What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,493


- δηλαδη απ τη μεγαλη βδομαδα μεχρι αποψε ο χριστουλης ειναι πεθαμενος? ΜΗΠΩΣ γι αυτο πανε ολα στραβα στη Χωρα??
Τι μας κρυβουν??

- Επισης αυτο το αποψινο λογικα δε σημαινει οτι αυριο θα ψησουμε αρνια και κοψιδια στις αυλες? κι αυτο το ειχαμε στερηθει.

- Ακομα, γιατι σημερα και αυριο δεν ειν αργια?
 
Last edited:

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,303


Έχω την εντύπωση, ότι είναι fake news του κερατά!!! (Αύριο εορτάζεται η Απόδοση του Πάσχα, οπότε μάλλον το μπερδέψανε)!!!
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,525
Και όμως, θα γίνει κανονικότατα Ανάσταση 2: Electric Boogaloo.

 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,609
Τα "έκτακτα" μέτρα (δηλαδή οι ΠΝΠ) που βγήκαν για το εργασιακά ώστε να αντιμετωπιστεί η κρίση θα καταργηθούν, τώρα που νικήθηκε ο ιός από το Ελληνικό Πνεύμα και Ομοψυχία;

Σε καλό μου, γέλασα κι εγώ που το έγραφα.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,493
αυθαδιαζεις, Στοχαστικέ.
ο μωυσης εσκισε τα νερα στα δυο και σε περασε απεναντι χωρις να βραχεις. τα εργασιακά τι σχεση εχουν?
απο κει και περα εισαι μονος σου. ο μωυσης εχει κι αλλου δουλειες. δε θ ασχολειται συνεχεια μαζι σου.

Έχω την εντύπωση, ότι είναι fake news του κερατά!!

καθολου καπτεν, μάι καπτεν. και γω γελουσα μεχρι που ειδα τις θεουσες στη δουλεια με μαλλι κομμωτηριου ετοιμες για το μεγα ετεροχρονισμενο μυστηριο.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,303
Και όμως, θα γίνει κανονικότατα Ανάσταση 2: Electric Boogaloo.


καθολου καπτεν, μάι καπτεν. και γω γελουσα μεχρι που ειδα τις θεουσες στη δουλεια με μαλλι κομμωτηριου ετοιμες για το μεγα ετεροχρονισμενο μυστηριο.

OK!! Θα ρωτήσω αύριο τον Πάτερ που έχω γνωστό, τι παίζεται. (Είναι πολύ πιθανό να κάνανε Αγρυπνία, ειδικά για σήμερα!!).
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,200
meanwhile θυμάμαι το 2019 που λέγαμε πως έχει γαμηθεί και για το 2018 τα ίδια κτλ κτλ γιατί γίνονταν μικροπράγματα... πέθαινε κανένας αγαπημένος τραγουδιστής πχ.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,900
Είναι απλά θέμα ακατανόμαστου



Μερικές φορές (στην περίπτωση του Αλ6, πάντα), καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς. :Ρ
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,239
Το θεμα με την οδυνη εχει ως εξης. Την πρωτη φορα που τρως φαπα λες, αυτο ειναι πολυ κακο. Στην πορεια τρως την πρωτη σφαλιαρα σου και λες, οχι αυτο ειναι πολυ κακο. Αργοτερα σου παταει ενα αυτοκινητο το ποδι και λες, αυτος ειναι ο πραγματικος πονος. Ο πραγματικος πονος ισχυει μεχρι που βλεπεις φορτηγο. Αφου εχεις μελανιασει απο το ξυλο και τα ατυχηματα, νοιωθεις οτι δεν υπαρχει κατι που να σε κανει να πονεσεις περισσοτερο, απο το μικρο δαχτυλακι που χτυπησε πανω στην πορτα ενω εχεις πατησει lego. Ειναι εκεινη η στιγμη που μαθαινεις οτι η καψουρα της ζωης σου ειναι εγκυος απο τον κολητο σου και σε αφησε για να παντρευτει μια γυναικα. Οταν μαθεις και τον ψυχικο πονο εισαι ετοιμος να καταπιεις οτι σου φερει η επομενη στιγμη. Τωρα προς τι η γκρινια; κανατε κανενα συμβολαιο για απιθανη ζωη;
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000

vs

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,525
"Εντάξει, λέγαμε διάφορα για το 2020, αλλά τα πράγματα επιτέλους φαίνονται να εξισορρωπ..."

 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,200
Εγώ το λέω σε όλους πάντως, παιδιά βγείτε, γλεντήστε κάντε ότι είναι να κάνετε γιατί πάμε καρφί για το επόμενο lockdown. Στοκάρω και μαγιά :p
 
Last edited:

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,525
Εννοείται μίνιμουμ μια τριάδα φακελάκια μαγιά σε κάθε επίσκεψη στο ζούπερμαρκτ. Έσο έτοιμος.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Εγώ το λέω σε όλους πάντως, παιδιά βγείτε, γλεντήστε κάντε ότι είναι να κάνετε γιατί πάμε καρφί για το επόμενο lockdown. Στοκάρω και μαγιά :p

Εμενα δε με χαλαει, να κατσω για κανα δυο μηνες παλι σε αναστολη, πλερωμενα (εστω και κουτσουρεμενα) απο το κρατος... Ποτε ειπαμε βγαινει το cyberpunk? :p
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,200
Εμενα δε με χαλαει, να κατσω για κανα δυο μηνες παλι σε αναστολη, πλερωμενα (εστω και κουτσουρεμενα) απο το κρατος... Ποτε ειπαμε βγαινει το cyberpunk? :p
ουουου τώρα που έβαλα και παραγγελία 5500ΧΤ; άντε γεια!

Επέστρεψα δουλειά και έχω τόσα και τόσα που δεν κάθομαι ούτε ΣΚ (όλο και κάτι βοήθεια θέλουν οι γέροι μου, έκοβα δέντρα την Κυριακή) μας έφαγαν τα χιλιόμετρα με την γυναίκα για δικές της δουλειές με τα αρχιτεκτονικά... δε μπορώ θέλω μια καραντίνα ακόμα.

Είχα βρει και την ησυχία μου δεν κυκλοφορούσαν οι κάγκουρες έξω, ουουου η καλυτερή μου.

Να είναι με λεφτά όμως ε; Από τις καλές :p
 
Top Bottom