΙΠΕ
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
Εγώ απλά είμαι ο θείος που κάθεται με την νεολαία, δεν υπάρχει λόγος να κάνω ότι η νεολαία, μου αρκεί να ενημερώνομαι.

Η γκρίνια είναι στο παρελθόν, καμιά πορδίτσα που μπορεί να μου ξεφύγει καμιά φορά για τις ρετροπιξελούμπες και τις τιμές hardware/games δεν συγκρίνεται με τις αλησμόνητες ημέρες της καναπεδικής επανάστασης που έκανα στο facebook σαν ψηφιακός παλαντίνος όπου οδήγησα σε πλήρη ανατροπή την κυβέρνηση ΓΑΠ, Σαμαρά και Τσίπρα με μια ανάσα.
Αν δεν είχα αποσυρθεί θα τούμπαρα και τον γκαντέμ φραπέ μητσοτάκ, αλλά είπα να κάνω τόπο στα νιάτα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
O Nitro ειναι απο αυτους που παραγγελνουν καφε σε ουζερι, για να γκρινιαξει στο σερβιρισμα οτι τωρα δεν ειναι ωρα για καφε.
Βασικά ο νίτρο είναι αυτός που παραγγέλνουν οι άλλοι ούζα για να φάει αυτός τον μεζέ.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,469
Αυτος ειναι και ο λογος που παραγγελνεις καφε. Σε μαθαμε φιλτατε, σε μαθαμε με την εμπειρια των ετων.
το ιδιο κανεις και οταν οι αλλοι παραγγελνουν μπυρα. Παιρνεις καφε, τους τρως τα πατατακια και μετα γκρινιαζεις για την τσιγκουνια τους.
Πως κανετε ετσι για μερικα πατατακια και ξηροκαρπια;
Εισαι απο αυτους που πατανε like σε ποστ και μετα μπαινεις με αλλο account, για να πατησεις Χ. Ετσι γκρινιαζεις και ταυτοχρονα δεν σε προκαλει κανενας.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
παράξενο πάντως πως από την γκρίνια έχω καταλήξει σε αυτό

idontgiveafuck.png
 
Top Bottom