What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Μη με παρεξηγησεις, αλλα δεν ξερεις τι λες. Ουτε πονάει, ουτε ενοχλεί.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
ρε εσύ για αυτή λέω, αφού έχει λαστιχάκια που πιάνουν στα αυτιά όπως οι κανονικές μάσκες, αν με πονάνε τα αυτιά μου με την κανονική μάσκα δεν θα με πονάνε με αυτή;

Τα μόνα λαστιχάκια που δεν με ενοχλούν είναι στην μάσκα που έχω για τους σοβάδες που πιάνουν πίσω στο κεφάλι.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Αυτες λοιπον εχουν δακτυλιους που σου επιτρεπουν να αυξομειωσεις το μεγεθος απο τα λαστιχακια.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Είναι σέξι πάντως (σαν εξωτερική μασέλα μοιάζει από μακριά :Ρ).
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,255
Όλα αυτά τα αξεσουάρ δείχνουν ένα πράγμα, η ζωή μας πλέον έχει γίνει άνιμε.

https-hypebeast.com-image-2020-06-poot-padee-sinanju-gundam-ranger-face-mask-info-01-1024x682.jpg
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
εγώ θα κυκλοφορούσα πάντως με μια τέτοια, αλλά μάλλον θα με χώριζε η γυναίκα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
όχι ατές είναι για RPGάδες :p

Θέλω ή high tech ή κανά STALKER
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
@nitro912gr Κι εγώ της λέω θα σου πω κάτι, σκέψου το και μου απαντάς αύριο. Αν λέμε αν πρέπει να φοράνε υποχρεωτικά μάσκα και βρω κάτι σαν bascinet που να με εξυπηρετεί πώς θα σου φαινόταν;
Τουλάχιστον με αυτό σωζεσαι αν σου ξαποστειλει κάνα τηγάνι 😛

Πάντως πέρα από την πλάκα, αφού το ξεφτυλισαμε που το ξεφτυλισαμε, θα μπορούσε να φοράει ο καθένας ότι του κάνει κέφι για να νιώθει κι άνετα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Τον χειμώνα με εφορίες, πετρέλαια, ενφια, τέλη κυκλοφορίας και λοιπά κερατιάτικα θα περάσουμε μεγάλες στιγμές.
Define Κερατιατικα, γιατι σκεφτομουν ενα ενα αυτα που γραφεις και συνειδητοποιω οτι δεν εχω να πληρωσω τιποτα απολα αυτα..
Εγω ειχα παει στην λογιστρια για να ρωτησω εαν εχει μεινει καποια εκκρεμοτητα με την μαμα μου η οποια μας αφησε περσι.
Τσεκαρε και μου ειπε οτι επιτελους εκλεισαν ολα.... και επιασε εμενα.
Ειχες ενημερωσει οτι φευγεις απο την χωρα;
Οχι, τους εγραψα στα @@ μου.
Πρεπει να κανω ιπποδρομικες; καταδρομικες; καπως το ειπε για τις δηλωσεις που δεν εχω κανει. Ειχα την ευκαιρια να ξεκινησω αλλα την ειδα
"απουσια".

Με λενε Αρτεμη-Χαρυ Κλιν
Λειπεις αλλα υπαρχεις.
τωρα που η ανεχεια μας καλει, η ανεχεια και η ανεργια. Τωρα που η παλη μας καλει εναντια σε αυτους που κρατουν τα νηματα στο χερι και βαζουν μπροστα τους μηχανισμους του κεφαλαιου, για να δυναστευουν τον φτωχο, τον πεινασμενο και τον διψασμενο λαο μου.
δεν ειμαι εδω
υπαρχεις
δεν υπαρχω
ειμαι και δεν ειμαι
με λεγανε Αρτεμη, τωρα με λενε απουσια.

Ειμαι σε τοσο free κατασταση που δεν αναγνωριζω τιποτα, ουτε ζωη και θανατο. Δεν κανω τιποτα που δεν θελω.
Ο δημος Αθηναιων a.k.a ο Κωστας Μπακογιαννης, τοποθετησε στην θεση του αντιδημαρχου την Κατερινα Γκαγκακη. Ειναι αυτη που με τον Λιαγκα κοροιδευαν/εξευτελισαν θυμα σεξουαλικης παρενοχλησης.
Τι δουλεια εχω εγω με αυτους και γιατι να ενσωματωθω στην κοινωνια τους;

