What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τσάμπα παιχνίδια

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Επειδη τσιμπησα το Orwell δεν σημαινει οτι το εβαλα στην αποθηκη. Το παιχνιδι ειναι για ενα ατομο που ειναι μπροστα σε μια οθονη υπολογιστη. Δεν πας πουθενα και δεν βλεπεις τιποτα αλλο απο μια οθονη που σερφαρει στην ιδιωτικοτητα. Οτι πρεπει για την ησυχια μου.

Το μεγιστο κακο ειναι η μουσικη. Ειναι τοσο βαρετη και μονοτονη που κανει το παιχνιδι την νυστα της αρκουδας. Μπορω να πω οτι ειναι οριακα στον πονοκεφαλο.
Εχετε καμια ιδεα για να βαλω αλλη μουσικη να παιζει στο background; Δοκιμασα Νορβηγικο metal αλλα δεν ταιριαζει. Θελει instrumental και χαλαρωση επειδη ψαχνεις και κρυφακους σαν πρακτορας της Σταζι. Πρεπει να εχει και διαρκεια, ποσο repeat να αντεξουν τα κουνελοαυτια μου;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Αυτο παιζει ετσι και αλλιως, καθε μερα και οχι μονο, το λεω και οταν οδηγαω. Ειναι υπερβολικα συντομο. Παιχνιδι θα παιζω, δεν θα κανω μινι τσακωμο στα φαναρια.
 

manofsorrows

Hobgoblin Captain
Joined
Feb 21, 2013
Messages
304
3 κλειδάκια για Steam... Δεν μπορώ τις "τζαπανιές", οπότε δικά σας!

RQJ4P-VN78A-N8WNG

GQBHY-Y0LI3-VF0KY

FN5PH-K0ZNA-443RN
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Δεν ξανακατεβαζω τιποτα. Αφου με χαιρετισε το EPIC εκλασε πενθιμα και το GOG.

gg.png


Πρεπει να τρωω πολυ καταρα. Παει το JuJu (μαυρο) συννεφο. μαυρες χελωνες με κατουρανε στον υπνο μου.
 
Top Bottom