What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Achievement whores

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
0143_RocketLeague.jpg

Το ότι ένα από τα updates μου χάλασε το 100% ήταν για χρόνια μεγάλο αγκάθι στη gaming ζωή μου. Ούτε λόγος για tournament MVP με την αμπαλοσύνη μου, όταν τα tournaments ήταν νέο feature και ήταν μέσα όλο το player base.

Σήμερα μου ήρθε η έμπνευση μετά από 2 χρόνια και βάλε, και μπήκα για ένα tournament. Ή το παιχνίδι έγινε καλύτερο στο skill matchmaking, ή μπήκα με Αμερικάνους που ήταν όλοι τύφλα στο μεθύσι λόγω Independence Day. Έβαλα έξι γκολάκια ενώ οι υπόλοιποι, συμπαίκτες και αντίπαλοι κάνανε οχτάρια γύρω από τους εαυτούς τους, πήρα το Achievement, πάτησα Alt-F4, ξενέρωσα γιατί το Alt-F4 δεν δουλεύει στο Rocket League, πάτησα Esc, δούλεψε, Forfeit Tournament, UNINSTALL ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

I still remember the good times, though.
 

Pain

Death Knight
Joined
Nov 3, 2014
Messages
3,326
Αυτό το post μου σιγοέτρωγε τα σωθικά. I couldn't accept defeat. So...

CTR100.JPG

Ελπίζω τα δύο δάχτυλα του αριστερού χεριού που έχουν μουδιάσει από τη μέρα που πέρασα τα dragon mines κάποια στιγμή να επανέλθουν στα φυσιολογικά τους.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
View attachment 2317
View attachment 2318
View attachment 2319
Το τελευταίο achievement σε βάζει να περιμένεις να γεμίσει μία μπάρα για 2.5 real life ώρες
View attachment 2320
Εμπρός για Phantom Pain

Ωραίος ρε συ, μπράβο! Όταν τελειώσεις το Phantom Pain κάνε με tag, θέλω να ξέρω αν θα καταφέρεις και εκεί το 100%. Είχα παίξει πολύ το παιχνίδι αλλά εγκατέλειψα νωρίς το κυνήγι των achievements.
 

mindraven

Hobgoblin Captain
Approval of the Admiral Order of Alucard
Joined
Jan 22, 2013
Messages
322
Το ξέρω πως είμαι εξαφανισμένος, αλλά αυτή η χαρά με το που πηρα το τελευταίο achievement μετά από 25 χρόνια. Δεν έχω λόγια. :D
quake 100%.png
Είμαι πάλι 13.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Με τα achievements δεν εχω καποια ερωτικη σχεση και ουτε με ενδιαφερουν. Βαλτε στην ακρη τα δικρανια.
Εκανα ενα μικρο κολαζ, απο αυτα που κανουν στο νηπιαγωγειο, με μερικα witcher achievement που με εκαναν να γελασω αλλα και μερικα που με εκαναν να καταλαβω οτι απολαμβανα την ανουσια εξτρα βια, το overkill (οπου πηρα και το αναλογο achievement) και την ψυχοπαθητικη αναγκη να πονεσω κοσμακη χωρις να πονεσω ο ιδιος. Θελω να δειξω και το κολημα που απεκτησα με το Gwent.
Φυσιολογικα πραγματα

w3a.png
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Δύσκολο παιχνίδι, μια βδομάδα μετά και 100% τσιβος.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Έτσι θα το αφήσω... Σιγά να κάθομαι να ψάχνω σορσερις σε guides για να το πάω 100%
Για solo εμπειρία (έτσι το έπαιξα, δίχως summons) είναι σχετικά τίμιο από θέμα δυσκολίας


#ΛεμεΟΧΙστηνΑΣΠΙΔΑ
 
Last edited:

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Κάτσε, δεν έχει δηλαδή τσιβος φάση acquire all miracles, ashes of war κλπ;
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Τα miracles και τα σχετικά περιορίζονται στα "legendary". Τα βρίσκεις μες στο γκεημ, δίχως guide... Αν και ένα sorcery (αυτό που μου ξέφυγε) ήθελε κάμποσα τεχνάσματα για να το βρεις και έτσι δεν το πήρα χαμπάρι
 
Top Bottom