What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

FOOTBALL MANAGER 2022

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,255
To μεγάλο δίλημμα της χρονιάς είναι και πάλι μπροστά μας. Νέα χρονιά, νέο Football Manager, η κλασική ερώτηση: αρκούν οι νέες προσθήκες και βελτιώσεις για να δικαιολογήσουν την αγορά της φετινής έκδοσης ή θα ήταν προτιμότερο να συνεχίσετε το προηγούμενο save σας μέχρι νεωτέρας; Τo περυσινό FM ξεκίνησε δεχόμενο γκολ από τα αποδυτήρια λόγω της ισχνής changelist αλλά εντέλει κατάφερε να γυρίσει το ματς λόγω των πολλών ουσιωδών βελτιώσεων στην match engine. Το FM 2022 καλείται να κάνει κάτι αντίστοιχο καθότι τα νέα features είναι ακόμη λιγότερα, όμως η Sports Interactive υπόσχεται ένα εντελώς νέο animation system που ενισχύει τον ρεαλισμό της match engine περισσότερο από κάθε άλλη φορά. Ας δούμε λοιπόν, είναι η βελτίωση τόσο σημαντική ώστε να υπερσκιάσει την έλλειψη άλλων features...

Continue reading...


 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,255
Μία ελπίδα είχαμε να δούμε άσπρη μέρα με τον Παναθηναϊκό και ο Ναύαρχος επέλεξε να προπονήσει την ΑΕΚ.

Θα σε καλύψω, ο Παναθηναϊκός πηγαίνει τρένο στο save μου:

Panatha.jpg
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
ο παλασιος 8 γκολ στην 17η αγωνιστικη? F7ALk3j.png

και κατι ισως μικρο, αλλά ενοχλητικο για μενα. αυτη η γελοιοτητα με τα σηματα των ομαδων, πότε θα σταματησει?
εννοω εχουν τα δικαιωματα του ελληνικου πρωταθληματος, και βλεπω το ονομα ΑΕΚ. ηταν τοσο δυσκολο να υπαρχουν και τα σηματα των ομαδων? ιμχο, βοηθαει πολυ στο ιμέρσο.
οκ, ξερω, γι αυτο εχουμε τους μοντερς. σε 3 μερες, θα ειναι ολα διαθεσιμα. ε και? τοση τεμπελια στην s.i. ?? το σημα δεν ειναι κατι που αλλαζει καθε χρονο, θα ειχαν ετοιμα τα ασετς για ολες τις εκδοσεις. μου κανει εντυπωση, γι αυτο το αναφερω.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Ποιος φούρνος γκρεμίστηκε; Τουλάχιστον τελείωσε το γήπεδο της ΑΕΚ; 😛

Χωρίς να το έχω πιάσει αλλά με όσα έχω δει και διαβάσει δεν πείστηκα να ότι δώσω τόσα λεφτά για φέτος. Ευτυχώς που υπάρχει και στο game pass για την καυλαντα και μετά πίσω στο fm20.

Με τέτοια βαθμολογία και απωθείς τον κόσμο από το να σταξει. Αυτό θα πει marketing!
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
Καλημερα. Συμφωνω με το review. Τιποτα το ιδιαιτερο φετος . Ουτε για 20 ευρω κατα την ταπεινη αποψη μου. Ισως φταιει και το μονοευρω του pass.
 
Top Bottom