What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,459
Ειναι απο τις λιγες φορες οπου ζουμε μια συγκρουση μεταξυ ηλιθιων και οι (σχεδον) καλοι εναντια στο κακο ειναι μια απαρχαιωμενη κατασταση. Οταν και οι δυο ροες που συγκρουονται αποτελουνται απο ηλιθιους, αυτο, στατιστικα, δεν ειναι καλο.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,668
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,403
Αύριο δεν ανοίγει για τους όχι νέους, όχι γέρους; Να πάω να κλείσω ένα ραντεβού.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,330
24SkitsaMakris.png
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,403
Εν το μεταξύ έκλεισα το εμβόλιο για την Τρίτη του Πάσχα, αν είναι να πάθω τίποτα να έχω χαρεί αρνάκι τουλάχιστον :p
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,459
Με αυτα που βλεπω, κ α θ ε μερα, καλυτερα το εμβολιο. Δεν θελουν να σε αφησουν να γλυτωσεις.
Πηγα να παρω καφε και σκαει μυτη ποδηλατης-καγκουρας- κανγκαρος.
Ακριβο ποδηλατο, κρανακι, γαντακια, σινιε ξυρισμα με μαεστριδικο μουστακακι και φρεσκος, αφου ηρθε απο το 2019 με ηλεκτρικη χρονομηχανη.
Μπαινει μεσα χωρις μασκα, βαζει κεφαλι κατω απο το τζαμι, για να σιγουρευτει οτι η αναπνοη του θα περασει πισω απο την ασπιδα της υπαλληλου. απλωνει το χερι μεσα και λεει, μου βαζεις ενα ποτηρι νερο για να γεμισω το δοχειο μου; το κεφαλι κατω απο το τζαμι, μεχρι να παρει το νερο. πως καταφερε και το εχωσε στην χαραμαδα, δεν εχω ιδεα. ζογκλερ ο τυπος.

Ε, ναι. ειναι μετα να μην παρεις τα ρισκα σου με το εμβολιο;
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,668
🤦‍♂️
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,403
τους κωδικούς τους πήρε κανείς;
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,970
Εμβολιάζομαι αύριο το πρωί. Ask me anything.

ΥΓ. Αν πεθάνω από το εμβόλιο θα στοιχειώσω το φόρουμ.

Λίγο αργά το είδα. Μάλλον έχεις εμβολιαστεί ήδη. Ελπίζω να είπες σε κάποιον έμπιστο τον κωδικό σου στο Steam και τα στοιχεία της πιστωτικής σου κάρτας. :Ρ

Καλή επιτυχία σε όσους κάνουν το εμβόλιο.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,625
Το χτύπησα πριν καμιά ώρα, δεν πέθανα ακόμα τελικά όλως περιέργως.

Αρκετός κόσμος στην ουρά για το εμβόλιο, είχαμε όλοι 10-15 λεπτά καθυστέρηση αλλά μετά από εμένα άρχισε να ρολλάρει κανονικά η φάση.

Ήρωες οι γιατροί και οι φύλακες στο ΙΚΑ που ανέχονται την παραξενιά του καθενός. Ένας νεαρός στα καλά καθούμενα άρχισε να φωνάζει και να μπινελικώνει θεούς και δαίμονες επειδή "καθυστέρησαν μισή ώρα οι ακτινογραφίες του" και ζητούσε να μιλήσει με τον διευθυντή, ενώ παράλληλα αρνούνταν να φορέσει μάσκα επειδή "ΤΟ ΛΕΕΙ ΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ". Μια άλλη τύπισσα γύρω στα 60 ήθελε να ακυρώσει το ραντεβού της με έναν γιατρό ιδιώτη, και επειδή βαριόταν να πάει στο γραφείο του γιατρού ή να τον πάρει τηλ ήρθε στο ΙΚΑ δίπλα στο σπίτι της και ΑΠΑΙΤΟΥΣΕ να της το ακυρώσουν αυτοί. Ελλάς.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,403
ναι οκ δεν άλλαξε κάτι στην χώρα με κορώνα, απλά τώρα τα παρατηρούμε πιο έντονα.
 
Top Bottom