What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Epic Store : όταν o Gabe έφτιαχνε client, o Sweeney έτρωγε βελανίδια.

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Συναρπαστικά νέα για όλους. Αύριο ξεκινάνε Black Friday Sales και στο Ε P I C.


dozens_of_us_arrested_development.gif
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Μου εστειλε email η ubisoft σημερα για να μου πει για το Imortal fenyx rising που βγαινει και αυτο σημερα αλλα μονο σε epic και uconnectκαι τους απαντησα :

While i play all action games ufroρtunately i decided to wait for a 50% or higher discount on uconnect to play it to boycot your decision to not release it on steam! The same iam doing for Assasin creeed valhala and watch dogs legion! I will continue doing this until you returhn to steam!
Να δουμε αν θα τολμησουν να μου απαντησουν!
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Μου στελνουν email για καθε παιχνιδι που βγαινει. Ναι κανονικα εγραψα και τους απαντησα. Και μεχρι τωρα δεν μου εχουν απαντησει κατι. Ξερουν οτι οι περισσοτεροι δεν θα το παιξουν μεχρι να μπει σε εκπτωση στο uconnect για να τους τιμωρησουν.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
ποιος ξερει ποσα email αδιαβαστα υπαρχουν.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
@Admiral Ο shredder απαντάει στα newsletter που του στέλνει μέσω email η UBI. Ο jonirenicus13 του εξηγεί πως αυτό το email δεν δέχεται απαντήσεις και πως υπάρχουν άλλα κανάλια support/επικοινωνίας

Καμία σχέση με το Epic ή το support γενικότερα
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Δεν ξέρω γιατί χρειαζόταν επεξήγηση. Μας τρολαρει ο ναύαρχος και το κάνει να φαίνεται σοβαρό.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
@Admiral Ο shredder απαντάει στα newsletter που του στέλνει μέσω email η UBI. Ο jonirenicus13 του εξηγεί πως αυτό το email δεν δέχεται απαντήσεις και πως υπάρχουν άλλα κανάλια support/επικοινωνίας

Καμία σχέση με το Epic ή το support γενικότερα

Μην καλύπτετε τον Σουίνι, τον κατακεραύνωσε ο Σρέντερ και καλά ξηγήθηκε!

Το ξέρω ρε παιδιά, δεν είμαι και τόσο άσχετος, πλάκα κάνω
 
Top Bottom