What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,280
λογω φυσης και θεσης ο χειρομαλαχτης δεν γερναει ποτέ.
ειναι ιδεα. κι οι ιδεες πεθαινουν νέες.

εστω, ας δεχτω οτι ωριμαζει σαν το παλιο, καλο κρασι. γερναει, ωστοσο, δεν ειναι η σωστη λεξη.
σκέφτηκα και εγώ να πω ότι δε μεγαλώνω, ωριμάζω, αλλά η σύζυγος θα διαφωνήσει σχετικά με αυτό.

Οπότε I level up.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,280
Λοιπόν οκ κοίτα, το PC ΜΟΥ είναι αυτό:
IMG_20210513_113231.jpg

Δεν είμαι τόσο γέρος, να έχει led επάνω :D
IMG_20210513_113312.jpg

Το άλλο στην υπογραφή είναι πρακτικά της συζύγου με την κάρτα γραφικών μου επάνω :p
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,502
τι γκρινιαζεις για το πισι σου νιτρε??|
μια χαρα εισαι. βλεπω θυρες usb πανω.

και ουτε καν φλοπυντισκ. αρα υπερσυγχρονος.
(σε λιγo θα γερασουμε τοσο, που θα λεμε στους αθρωπους φλοπυ και θα νομιζουν οτι τους βλαστημαμε)
 
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,280
τι γκρινιαζεις για το πισι σου νιτρε??|
μια χαρα εισαι. βλεπω θυρες usb πανω.

και ουτε καν φλοπυντισκ. αρα υπερσυγχρονος.
(σε λιγω θα γεραοσυμε τοσο, που θα λεμε στους αθρωπους φλοπυ και θα νομιζουν οτι τους βλαστημαμε)

Νομίζω ότι είμαστε στην εποχή που το "I'm too old for this shit" το δείχνει αν έχεις DVD επάνω, όσοι έχουν φλώπια είναι ομάδα υψηλού κινδύνου :p

H MS πάντως ανανέωσε το εικονίδιο για floppy disk και ας μην υπάρχουν πλέον :p
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,328
Τι εγινε ωρε παιδες πρωι πρωι ναουμε;
επειδη διαβασα για την περσονα μου θα δωσω απο μια απαντηση ξεχωριστα, επειδη ειστε ξεχωριστες οντοτητες.

με τρομαξε η ιστορια σου ετσι οπως λες οτι πηγαινες με 250. θα με τρομαζε ακομα περισσοτερο, αν ο καφετζης ειχε μακρια ασπρα γενια και σε ρωταγε τ ονομα σου οταν σε ειδε.
αλλά δεν παιζει.
οταν ερθει η ωρα, θα σε υποδεχτουν μωρακια με διχαλωτες ουρες και θα εχει πολλη ζέστη το μερος. και καζανια που θα κοχλαζουν.

Καρπενησι βρεθηκα φιλτατε, παιζουν κατι μερη που τα κουμπωσαν μεσα στα βραχια ωσαν RTX 370 σε μητρικη με νεον φωτακια.
Γιατι στα καζανια φιλτατε; ειμαι ενας εντιμος κουνελος. οχι αλλο καρβουνο μωρε, σταματηστε το καρβουνο.


Κούνελε άσέ την παπάτζα, με 250 δεν βγαίνεις σε έξοδο, αγοράζεις οικόπεδο :p
Οταν εισαι σε κανονικη εθνικη οδο και οχι σε επαρχιωτικη, βγαινεις και με 269 ενω στελνεις sms στους επιτηρητες του νομου, κλαστε μου τα @@. Ναι, την εχω πατησει με εξοδο που ηθελε φρενα απο πριν. Μπορει να μην οργωσα με τα δοντια τα χωραφια αλλα κατι ασπρες τριχες ντυμενες στα καφε μου βγηκαν. Στην μνημη μου υπαρχει ακομα περιστατικο.
Προσθετω οτι τα δικυκλα με πολλα cc εχουν φρενα που ζηλευουν και οι νταλικες και γεωμετρια που προκαλουσε ονειρωξεις στον Πυθαγορα.


