What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
μαθε μπαλιτσα απ τον χειρομαλαχτη.
εναμιση μηνα καραντινουλα. μεσα οκτωβριου με αρχεις δεκεμβριου.
μετα θα μας ξαμολυσουν στα τζαμπο για τα χριστουγεννιατικα ψωνια.
καλαντα με μασκουλα, ωραιο κονσεπτ. θ ακουγονται πιο μπασα οι διφωνίες.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Δεύτερο ολικό lockdown δεν παίζει. Το πολύ πολύ να έχουμε απαγορεύσεις από νομό σε νομό. Και φυσικά μάσκες παντού. Εξαιρούνται οι εκκλησίες βεβαίως βεβαίως.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,166
Είπαν στον pinhead να βάλει μάσκα και τσαντίστηκε

πλάνα από το Πρώτο Θέμα
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,255
Τον χειμώνα με εφορίες, πετρέλαια, ενφια, τέλη κυκλοφορίας και λοιπά κερατιάτικα θα περάσουμε μεγάλες στιγμές.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Τον χειμώνα με εφορίες, πετρέλαια, ενφια, τέλη κυκλοφορίας και λοιπά κερατιάτικα θα περάσουμε μεγάλες στιγμές.

Define Κερατιατικα, γιατι σκεφτομουν ενα ενα αυτα που γραφεις και συνειδητοποιω οτι δεν εχω να πληρωσω τιποτα απολα αυτα... :trollface:
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Τον χειμώνα με εφορίες, πετρέλαια, ενφια, τέλη κυκλοφορίας και λοιπά κερατιάτικα θα περάσουμε μεγάλες στιγμές.
πραγματικά όμως...

Ειδικά τέλη κυκλοφορίας άραγε θα δούμε αλλαγές προς τα κάτω για όσους μας μετράνε ακόμα με κυβικά;
Δίνω 255€ μέχρι νεοτέρας (δεν έχουν βγει ακόμα και είπαν θα τα αλλάξουν για κάτι πιο δίκαιο, ελπίζω να είναι πράγματι αφού 1400 μια φίλη, 1400 και εγώ, 135 αυτή, 255 εγώ... γιατί; γιατί εγώ έχω μοντέλο 1390κ.κ. και αυτή κάτω 1350...)
 
Last edited:

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,255
Define Κερατιατικα, γιατι σκεφτομουν ενα ενα αυτα που γραφεις και συνειδητοποιω οτι δεν εχω να πληρωσω τιποτα απολα αυτα... :trollface:

Είσαι ένας μικρός θεός, σε προσκυνώ ταπεινά.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Define Κερατιατικα, γιατι σκεφτομουν ενα ενα αυτα που γραφεις και συνειδητοποιω οτι δεν εχω να πληρωσω τιποτα απολα αυτα... :trollface:

Πρέπει να κάνει πολύ καλή δουλειά ο λογιστής σου! :Ρ
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Να ρωτήξω κάτι, γιατί ως τυχάρπαστη χωριάτα είμαι πάντα πίσω από τον Ήλιο.
Αυτές οι πλαστικές μαλακίες που φοράνε τι υποτίθεται ότι είναι; Γιατί ούτε μάσκα το λες ούτε προσωπίδα. Είναι για να βλέπουμε τα σαλακια να κολλάνε επάνω; Ή μήπως είναι κάνα νέο γκατζετ που βοηθάει στις σελφι;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Να ρωτήξω κάτι, γιατί ως τυχάρπαστη χωριάτα είμαι πάντα πίσω από τον Ήλιο.
Αυτές οι πλαστικές μαλακίες που φοράνε τι υποτίθεται ότι είναι; Γιατί ούτε μάσκα το λες ούτε προσωπίδα. Είναι για να βλέπουμε τα σαλακια να κολλάνε επάνω; Ή μήπως είναι κάνα νέο γκατζετ που βοηθάει στις σελφι;
αυτές οι μαλακίες δεν είναι μάσκα και τρως πρόστιμο, επιχειρηματικό δαιμόνιο... όπως το βλέπω εγώ και όπως μας λέει η φυσική ότι τα υγρά σωματίδια τα τραβάει η βαρύτητα, μην σου πω ότι δουλεύει και σαν φαράσι...
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Αυτές οι πλαστικές μαλακίες που φοράνε τι υποτίθεται ότι είναι; Γιατί ούτε μάσκα το λες ούτε προσωπίδα. Είναι για να βλέπουμε τα σαλακια να κολλάνε επάνω; Ή μήπως είναι κάνα νέο γκατζετ που βοηθάει στις σελφι;

Αυτό ακριβώς που είπες: πλαστικές μαλακίες (για να κάνει πάνω γκελ ο αέρας της χλαπάτσας εκπνοής, με την ελπίδα να μην φτάσει σε σένα).

@nitro912gr : όντως τρως πρόστιμο με αυτά; Στον κουρέα που πήγα σήμερα, όλοι οι υπάλληλοι αυτή τη μαλακία φορούσαν και εμείς οι πελάτες φοράγαμε μάσκα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Αυτό ακριβώς που είπες: πλαστικές μαλακίες (για να κάνει πάνω γκελ ο αέρας της χλαπάτσας εκπνοής, με την ελπίδα να μην φτάσει σε σένα).

@nitro912gr : όντως τρως πρόστιμο με αυτά; Στον κουρέα που πήγα σήμερα, όλοι οι υπάλληλοι αυτή τη μαλακία φορούσαν και εμείς οι πελάτες φοράγαμε μάσκα.
Δεν με αφορά και δεν το έψαξα παραπέρα, αλλά διάβασα κάπου ότι πέρασε ΚΥΑ για αυτά και προειδοποιούσε τους καταστηματάρχες να μην τα χρησιμοποιούν για να γλιτώσουν τα πρόστιμα.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Αυτές οι πλαστικές μαλακίες είναι οι μοναδικές στις οποίες μπορείς να πάρεις ανάσα. Πρόστιμο δεν τρως, αλλά είναι στο όριο του μη επιτρεπτού.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Αυτές οι πλαστικές μαλακίες είναι οι μοναδικές στις οποίες μπορείς να πάρεις ανάσα. Πρόστιμο δεν τρως, αλλά είναι στο όριο του μη επιτρεπτού.
Άμα είναι άχρηστες γιατί να πονάς τα αυτιά σου; Και κορόνα θα φας και μάσκα θα φοράς;
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Δεν τα πονάς, εχουν λαστιχακια που αυξομειωνεις το μεγεθος. δεν ξερω για ποιες μιλάς συγκεκριμένα,
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
παντως κανουν δουλιτσα. και τον ιο δεν κολλάς και μπορεις να κανεις και καμια συγκολλησουλα αμαλάχει.
γουί γουί σιτσουέισο.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
ένα είδος έχω δει, για τις ασπίδες στο πιγούνι δε λέμε;
ότι κρεμάει από τα αυτιά και έχει εφαρμογή βάζει πίεση στο αυτί, μετά από λίγη ώρα ενοχλεί, μετά από πολύ πονάει.
 
Top Bottom