What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Hard West 2

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,533
Η ανοιχτή beta είναι τώρα διαθέσιμη για όλους στο Steam.

Σχεδόν έκλαψα από χαρά με το πόσο γυαλισμένη, σφιχτή και απολαυστική ήταν η παιχνιδάρα. Ακριβώς αυτό που υποσχέθηκε και δεν παρέδωσε το Weird West, με τόκο.

Day 1 αγορά.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,764
Παλι καουμποιδες; οταν τα λεει ο κουνελος δεν του δινεται καμια σημασια. Υπαρχει σχεδιο ε;
Εξαρτάται. Πόσο ρεαλιστικό είναι το Hard West; Το να γεμίσεις το περίστροφο παίρνει τουλάχιστον 7,462 sec; Τα σπιρούνια κάνουν γκτσάνγκ γκτσάνγκ και έχεις 15,2% πιθανότητα να περδικλωθείς αν κάνεις rush στον αντίπαλο πεζός; H μαλλούρα πέφτει στα μάτια και σου μειώνει το ποσοστό ευστοχίας;
τυχαία ταγκς ράουντ του
@kara @maladroid
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,456
το θεμα ειναι η βρωμα του αμερικανου βλαχου και οχι ο ρεαλισμος.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,345
Η ανοιχτή beta είναι τώρα διαθέσιμη για όλους στο Steam.

Σχεδόν έκλαψα από χαρά με το πόσο γυαλισμένη, σφιχτή και απολαυστική ήταν η παιχνιδάρα. Ακριβώς αυτό που υποσχέθηκε και δεν παρέδωσε το Weird West, με τόκο.

Day 1 αγορά.

Λέγε μου τέτοια! Το πρώτο Hard West μου άρεσε πολύ οπότε θα περάσουμε ωραία.
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Πως να μην σαγαπαω? Ποια gog αντβεντουρακια θελεις να σου στειλω απο την λιστα μου?
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Κάποιο real time with pause RPG κατά προτίμηση
Εχω μια λιστα και ειχα ρωτησει και στο παρελθον. Καμια 10αρια 15 αντβεντουρ. Εγω δεν παιζω τετοια. Βλεπω οτι ασχολειστε αρκετοι με το ειδος. Αν θελετε καποιο απο αυτα , ευχαριστως και σας το στελνω. Ενοειται χαρησμα. Αν θελετε ξαναγραφω την λιστα
 
Top Bottom