Πες της πως είσαι σινεφίλ και κάλεσε την σπίτι για ταινία.
:sneaky::sneaky:

😦 .... φιλη, παντρεμενη, με παιδια.... νομιζω οτι υπαρχει σχεδιο συνωμοσιας με τον χειρομαλακτη. Εχετε κατασκευασει τιποτα καζανια και περιμενετε να ανεβει η ζητηση; Αυτοι που θα δοκιμασουν τα καζανια σας ειναι οι τυποι στο Nickelodeon
mpl.jpg

185087907_4003452663027323_6662104270974658603_n.jpg


Καταθέτω απάντηση κλωτσιά στα @@:

Αφήνεις τη φύση να κάνει τη δουλειά της.

Νομιζω οτι με εχετε παρεξηγησει.


μια παλια παροιμια των τσερόκι λεει:
" το να μιλας σαν νεος, δεν σε κανει νέο. σε κανει πιο λυπητερό γέρο."
:p:cool::giggle:

Αυτα τα κανουν οσοι αφησαν απωθυμενα να τους εκφρασουν οταν περασε η ωρα. Οπως μου ειχε πει και ενα γκομενακιο, δεν μετανοιωνω για τιποτα. Να τα ακουτε τα γκομενακια. Δυστηχως, Οταν σας μιλανε εσεις ψαχνετε για απαντηση και δεν ακουτε τι σας λενε.
Αυτος ειναι ο λογος που εχουμε τα "ασε με να τελειωσω" "ασε με να σου εξηγησω" κτλ Ειναι και ο λογος που δεν αλλαζουμε αποψη και αυτο φαινεται απο το φαινομενο οπου λεμε "δεν ειναι αυτο που νομιζεις" και δεν εχουμε την ευκαιρια να πουμε την δικια μας εκδοχη.
Να μην αφηνετε απωθυμενα επειδη μερικες φορες γινονται επικινδυνα, ανθρωποι εχουν πεθανει απο αυτα, σοβαρα.

Αν το pc μου ηταν ανθρωπος, τωρα θα ηταν πισω απο τζαμαρια, σε καποια εκκλησακι και κοσμος θα μαζευοταν για να θαυμασει το αθικτο λειψανο. Αν το φυσηξω θα δημιουργησω νεα επιδημια, pcκοκκοιος. Τσεκαρετε s/n ακομα τετραψηφιο ηταν.
pcki.jpg

Εχει και DVD επανω.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,929
Αν το pc μου ηταν ανθρωπος, τωρα θα ηταν πισω απο τζαμαρια, σε καποια εκκλησακι και κοσμος θα μαζευοταν για να θαυμασει το αθικτο λειψανο. Αν το φυσηξω θα δημιουργησω νεα επιδημια, pcκοκκοιος. Τσεκαρετε s/n ακομα τετραψηφιο ηταν.
pcki.jpg

Εχει και DVD επανω.

Έχεις μαδέρι ROG όμως! Ρισπέκτ!

Δε θα σχολιάσω τις eSATA θύρες... :Ρ
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,502
κουνέλο, παρεξηγησες. η παροιμια των τσεροκι ειχε αποδέκτη (χιουμοριστικα παντα) τον νιτρο, οχι εσενα.

σε άλλο θεμα, η φιλία αντρός - γυναικός ειναι σαν το HL3 (γκέιμινγκ αναφορα σε παιγνιδι που μ αφηνει αδιαφορο, ανεβασα λεβελ λεμε). ολοι εχουμε ακουσει οτι υπαρχει, πολλοι θα ηθελαν να υπαρχει, αλλά δεν το χει συναντησει ΚΑΝΕΙΣ μεχρι τα σημερα. και οσοι λενε οτι "το χω βρει και το χω παιξει κιολας", ψευδονται ή απλά εχουν παραισθησεις.

σε παράλλο θεμα, τιναφτόρε?? το αμκα μου εχει περισοτερα ψηφια απ το s/n σου. το χνουδι κοντευει να τσιμεντωσει την σιδεροκυψελη πανω απ το τροφοδοτικο. για να το καθαρισεις θες στολη μελισοκομου. ΕΥΓΕ. σε γουσταρω πολυ τωρα που το ειδα αυτο. ελπιζω να ναι οντως του λέλο κι οχι φωτο απ το νετ. (ξερω, ξερω. δε θα κανες ποτε τετοιο πραμα. απλα το ειπα για να μη νομιζεις οτι σ εμπιστευομαι τυφλα. δεν πρεπει να δινεις θαρρος στα κουνελια, λεει ενα περουβιανό γνωμικο)
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,929
το χνουδι κοντευει να τσιμεντωσει την σιδεροκυψελη πανω απ το τροφοδοτικο. για να το καθαρισεις θες στολη μελισοκομου.

