What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
θυμάστε τους θαλάμους αρνητικής πίεσης (iron lungs) κατά της πολυμιελύτιδας; δεν περίμενα ότι θα ζήσουμε τέτοιο πράγμα στις μέρες μας αλλά επιστρέφουν σε νέα μορφή για να βοηθήσουν την κατάσταση.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Το διάβασα και εγώ σε ξένο μέσο... πραγματικά θα πεθάνουμε όλοι...

in other news ο Τζόνσον εξ Αγγλίας μπήκε εντατική... δηλαδή τον λυπάμαι τον άνθρωπο αλλά δεν μπορώ να μην βρίσω κιόλας όταν την μια στιγμή έδινε οδηγίες για την πρόληψη και την άλλη έκανε χειραψίες και κολλητηλίκια με τους πάντες...
Να με συμπαθας πατριωτη, αλλα ο Μπορις ειχε την ιδεα να κολησουν ολοι για να μην κολησει η οικονομια. Επρεπε να τον κραξουν και οι πετρες για να παρει λιγο μπροστα. Τωρα που ειναι στην εντατικη, ισως καταλαβει οτι δεν ηταν και πολυ καλη ιδεα.
Το ιδιο κραξιμο τρωει και η Σουηδια. η οποια, απο οτι καταλαβα, θελει να κολησουν ολοι αλλα οχι μπαμ και κατω, Σε ρηχο βαθος χρονου να ειναι ολοι ετοιμοπολεμοι. Απο αυτα που διαβαζω, η Σουηδια δεν ειναι και πολυ αυτο που ηταν παλια, δηλαδη ενα κρατος προνοιας.

Απο link που ειδα εδω και κλικ στο κλικ, επεσα σε αυτο


Ο Πορτοσαλτε, που ειναι ενας ανθρωπος με μοντερνες αποψεις, μια πνοη αναγγενησης στην μεσαιωνικη ελλαδα. Υποστηριζε πριν απο ενα χρονο, τετοιο καιρο περιπου, τις αποψεις του πρωθυπουργου-Κυριακου. να μπει ο ιδιωτης στα νοσοκομεια για να δουμε ασπρη μερα.
προχθες πουλαγε εξετασεις με 150αρια.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,316
petroylakis05042020-thumb-large.jpg
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
βολος. να μια πολη για μενα.
οι περισοτεροι κατοικοι φαινονται μισότρελοι, με ταση προς το ολό.

 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
Εμείς εδώ αυτούς τους λέμε απλά μ..... και δεν ασχολιόμαστε μαζί τους, καθώς είναι ο κανόνας και όχι η εξαίρεση.
'Ελα να μείνεις λίγο στην περιοχή και θα φύγεις με λευκό πουκάμισο. Με μακριά μανίκια και χωρίς τσέπες. :ROFLMAO:
Ακούς εκεί να κυνηγάει τον ιό μόνο με τον φακό κεφαλής. Τον μεγεθυντικό φακό ξέχασες ρε άσχετεεεεεε.

Edit: Κοντοχωριανός το παλικάρι. Απλά ατσούμπαλος. Όυτε μια μ........ δεν μπορεί να κάνει σωστά.
Μένει μετεξεταστέος.
 
Last edited:

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
σκοτεινε αρχοντα, ελπιζω να μην σε εθιξα με κατι απ αυτα που εγραψα. ειλικρινα ηταν με καλη προαιρεση και χαβαλετζιδικο πνευμα.
το λευκο πουκαμισακι το φοραω απο τωρα. και μου φαινεται, θα ταιριαξω μια χαρα.
αμα μ αφησει ο χαρδαλιάς καποια στιγμη, θα την κανω προς τα κει να εξετασω τα φαινομενα με τα ιδια μου τα ματακια.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
Όχι ρε φίλε γιατί να θιχτώ;
Ισα-ισα μια χαρά τα είπες και προσθεσα τα δικά μου σχόλια, για πιο ολοκληρωμένη εικόνα της παλαβής κατάστασης που επικρατεί στην περιοχή.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Η τριτη περιπτωση στο αρθρο ειναι η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.

βολος. να μια πολη για μενα.
οι περισοτεροι κατοικοι φαινονται μισότρελοι, με ταση προς το ολό.

θελω να καταγγειλω και εγω με την σειρα μου, τον πολεμο που εχει ξεκινησει στο προσωπο του Γαιτανου και οχι μονο,
εχει παρει φωτια το internet και το photoshop. Ο Γαιτανος πρεπει να ειναι το μεγαλυτερο θυμα της επιδημιας.
Ολοι τον κατηγορουν για το πρωτο Πασχα χωρις εορτασμο.

gt.jpg

gt2.jpg


Ενα αλλο σημαντικο προσωπο που βρισκεται σε περιοδο πολεμου ειναι η συζυγος του Τσοχατζοπουλου.
sr.jpg


εχουμε πεσει σε πολεμικη περιοδο.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Ζεις ένα δράμα Βίκυ μου, να σου στείλουμε λεφτά; Πες μου ένα λογαριασμό να σου βάλω...

gaitanos.jpg
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Nitpicking stats.

Η στατιστική μεθοδολογία και επιστημονική προσέγγσιη ήταν από τα πρώτα θύματα αυτής της πανδημίας.
 

Elric

Blackguard
Joined
Dec 16, 2012
Messages
1,138
Υπάρχουν τα ψέματα, υπάρχουν τα μεγάλα ψέματα και υπάρχει και η στατιστική που είναι το μεγαλύτερο ψέμα απ' όλα.

Παρουσιάζοντας όποια ποσοστά ή όποια νούμερα θες και αποκρύπτοντας κάποια άλλα μπορείς να κάνεις πολιτική και να προωθείς την δική σου ατζέντα χωρίς η άσχετη μάζα να πάρει μυρωδιά το παραμικρό.

Και δεν αναφέρομαι - μόνο- στη πανδημία.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Ενα αλλο σημαντικο προσωπο που βρισκεται σε περιοδο πολεμου ειναι η συζυγος του Τσοχατζοπουλου.
sr.jpg

Το Τσοχατζόφρυδο της Βίκυς όλα τα λεφτά (-2400 ευρώ)!!!
 
Top Bottom