What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

THE CALLISTO PROTOCOL

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Μια χαρα μου φαινεται το παιχνιδι. Αν κρινω απο τις 62 ωρες που αφιερωσα στο dead effect. Και με αυτο θα ελειωνα σαν το κερακι, δεν υπαρχει προβλημα.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,846
Με το A ή το D κάνουμε dodge. Δεν χρειάζεται κάποιο συγκεκριμένο timing, ούτε έχει σημασία από ποια μεριά θα μας επιτεθούν, αρκεί να έχουμε πατήσει (και κρατήσει πατημένο) ένα πλήκτρο κατεύθυνσης πριν δεχτούμε επίθεση.
Disappointed...

Μια χαρα μου φαινεται το παιχνιδι. Αν κρινω απο τις 62 ωρες που αφιερωσα στο dead effect. Και με αυτο θα ελειωνα σαν το κερακι, δεν υπαρχει προβλημα.
Θα το σηκώσει η 6850 σου?
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Θα το σηκώσει η 6850 σου?

Επειδη το προβλημα του Κουνελου ειναι γνωστο, το ΘΑ σημαινει αν ολα ηταν οπως θα επρεπε ειναι. Δεν παραπονεθηκα οτι δεν το αγγιζω, δεν θελω quote, επειδη δεν δινει οσα FPS εχω αναγκη
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Έρχεται το story dlc-φινάλε που είχαν πει.



Ευτυχώς δεν είχα κάνει uninstall ακόμα.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
48 ώρες αποκλειστικότητα, γελάει ο κόσμος.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
Εντάξει, αυτό είναι διαφημιστικό τρικ, όχι αποκλειστικότητα.

Τα 'χουμε πει ρε συμπαππούδια, πολλές φορές. Οι αποκλειστικότητες πλέον τελείωσαν. Τα ψηφιακά 'οικοσυστήματα' και τα GaaS παρέλαβαν την σκυτάλη. ΟΛΑ τα παιδάκια θα παίζουμε Ντέστινυ Δύο και ΜΟΝΟ Ντέστινυ 2 με μίνιμουμ 100Ε σε μάικροτρανζάξιος κάθε μήνα.
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,512
ΟΛΑ τα παιδάκια θα παίζουμε Ντέστινυ Δύο και ΜΟΝΟ Ντέστινυ 2 με μίνιμουμ 100Ε σε μάικροτρανζάξιος κάθε μήνα.
Ανυπομονώ να πάμε για raid, αλλά όχι πολύ αργά τη νύχτα, δεν με αφήνουν να ξενυχτάω στο PC.

Ontopic, το έχω απεγκαταστήσει, αλλά το ψήνω να δω το "κανονικό" τέλος.
 
Top Bottom