Με το χρώμα που έχει πάρει η σκόνη, νομίζω πως θα ήταν πιο ασφαλής η χρήση στολής hazmat.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,328
ελπιζω να ναι οντως του λέλο κι οχι φωτο απ το νετ. (ξερω, ξερω. δε θα κανες ποτε τετοιο πραμα. απλα το ειπα για να μη νομιζεις οτι σ εμπιστευομαι τυφλα. δεν πρεπει να δινεις θαρρος στα κουνελια, λεει ενα περουβιανό γνωμικο)
pcprf.jpg

Για να γινει ο καθαρισμος, πρεπει να κλεισω το PC και αυτο δεν ειναι καλο. Δεν υπαρχει η σιγουρια οτι θα ξεκινησει χωρις προβλημα.
Οπως πολυ σωστα το χαρακτηρισε ο φιλτατος Dim Gian Bot, ειναι μαδερι. Μπορει να αντεξει μερικα χτυπηματα αλλα δεν ξερω ποσα εχουν απομεινει.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,502
αθρωπος (κούνελος) που αναγνωριζεται απ τον αντιχειρα του, ειναι επικινδυνος αθρωπος (και δημοφιλης).
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,929
pcprf.jpg

Για να γινει ο καθαρισμος, πρεπει να κλεισω το PC και αυτο δεν ειναι καλο. Δεν υπαρχει η σιγουρια οτι θα ξεκινησει χωρις προβλημα.
Οπως πολυ σωστα το χαρακτηρισε ο φιλτατος Dim Gian Bot, ειναι μαδερι. Μπορει να αντεξει μερικα χτυπηματα αλλα δεν ξερω ποσα εχουν απομεινει.

Η παραπάνω φωτογραφία με τον "bic" αντίχειρα, όχι μόνο αποδεικνύει την ιδιοκτησία, αλλά και το μέγεθος της συσσωρευμένης σκόνης...
Λέλο, αν ποτέ αποφασίσεις να φυσήξεις το pc σου με blower, κάντο σε ανοιχτό χώρο και φορώντας διπλή μάσκα. :Ρ
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,328
Λογω δουλειας, ξερω οτι αυτο το πραγμα, που ο μεσος φουκαρας θεωρει απλη σκονη/κουβερτα, κανει λαθος. θελει ανοιχτο χωρο και αν υπαρχει, που τωρα υπαρχει, μασκα, ακομη καλυτερα.

fewew.jpg
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,509
Για να γινει ο καθαρισμος, πρεπει να κλεισω το PC
Ένα blower του 10ευρου και άνοιγμα τις πλαινές αλουμινένιες γκιλοτίνες.
Εναλλακτικά, με 0 Ευρώ σε βενζινάδικο με πιεστικό αλλά σε 3-4μ από-
σταση για να μην κάνει φτερά η μητρική :)

Μια χαρά ειναι από σκόνη. Αφού βλέπεις ακόμα το εσωτερικό, δεν έχεις θέμα.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Όχι με κονφλέρ γιατί αν δεν έχουν υδατοπαγίδες υπάρχει περίπτωση να γίνει σοβαρή ζημιά στο PC.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
Ανοίγουν οι εμποροπανηγύρεις; Θα γίνει δηλαδή φέτος το happening της χρονιάς;:cool:
 
Last edited:

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Ανοίγουν οι εμποροπανηγύρεις; Θα γίνει δηλαδή φέτος το happening της χρονιάς;:cool:
Αναφέρεσαι στην εμφάνιση των Scorpions στην γραφική Μουσουνίτσα; Και κοντά σε αυτήν μπας και δούμε και κάνα άλλο λαιβ!

Η φιλία μεταξύ των φύλων είναι εφικτή, όταν δεν σου αρέσει η άλλη ή ο άλλος και το κρατάς επί τούτου στο φιλικό επίπεδο. Ειδάλλως είναι σαν την Μέση Γη.

Περιμένω να δω τι θα χρειαστεί για να ταξιδέψουμε το καλοκαίρι μιας που δεν προβλέπω να έχω τελειώσει και με τις δύο δόσεις του εμβολίου, συν τις 15 ημέρες αναμονής μετά την δεύτερη που ζητάνε. Κι αυτό γιατί αν είναι να θες μισή ντουζίνα rapid test, ζήτω που καήκαμε. Θα χτίσουμε ανοσία στο χωριό με τουρίστες και τσίπουρα
 
Top Bottom