What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,666
Τα ρεκόρ είναι για να σπάνε, και οι ειδικοί μιλάνε ακόμη για ''πιθανά μέτρα''.
Ξέρω οτι πόσταρα το ίδιο λινκ και αλλού, αλλά εδώ κρατάμε επίσημο αρχείο για το χρονικό μιας......................................(Συμπληρώστε μόνοι σας το κενο). :unsure:
 
Last edited:

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Ατομική ευθύνη, σα να μας λένε δε πα να πνιγείτε, εσείς φταίτε που μας βγάλατε...έχουνε ένα δίκιο

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,455
Ατομική ευθύνη, σα να μας λένε δε πα να πνιγείτε, εσείς φταίτε που μας βγάλατε...έχουνε ένα δίκιο

H φωτογραφια στο αρθρο ειναι τιγκα επικοινωνιακη. θελει να περασει χιλιαδες μηνυματα οπως πιχι ο Κυριακος σκυβει για να ακουσει την εκκλησια. Δεν ακουμπαει την εκκλησια και η εκκλησια αγκαλιαζει τον Κυριακο.Το αγκαλιασμα των δαχτυλων δεν ξερω τι ειναι, απο την μια ειναι σαν να θελει να δωσει τα δαχτυλιδια του και απο την αλλη ειναι σαν. αρκετα, βαρεθηκα.
Αν ειχαν και φωτογραφια να τους δειχνει να φορανε μασκες.....

Μεχρι να το παρω αποφαση να παρω κουβα για τον εμετο, σας εχω πολυ εγκυρες πληροφοριες, απο το σουπερ μαρκετ.
Μια κυρια που ψωνισε λαχανα σε πλαστικη συσκευασια, κατευθειαν απο την γκανταψυξ, ετυχε να εχει φιλαρακι που δουλευει στο υπουργειο οικονομικων. Λογικα ειναι φιλος φιλου αλλα επειδη ζουμε στην Ελλαδα, τον παρουσιασε σαν δικο της φιλο. Λογικα #2 αυτος που της το ειπε παρουσιασε και αυτος τον "φιλο" σαν δικο του φιλο.
Η πληροφορια απο το υπουργειο οικονομικων ειναι, περαστε καλα τωρα γιατι τον χειμωνα θα γινουμε σαν την Ιταλια και θα πεινασει ο κοσμακης. Κατι ξερει το υπουργειο οικονομικων απο επιδημιες αφου και η ελλειψη χρηματων επιδημια ειναι.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,967
Ελευθεροτεκτονκή χειρονομία που "υποδεικνύει" το βαθμό και την Αδελφότητα στην οποία ανήκει

Το γεγονός ότι πιάνει τα τρία του (δάχτυλα) δηλαδή σημαίνει ότι είναι φριμέισον 3ου βαθμού ή απλώς γράφει τον ρασοφόρο εκεί που δεν πιάνει μελάνι;
 

Elric

Blackguard
Joined
Dec 16, 2012
Messages
1,140
Δεν ξέρω ακριβώς γι' αυτή τη συγκεκριμένη χειρονομία, αλλά κάπου πάει το μυαλό μου.

(Τα τρια δάχτυλα είναι μάλλον βαθμός, το αγκάλιασμα με το δεξί χέρι το είδος των σεξοτεχνικών της όποιας αδελφότητας)

(Μη πατήσετε not sure if serius...
Παίζει να φαίνεται το σχόλιο ψεκασμένο.
Αλλά κυριολεκτώ.)
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,622

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,763
Το αγκαλιασμα των δαχτυλων δεν ξερω τι ειναι
tos3x05j.png
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,455
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,455
Πως το ελεγαν οι γενια του χαους; ναι, τα δικαιωματα που ηξερες, τωρα δεν υπαρχουν.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,622

Πώς ήταν εκείνος ο νόμος της χούντας που έλεγε πως "συγκέντρωση με πάνω από 3 άτομα είναι διαδήλωση/συνομωσία και πρέπει να διαλύεται".
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,392
Γιατί κάτι μέσα μου, ουρλιάζει ότι κρύβουνε κρούσματα για να φτάσουμε τον δεκαπενταύογουστο, να ικανοποιηθεί το ποίμνιο και να μην αρχίσουν τα "θέλουν να επιτεθούνε στην ορθοδοξία μας";

Λίγα μου φαίνονται τα κρούσματα για την έκθεση που πρέπει να υπάρχει με βάση τα μέχρι τώρα δεδομένα. Εκτός αν ακόμα δεν έχει σκάσει το γερό, αφού θέλει και εκκόλαψη 14 μέρες.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,455

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,967
Γιορταζει ο κοσμος, το τελος του κοσμου.

Τον Μπερλίνερ κι αν τον πλένεις, το σαπούνι σου χαλάς. :Ρ
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,622

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,392
Λογικό... πήγα σε μια συναυλία χθες (καθιστοί σε αμφιθέατρο έξω, με μάσκες) και η φάση είναι εντελώς γιόλο.

Οι άλλοι οι θεοί φόραγαν την μάσκα στην αρχή, μετά την έβγαλαν, μετά την ξανά έβαλαν, μετά την έβγαλαν, μετά την έβαλαν με την μύτη έξω κτλ κτλ... αποστάσεις ναι μεν αλλά (εμείς βρήκαμε μια ακρούλα ευτυχώς) αλλά να σου πω την αλήθεια, παπάρια αποστάσεις. Αν μου έρχεται ο καπνός από το τσιγάρο του άλλου μια κερκίδα μπροστά μου, δεν μου έρχεται και ο ιός;
 
Top Bottom