What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Brian O'Conner

Half-Ogre
Joined
Feb 22, 2013
Messages
537
Ασυνέπειες του Λιακόπουλου (Συμπληρωματικό)


Όλο το βίντεο είναι στο το torrent. Θα το βρείτε στην περιγραφή.
Όποιος ενδιαφέρεται ας το κατεβάσει και δει.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Ναι αλλά για το Νοστράδαμο δε λέτε.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,166
Άνοιξα το λινκ και εντόπισα κάτι σημαντίκο:

Screenshot from 2020-11-09 01-17-43.png
ΠΟΙΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΓΑΛΛΙΚΟ ΝΥΧΙ ? ΤΙ ΜΑΣ ΚΡΥΒΟΥΝ?

και ετούτο εδώ:
Screenshot from 2020-11-09 01-18-48.png
ξεχασμένο επεισόδιο της 10ης εντολής;
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Από την κλίμακα 0 (πλήρως ασφαλές) έως 10 (έχω legit δικαιολογία για να πάρω νέο Ryzen), πόσο ασφαλές είναι?

Αν είναι κοντά στο 9-10 να το κατεβάσω.
 

Brian O'Conner

Half-Ogre
Joined
Feb 22, 2013
Messages
537
δεν έχει exe αρχεία. μπορείς να κατεβάσεις μόνο το "asunepeies tou liakopoulou.mp4" που έχει σημασία
 

Brian O'Conner

Half-Ogre
Joined
Feb 22, 2013
Messages
537
Θέλω να ξέρω προς που πέφτει το δούλεμα. Προς εμένα ή προς τον Λιακόπουλο;
 
Last edited:

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Προς εσένα όχι. Εκτός και αν θέλεις. Προς τον Λιακόπουλο ναι. Στα του βίντεο δεν χρειάζεται να δω να τον ξεμπροστιαζει. Έχω κάνει διδακτορικό στο λιακο έβλεπα να περνάει η ώρα είχε καλό γέλιο. Ο πολέμαρχος του Θεού. Ο ΚΑΙΡΟC ΓΑΡ ΕΓΓΥC
 

Brian O'Conner

Half-Ogre
Joined
Feb 22, 2013
Messages
537
Νομίζω πως θα σου αρέσει πάντως. Είναι πάνω από 4 ώρες.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Δεν εχω προβλημα αλλα γιατι ξεθαψαμε τον Λιακοπουλο; Απατεωνα δεν μπορω να τον αποκαλεσω, οχι επειδη τον πιστευω αλλα επειδη πουλαει βιβλια, με εναν τροπο οπως μας πουλανε ασφαλειες ζωης και μεταχειρισμενα αυτοκινητα. Αυτο δεν τον κανει τιμιο αλλα παπατζη οπως ειναι πολλοι εκει εξω. Θυμαμαι εναν τυπο που μιλουσε σε εναν φιλο του για ενα βιβλιο του Λιακοπουλου. Υποτιθεται οτι ειχε πολλες λευκες σελιδες για να κραταει ο αναγνωστης σημειωσεις. ο τυπος που αγοραασε το βιβλιο παραπονεθηκε οτι το κειμενο ηταν απιστευτα λιγο, μερικες σελιδες. Ο Λιακοπουλος του πουλησε βιβλιο με λευκες σελιδες.
Θυμαμαι και δυο αλλους τυπους, ασφαλιστες, ο ενας ηταν εκπαιδευομενος. Η συζητηση τους ηταν τοσο μακαβρια που οι νεκροθαφτες εμοιαζαν με τα ατομα που φτιαχνουν ζωακια με μπαλονια. Απο ολες τις καφετεριες και τα τραπεζακια, διαλεξαν το διπλανο τραπεζακι.
ο εκπαιδευομενος ειχε αποριες για τις αποζημιωσεις και ο εκπαιδευτης ηταν σαφεσταστος. Δεν εχει σημασια ποιο προγραμμα θα επιλεξουν και τι θα καλυπτει, παντα παιρνουν πολυ λιγοτερα και παντα δεν θα υπαρχει καλυψη για ολα.
θεωρω οτι καποιος του επαγγελματος θα μπορει να μας διαφωτισει καλυτερα με αυτη την παπατζα.
Νομιζω οτι η παπατζα του Λιακοπουλου πεφτει πολυ φτηνοτερη στα κεφαλια καποιων.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Ο Λιακόπουλος ήταν και είναι μέγας μυθοπλαστης, καλύτερος από τον Σαλβατόρε και εννοείται με τεράστιο βάθος στον κόσμο του. Ποιοτικά και ποσοτικά

Ευγενής απορία. Τι οδηγεί κάποιον 4 χρόνια μετά να ποσταρει σε φόρουμ συγκεκριμένης θεματολογίας για το αν ήταν ή όχι συνεπής Λιακόπουλος;

αυτο για να μην προβώ σε βιαστικά συμπεράσματα και παρεξηγηθουμε
 
Last edited:

Brian O'Conner

Half-Ogre
Joined
Feb 22, 2013
Messages
537
Το θέμα είναι άλλο να λες ο Λιακόπουλος είναι έτσι είναι αλλιώς και άλλο να δείχνεις με αποδείξεις τα ψέματά του. Όπως κάνει αυτό το βίντεο.

Τα τελευταία δυο χρόνια περίπου λεει, εμμέσως πλην σαφώς, είναι ο πρώτος Ελοχίμ. Δεύτερος μόνο μετά το Θεό. Και τον πιστεύουν.

edit
δεν ήξερα με ποιους άλλους να το μοιραστώ που να τους ενδιέφερε. Έτσι νόμιζα τουλάχιστον.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Έχεις κάνα λινκ να δούμε αυτά τα περί της δύναμής του χωρίς να πρέπει να δούμε το 4ωρο βίντεο;
 

Brian O'Conner

Half-Ogre
Joined
Feb 22, 2013
Messages
537
Τα λεει γενικώς και διάσπαρτα στις εκπομπές του. Πρόχειρο λινκ δεν έχω αυτή τη στιγμή.
 

Myrmidonas

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,037
Σοβαρά τώρα χρειάζεται κάποιος βίντεο 4 ωρών για να καταλάβει ότι ο λιακο είναι παπατζης; 4 ΩΡΕΣ!!! Βλέπετε και Πάνια;
 

Brian O'Conner

Half-Ogre
Joined
Feb 22, 2013
Messages
537
Εδώ πιστεύουν είναι ο πολέμαρχος του Θεού, χρονοταξιδιώτης από το μέλλον, πρώτος Ελοχίμ και διάφορες άλλες προσωπικότητες.

Απ' ο,τι φαίνεται έχετε χάσει επεισόδια.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Omg 4 ώρες. Μας κατέστρεψες. Όταν βρω χρόνο κάτι θα γίνει. Επίσης πέρασε σε τέτοιες αποκαλύψεις? Ότι είναι ο πρώτος Ελ? Χαχαχα ρε τον λιακο.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Αυτά τα βίντεο τα βγάζουνε οι Νεφελίμ, που προσπαθούν να διαβάλουν τον αγαπημένο μας υπνοθεραπευτή ερευνητή, γιατί προσπαθούν να εξέλθουν της υπόγειας φυλακής τους και να επιβληθούν στον κόσμο για 660 μέρες.

Κάτω τα χέρια από τον Λιακόπουλο, Νεοταξιστές υπηρέτες του σκότους. Οι Ελ θα θριαμβεύσουν.
 
Top Bottom