What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Απλό free προγραμμα για δημιουργία video

ebon page

Gelatinous Cube
Joined
Dec 1, 2012
Messages
163
Καλησπέρα παιδες,<br><br>ψάχνω για ένα free και απλό πρόγραμμα για δημιουργία βίντεο. Κάτι σαν εναλλακτική λύση του windows movie maker, που από όσο κατάλαβα πλέον δεν είναι διαθέσιμο για κατεβασμα από την Microsoft και δεν παίζει στα 10αρια τα windows.<br><br>Μιλάμε για πολύ απλά πράγματα. Να βαλεις 2-3 εικόνες slideshow και απο πίσω να παίζει κανα μουσικό κομμάτι. Για τέτοιο πρόγραμμα ψάχνω. <br>Όσα βρήκα η δεν κάνουν αυτό που θέλω ή είναι free και καλά. για να προχωρήσεις θέλει να πάρεις full version κτλ.<br><br>Έχετε καμιά πρόταση?<br><br>Ευχαριστω
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Εγώ στα δεκαριά το μουβι μεηκερ έχω
 

f2bnp

Mind-flayer
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,737
AVS Video Editor ή Videopad Video Editor.<br><br>Υπάρχει και το Davinci&#039;s Resolve που τα σπάει γενικά, αλλά έχει Interface πολύ πιο κοντά σε Vegas Pro και θα σε μπερδέψει αν δεν του δώσεις χρόνο. Όλα δωρεάν, το Davinci είναι με διαφορά το πιο full featured.
 

ebon page

Gelatinous Cube
Joined
Dec 1, 2012
Messages
163
<blockquote><br>AVS Video Editor ή Videopad Video Editor.<br><br>Υπάρχει και το Davinci&#039;s Resolve που τα σπάει γενικά, αλλά έχει Interface πολύ πιο κοντά σε Vegas Pro και θα σε μπερδέψει αν δεν του δώσεις χρόνο. Όλα δωρεάν, το Davinci είναι με διαφορά το πιο full featured.<br></blockquote><br><br>To Videopad Video Editor που κατεβασα κανει ακριβως αυτό που θέλω, ευχαριστω πάρα πολύ!!<br><br>ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ  :drinks:<br><br>[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Ozjlnj2D3us[/youtube]
 
Top Bottom