What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Ragequit.gr quotes without context

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
i-VTec wrote:
αρκεταβελεκτρονικ/house/progressive αλλα φοβαμαι ότι αυτα θα αρεσουν σε ελαχιστους. Με μεταλ και hard rock εχω μικρη επαφη, αν εξαιρεσουμε καποιαβκλασικα κομματια.</blockquote>

εσύ πρέπει να έχεις πολύ μεγάλο αντίχειρα. θα σε φωνάζω κομψόγναθο

ποτέ δεν έχω φάει ban, πιστεύω πως αν είσαι στοιχειωδώς low-profile, δεν έχεις αυθεντική άποψη ή χιούμορ, ακούς μέταλ και είσαι fan του borracho, δεν υπάρχει και λόγος για να φας ban (στο αγαπημένο μας forum τουλάχιστον)! μακάρι να μην έρθει ποτέ το ban στη μεριά μας παιδιά, cheers! :cheers:

Δε δηλώνω συμμετοχή για κανένα, επειδή δεν είμαι γύφτουλας!

Ωραία είδηση, ό,τι πρέπει για τους απανταχού βαυκαλιζόμενους αποθεωτές του gaming δήθεν.

Συμφωνώ και επαυξάνω καθώς τακτοποιώ την τεράστια συλλογή μου από βιντεοπαιχνίδια.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
Η αντιδραστική μοίρα νεο-προλετάριων (Vlasis Borachos, Nerdy_Alhths) Πορατσουβιτσών, πραγματικά μας λείπει. Διαβάζουμε δύο ευχές τουλάχιστον κάθε βράδυ στο Μικρό Παρεκκλήσιο δια την γρήγορη και αιματηρή επιστροφή των.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Δεν ξέρω πως να κάνω το "κόλπο" με τα κουοτς από αλλά θρεντς. Οπότε θα πω όλα τα ποστς του Κερκαφου
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
το Kindle ειναι hardware, το βιβλιο ειναι βιβλίο.

ναι, αλλά εισαι αθρωπος για σοβαρη σχεση, παύλε? γνωμη μου πάντα, ετσι? παρακαλω να περασει, δεν βριζω.

σκεφτηκα πολυ αν θα πατησω σαμπμί, αλλά δε γαμιεται.

Λάγνε Γέροντα, Κριμ Των έχεις παίξει?
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Εσφαξα χιλιαδες Γερμανους!!!

Σκοτωσα οσους μπορουσα με stealth και τους υπολοιπους με το πολυβοβολο

Πρωτα τους εκοβα τα ποδια μετα τα χερια και τελος το κεφαλι.

Εχει μεχρι και μεταλλαγμενο γουρουνι με κεφαλια το οποιο το εσφαξα αγριως !!

ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΦΑΞΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ!!
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Το καλό είναι ότι αν έχεις το απαραίτητο μεράκι, μπορείς πάντα να φτιάξεις το λάστιχο των ονείρων σου. Απλώς όσο μεγαλώνεις θα μεγαλώνει και το όριο διαρροής του και άρα θα πρέπει να ασκείς παλινδρομικο εφελκυστικο φορτίο, δεν ξέρω καν αν υφίσταται κάτι τέτοιο, για περισσότερη ώρα. Doable
 
Top Bottom