Οταν μπαινω σε super market φοραω μασκα και κραταω αποστασεις. Δεν το κανω επειδη μου λενε οτι πρεπει να το κανω αλλα επειδη εχω γλυτωσει χολερα, φυματιωση και το γνωστο αλφαβητο ηπατικης νοσου. Δεν γλυτωσα απο τα μπλακ μαμπα για να με αρρωστησει καποιος ψηφοφορος.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,042
Στην Αθήνα εμείς ζούμε το άλλο θέατρο του παραλόγου. Απειλούν λέει με πρόστιμα επιβάτες που εισέρχονται σε μισογεμάτα λεωφορεία και μετρό, την ίδια ώρα που έχουν βγάλει θερινά ωράρια και τα δρομολόγια είναι τόσο αραιά, που ακόμα και μέσο (pun intended) να έχεις, σε γεμάτες συγκοινωνίες μπαίνεις.
Χθες, πηγαίνοντας και γυρνώντας απ' τη δουλειά, το μετρό θύμιζε χριστουγεννιάτη περίοδο, γινόταν της πουτάνας.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
ποτέ, νεβερ, ζαμέ, δεν θυμαμαι τοσο αραια δρομολογια στον ΗΣΑΠ που χρησιμοποιω καθημερινα. 10 με 12 λεπτα κατα μεσο ορο. αν βαλεις μαζι οτι 9 στις 10 περιπτωσεις εχουν ενα βαγονι λιγοτερο (η θεωρια μου ειναι οτι "βγαζουν" το τελευταιο ειδικα σε τετοιες περιοδους αδειών, γιατι ετσι με τις τσόντες βαζουν ακομα εναν δυο συρμους ενδιαμεσα) καταλαβαινεις τι παιζεται μεσα.

αβε μωυση, οι μελλοθανατοι σε χαιρετουν.


ειναι τοσο δυσκολο ή ασυμφορο οικονομικα να παρουν ξερω γω συμβασιουχους οδηγους συρμων για το διαστημα του αυγουστου η των γιορτών?? αλλά ξεχασα, δεν εχουμε χρημα, το καναμε ζαρντινιερες τελευταιας τεχνολογιας, πανεμορφες και ερωτικες.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Πρεπει να μαθουμε να ξεχωριζουμε τι ειναι για την υγεια μας και τι ειναι καλο για την οικονομια. Αυτα τα δυο δεν συμβαδιζουν.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
Βγηκε Ο Μαλάκας (σορυ, Ο Τριμάλακας ηθελα να πω) να μου κουνησει το δαχτυλο, να μου κανει μαθημα περι τσιπας φιλοτιμου, ατομικης ευθυνης για το θεμα της μασκας με υφος ΚΑΙ ΚΑΛΑ συγκρατημενο στα ορια του παραπονου η του ξεσπασματος ξερω γω


ΚΑΙ ΟΛ ΑΥΤΑ ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΓΑΜΩΜΑΣΚΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ.

πραγματικα δεν ξερω να γελασω η να κλαψω, να το βαλω στο φεισπαλμ, στο φανι, στο εμετος, δεν ξερω και γω που.
ξερω ομως πολυ καλα που θελω να βαλω την μασκα του κυριου υπουργου και οχι μονο την μασκα του κυριου υπουργου.
χιντ, χιντ: στο ανηλιαγο και βαθυ υπουργικό υφαλοκρηπίδι.
(ενδιαφερουσα ομόηχη και εφευρετικη προσπαθεια απο μερους μου για να μη γινω τελειως graphic. να μου χρεωθει στα θετικα.)

όρσε τα εργα σου, διοίκηση, που θα λεγε κι ο Ποιμενάρχης της Γκαρδιαςμας:

 
Last edited:

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
συμβασιουχους οδηγους συρμων για το διαστημα του αυγουστου

Αυτοί οι συμβασιούχοι οδηγοί για το διάστημα του Αυγούστου 2020, το Σεπτέμβρη θα πάνε σπίτια τους ήρεμα, ή θα καεί η Αθήνα για το δικαίωμά τους να οδηγούν μέχρι τον Αύγουστο 2050? Και τότε ανάγκες θα υπάρχουν, άλλωστε.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
ναι, το χα ξεχασει. στο δημοσιο τομεα ΠΟΤΈ δεν ειναι οι αναγκες αρκετες για να γινει καμια γαμωπροσληψη. περιοριστηκαν οι κρατικοι υπαλληλοι απο 850.000 σε 370 τα τελευταια δεκα χρονια σε 12 μυρια πληθυσμο, αλλά οχι, ποτε δεν μπορει να μας περασει απ το μυαλο οτι πρεπει σε μερικους τομεις να παρουμε καποιους. ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.
εσυ τι νομιζεις φιλτατε γκου? οδηγους συγκοινωνιων και γιατρους ας πουμε, που τωρα με τον κοβιντ φανηκε η γυμνια στο ΕΣΥ, δεν χρειαζομαστε?

εγω εχω ευκολη απαντηση. να φυγουν τον σεπτεμβριο. τι? θα τους εχουμε εκει να χαζευουν και να ξυνονται?
ενταξει ειμαστε??, που θα λεγε κι ο ρουουντ.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Εσύ μίλησες για συμβασιούχους για το διάστημα του Αυγούστου. Αν θεωρείς πως πρέπει να προσληφθούν άλλοι 2.000 μόνιμοι οδηγοί, πες αυτό για να συζητήσουμε αυτό.
 
Top Bottom