What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

PC Game Pass

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Τελικά το Ubi+ θα χει ξεχωριστή συνδρομή! Ένα γιούρο τους το δίνω! Άντε δύο! Αν και το πιο πιθανό να ζητάνε το αστείο 15€ όπως είναι τώρα!


Εάν καταλαβαίνω σωστά, πρακτική αξία θα έχει μόνο για τα Xbox που θα μπορούν να έχουν το ubi+ στην κονσόλα.
Υπάρχει αυτή την στιγμή η υπηρεσία εκεί?
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Έχω έναν promo κωδικό που μειώνει στις 15 λίρες την τρίμηνη συνδρομή, για όποιον ενδιαφέρεται. Εξαργυρώνεται στο Amazon από ότι καταλαβαίνω, λόγω αγοράς από το κατάστημα. :)
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,524
Βάζουν το Ubi+ στο xbox pass σε PC και κονσόλες! Δεν υπήρχε μέχρι στιγμής καθόλου για τις κονσόλες απ' όσο ξέρω! Λογικά όμως, κρίνοντας από την προσθήκη του R6 Extraction σε όλους δωρεάν, θα δίνουν κάποιους τίτλους εκτός Ουμποσυνδρομής! Ή τουλάχιστον έτσι θέλω να ελπίζω! Μην πάει και τελείως χαμένη η αρχική χαρά μου!
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Βάζουν το Ubi+ στο xbox pass σε PC και κονσόλες! Δεν υπήρχε μέχρι στιγμής καθόλου για τις κονσόλες απ' όσο ξέρω! Λογικά όμως, κρίνοντας από την προσθήκη του R6 Extraction σε όλους δωρεάν, θα δίνουν κάποιους τίτλους εκτός Ουμποσυνδρομής! Ή τουλάχιστον έτσι θέλω να ελπίζω! Μην πάει και τελείως χαμένη η αρχική χαρά μου!

Υπήρξε ένα αρχικό μπέρδεμα στην αναφορά της είδησης από τα sites, απ' ότι άκουσα η υπηρεσία θα είναι διαθέσιμη και στην πλατφόρμα Xbox, όχι στο Game Pass. Είναι βέβαια πιθανό να συμβεί στο μέλλον όπως με το EA Play αλλά για την ώρα φαίνεται πως είναι ξεχωριστά.
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,524
Φαντάζομαι θα υπάρχει στις κονσόλες στο μενού παράθυρο Ubi+ και αντίστοιχο παράθυρο στο πισοπάς έτσι ώστε να κάνεις link ανάμεσα στα δύο (xbox-ubi) και να παίζεις όσα τζαμπέ δίνει η γκοτομάνα! Για τα τζαμπέ όμως θα πρέπει να έχεις ενεργό xbox pass αν κρίνω απ' το extraction! Θα πρέπει να περιμένουμε ανακοινώσεις για το πως ακριβώς θα δουλέψει αυτό! Μέχρι τις 20/1 το πολύ θα ξέρουμε!
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Να πω επίσης πως τα παραπάνω είναι για όλο το pass όχι αναγκαστικά το PC. To Crossfire X πχ θα είναι σίγουρα console-pass.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095

In the next two months, Assassin’s Creed Origins will join the library for cloud, console, and PC via Ubisoft Connect app. We will also bring For Honor: Marching Fire Edition to PC via Ubisoft Connect app, and upgrade to the Marching Fire Edition for cloud and console.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Βλέπω σύσφιξη σχέσεων Microsoft και Ubisoft.
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Αλλά στα 1 και 2 ευρώ της προσφοράς, τους κλέβεις...
Εγω παλι, οσο και να προσπαθω, δεν μπορω να αποβαλω την αισθηση οτι με κλεβουν, ακομα κι οταν παιζω, τσαμπα η πειρατικα παιχνιδια.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Εγω παλι, οσο και να προσπαθω, δεν μπορω να αποβαλω την αισθηση οτι με κλεβουν, ακομα κι οταν παιζω, τσαμπα η πειρατικα παιχνιδια.

Μήπως κάποιος σου βουτάει λεφτά από το πορτοφόλι όταν ξέρει ότι παίζεις παιχνίδια;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,280
φοβάμαι να το βάλω γιατί κατάφερα μετά από 1 χρόνο που πάλευα να σβήσω εκείνα τα παιχνίδια που επέμενε να μου κάνει ξανά και ξανά εγκατάσταση....
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
φοβάμαι να το βάλω γιατί κατάφερα μετά από 1 χρόνο που πάλευα να σβήσω εκείνα τα παιχνίδια που επέμενε να μου κάνει ξανά και ξανά εγκατάσταση....τα τελειώσεις
Για σένα το κάνει, μπας και τα τερματίσεις ποτέ :p
 
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,280
Μπας

Για σένα το κάνει, μπας και τα τερματίσεις ποτέ :p
μπορεί, είχα πει τότε ότι το AoE 1 remaster δεν μου έκανε κουκου γιατί είναι απελπιστικά ίδιο με το παλιό που είχα παίξει λίγο πριν. Κάρχια MS...
 
Top Bottom