What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,844
Προσοχή λίγο κατά την διείσδυση...
171197745_2849452731975108_5202772258806514524_n.jpg
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Στο τελος του αρθρου

21.jpg
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,166
Σαν αράπικο φιστίκι έγινε μια ηλικιωμένη γειτόνισσα "με έδειρε το φάντασμα του άντρα μου" είπε σε όλη την γειτονιά...
Συγκαταλέγεται η περιπτωσή της στο άρθρο ή να αναλάβει ο Γεώργιος Πάλμος;
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Εμένα μου είπαν ότι σου δίνει 5 πόντους επιπλέον το εμβόλιο, εκεί κάτω... ζω με την ελπίδα να φτάσω τους 6 πόντους μετά τον εμβολιασμό.

Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Το κακο με την ελπιδα που πεθαινει τελευταια ειναι οτι αυτο σημαινει οτι πρωτα πεθαινουμε εμεις. Με την ελπιδα παμε.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Το κακο με την ελπιδα που πεθαινει τελευταια ειναι οτι αυτο σημαινει οτι πρωτα πεθαινουμε εμεις. Με την ελπιδα παμε.

Δηλαδή όλα αυτά περί ελπίδας είναι μούφα;;; Αυτό θες να πεις Λέλο;;; Μίλα καθαρά!!! :giankos:
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Μουφα δεν ειναι αλλα αν καποιος παει στον αλλο κοσμο, τι να την κανει την ελπιδα που αφηνει πισω του;
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
ρε νταρκ όλες τις καλές σελίδες διαβάζεις, πάνε διάβασε μαρινάκι που είναι έμπιστος :p
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,255

Γιατί είναι βόμβα, δεν καταλαβαίνω.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Άλλη μια λαμπρή νίκη για την κυβέρνηση μας. Τα selftest που είναι διαθέσιμα από σήμερα για τα μαγαζιά και τα παίρνεις με τον ΑΜΚΑ σου, περιλαμβάνουν τους υπαλλήλους, αλλά όχι τον ιδιοκτήτη της επιχείρησης...

Δηλαδή εγώ που είμαι ατομική επιχείρηση δε μπορώ να πάρω και ο μανάβης παρακάτω πήραν οι υπάλληλοί του, αλλά αυτός δε μπορεί...
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Οι άριστοι ιδιοκτήτες επιχειρήσεων δεν συναναστρέφονται με πλεμπαίους και δεν χρειάζονται self-test. Έχουν δικό τους qPCR στο σπίτι.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
εκανε την πρωτη δοση ο πατερας.
90 ετων. εσπασε τον παγο ρωτωντας την νοσοκομα με ενδιαφερον: "και ποτε θα μπορω να αγκαλιασω.... (βλεποντας το στραβωμενο υφος της).... εεεεε .... τα εγγονακια μου??" :LOL: .

αυτο που ηθελα να σας πω και παρτε το βεβαια με εναν κοκο αλατι, ειναι οτι πιασαμε συζητηση με την επικεφαλης του εμβολιασμου εκει στην παμμακαριστο και μας ειπε ευθεως οτι "σιωπηρα" σταματανε να κανουνε οπως και σε αλλες χωρες, το αστρα ζενεκα και οποιος εχει ηδη κανει πρωτη δοση, την δευτερη θα την κανει μ ενα απ τα αλλα. μου φανηκε ενδιαφερον και σας το μεταφερω.



σε αλλα νεα, καθε μερα που τρωει ξαναστροφη φαπα ο κοινωνικος αυτοματισμος του σκαι ειναι μια ευτυχισμενη μερα. οταν μαλιστα αυτο γινεται λαιβ, στον γλιτσερό αυτιά, και οχι απο οποιον οποιον, αλλά απο γιατρο επικεφαλης ΜΕΘ ειναι απλα απολαυστικο. ΦΑΠ.

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
αυτα ειναι. τι ζουκερμπεργκ και τι σορος και τι μπεζος τωρα. γατακια.
ελλάντα ρε.
με κεφαλαιο 30.000 ευρω σε 7 μηνες βγανεις 20 μυρια. ισως να προκειται και για ρεκορ γκινες.
 
Top Bottom