What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
*/Tinfoil hat on*

Τυχαιο που εσκασε οταν υπηρξε αδιεξοδο με τις διαδηλωσεις στο Hong-Kong?

*/Tinfoil hat off*
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,220
Πώς να μην είσαι πεποισμενος μετά ότι μας κυβερνάνε ένα μάτσο τούβλα τα οποία αντιγράφουν ιδέες που πέτυχαν σε νουβέλες του φανταστικού επειδή δεν έχουν καμία καλύτερη έμπνευση για να μας εξουσιάσουν. Χάθηκε να γράφανε τότε και κάνα βιβλίο για το πόσο πολύ θα μας πονούσε μία σοσιαλιστική κοινωνία με την απόλυτη ισότητα για όλους;

Νομίζω ότι σας το έχω ξαναγράψει. Όταν πρωτοξεκίνησε ο ιός είχε γίνει λόγος για ατύχημα σε κάποιο εργαστήρι εκεί πέρα. Μετά ένα παράξενο πράγμα ρε παιδί μου, χάθηκε η είδηση...
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,525

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Ο Κιμ έχει πιάσει το νόημα:



Γενικότερα ειδήσεις για τη Βόρεια Κορέα είναι αναξιόπιστες το λιγότερο...οπως τοτε που λεγαν ειχε ρίξει τη θεια του και τη φαγαν σκυλια και πριν απο λιγες βδομαδες εμφανιστηκε παρεα του, η τη φαση που κανονιοβόλησε ενα στρατηγο του γιατι το ειχε ριξει στο πιοτο. Γινεται και χειροτερο οταν τις ειδησεις τις γραφει η daily mail :p

απλα αφηνω το απο κατω:


Αλλά όντως αν εισαι σε καραντίνα και πας για σαουνα ε σου αξιζει η σφαλιαρα :p
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,239
Στην ουκρανια επιτεθηκαν σε πουλμαν με ατομα που πηγαιναν να περασουν τις διακοπες τους στην εξωτικη καραντινα.
Στα πουλμαν επεβαιναν ατομα τα οποια επαναπατριστηκαν απο την Κινα.

 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,220
Τους προλάβαμε. Για ακόμη μία φορά μεταλαμπαδεύουμε πολιτισμό
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,239
Οι Ουκρανοί είναι γνωστοί για την αγάπη που τρέφουν για τον συνάνθρωπο. Δεν ξέρω πως έγινε αυτό το περιστατικό.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,525

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,220
Meanwhile, στην Ιταλία έχει πέσει ψοφαμαρα και έφτασαν σε σημείο να ακυρώσουν μέχρι και το καρναβαλικό της Βενετίας. Εντάξει δεν είναι κι ότι θα πηγαίναμε, αλλά δείχνει μία κατάσταση πανικού.
Άραγε αυτοί οι Ιταλοί θα περάσουν στην Πάτρα για το δικό μας καρναβάλι;🤔
Μήπως ήρθε η ώρα να γκρεμίσουμε την γέφυρα Χαρίλαος Τρικούπης για να ξεμπερδευουμε με τον Μοριά; 🤔🤔🧐
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Meanwhile, στην Ιταλία έχει πέσει ψοφαμαρα και έφτασαν σε σημείο να ακυρώσουν μέχρι και το καρναβαλικό της Βενετίας. Εντάξει δεν είναι κι ότι θα πηγαίναμε, αλλά δείχνει μία κατάσταση πανικού.
Άραγε αυτοί οι Ιταλοί θα περάσουν στην Πάτρα για το δικό μας καρναβάλι;🤔
Μήπως ήρθε η ώρα να γκρεμίσουμε την γέφυρα Χαρίλαος Τρικούπης για να ξεμπερδευουμε με τον Μοριά; 🤔🤔🧐

Ξαναλεω....ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,199
μλκς εγώ αγχώθηκα πάντως που έσκασε δίπλα Ιταλία, και δεν έχω έτοιμο και το σπίτι στο βουνό να πάω να γίνω ερημίτης :p
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
Το γαμάτο είναι ότι ελέγχουμε στα αεροδρόμια από 2 φορές για τον Κορονοιό και όταν σιγά σιγά πάει σε Τουρκία και έρχονται οι λάθροζ με τον ιό δεν θα ελέγχονται ούτε για πλάκα. Ή μήπως έχουν ήδη προνοήσει οι ΜΚΟ και η ΕΕ;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,199
δεν φοβάμαι για τις μεταναστευτικές ροές, φοβάμαι ότι μπορεί να έχουμε κιόλας κρούσματα και οι μανούλες του facebook να κάνουν ξεμάτιασμα και να το κρύβουν....
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
Καλά τέτοια άτομα είναι για σκότωμα.
Δεν ξέρω τι παίζει, αλλά πριν 3 ώρες που γύρισα από δουλειά ήταν ένας 20άρης (λες και δραπέτευσε απ τη δεκαετία του 90 - με ελαφρύ γαλάζιο/μοβ μπουφάν στην στάση του λεωφορείου, και έβηχε σαν το γαιδούρι για 10 λεπτά, ενώ ταυτόχρονα μίλαγε/φώναζε στο τηλέφωνο, χωρίς να βάζει μπροστά χέρι όταν έβηχε- λες και το κανε επίτηδες.
Δεν συνηθίζω να λέω ότι κάποιος κάνει κάτι επιδεικτικά, αλλά αυτός ή ήταν τελείως ηλίθιος και δεν ξέρει πως μεταδίδονται οι ιοί ή το κανε επιδεικτικά.
Ψόφο.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,199
Ναι ρε δεν νοιώθουν, μιλάμε αυτή η χώρα έχει γυρίσει 100 χρόνια πίσω... εκτός αν κάποια ζώα την βλέπουν αντίδραση και έτσι, "κάνω επανάσταση μη μου λέτε τι να κάνω"...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,239
Εδώ, φτέρνισμα και βήχας μέσα στα μούτρα και στον σβέρκο. Πάνε τουαλέτα και χωρίς να πλύνουν χέρια, έρχονται να σε χαιρετίσουν με τις κίτρινες σταγόνες στο χέρι. Δεν έχουν βασικές γνώσεις υγιεινής. Αν σκάσει ο κορονας εδώ, θα έχουμε μεγάλη καταστροφή. Το συζητούσα με ένα φίλο και καταληξαμε ότι μάλλον δεν θα μείνει ρουθούνι. Αν κρίνω και από το SMS που πήραμε όλοι μας από το υπουργείο υγείας, η καλυτερή προφύλαξη από τον κορόνα, ειναι να πλένουμε τα χέρια μας..... Αυτό.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,525
Στην Ιταλία φέρονται να σπεύδουν όλοι και να αγοράζουν τα πάντα από τα σούπερ μάρκετ.

87518945_662032951235053_9082887990224617472_o.jpg


87620259_662032774568404_6694040318494375936_n.jpg


87860542_662033077901707_7862243080517189632_o.jpg


Νιώθω λίγο σα να παρακολουθώ κάποιο Augmented Reality Game πριν την κυκλοφορία του εξπάνσιον για το Division 2.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,199
ούτε οι Ιταλοί δεν τα αγοράζουν τα Barilla και εν μέσω τέτοιου πανικού, αυτό τα λέει όλα... :p
 
Top Bottom