What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Η Σωτηρία θα επέλθει μόνο κύριοι αν διαλευκάνουμε το περίτρανο ζήτημα των δημητριακών εις την λαϊκιστην ή εις την κοσμικήν αγγλική, όπως λένε οι οι Φίλοι μας Άγγλοι, κοοορννφλεεϋκς!
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000

Χμμμ που το εχω ξαναδει αυτο...χμμμ





To these ungly as fuck, ignorant bastards



Ρε δε παμε καλαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
κοιτα δεν εχω ΚΑΜΜΙΑ αμφιβολια οτι σε καποια χωρια του ποποκατέπετλ η της Ανατολικής Σιερα Μάδρε η του γιουκατάν το λενε καρνεκοντσίλι και με ΑΥΘΕΝΤΙΚΗ μεχικανικη προφορα επισης. γούγλαρα με υπομονη ωστοσο και σε κανενα αμερικανικο η αγγλοφωνο σαιτ δεν υπαρχει ετσι.

και σου υποσχομαι οτι αν ετρωγα κατι τετοιο θα το παραγγελνα με τη ΣΩΣΤΗ ΣΕΙΡΑ κι αν με διορθωνε ο αξεστος καγκουρογκαρσονης θα τον ταπωνα: "τι λε ρε γιδι? ο ντιεγκο ντε λα βεγκα καλδερόν κι η γυναικα του η μερθέντες κονσουέλο το λενε καρνεκοντσιλι το μαμημενο. φερτο τωρα και να καιει."

ΩΣΤΟΣΟ δεν παυει η διαφωνια μας να μου θυμιζει μια περιοδο στα 00s νομιζω, (δεν κρατησε πολυ, κανα μηνα, οσο 2 ματς τσαμπιολί πανω κατω), που ο εξαιρετος κατα τ άλλα (δεν ειρωνευομαι, το εννοω) αλεξης σπυροπουλος προσπαθησε να μας μαθει ΣΩΣΤΗ βραζιλιανικη προφορα κι ονοματολογια. το θυμαμαι σαν τωρα: ριβάλδου, ρονάλδου, κλπ. οι αξεστοι ιθαγενεις δεν το εκτιμησαν και ακομα θυμαμαι τα τρανταχτα γελια συγγενων και φιλων οσο βλεπαμε τα ματς, καθως και το κραξιμο που επεσε στις εφημεριδες και στα ραδιοφωνα τοτε (αν υπηρχαν σοσιαλ οσο σημερα, ακομα θα τον σταυρωνανε τον ερμο...)

συμπερασμα και ηθικο διδαγμα: καμια φορα πηγαινεις με το 99,9% κι ας ξερεις οτι ειναι λαθος. ειδικα αν προκειται για κατι που δε θα σου αλλαξει τη ζωη.


μπονους φαν φακτ: τον δευτερο μεγαλυτερο καλαθοσφαιριστη που παρακολουθησα στο ελληνικο πρωταθλημα τον βαφτισανε στο λονγκ αιλαντ που γεννηθηκε David Ancrum. δεν περιγραφω αλλο. εισαι μπασκετικος και ξερεις τη συνεχεια. στο τελος ο αθρωπος ελεγε λαθος τ ονομα του επιτηδες οταν μιλαγε σε ελληνες δημοσιογραφους. Τι α κάνς; Α κάειτς α μαλώεις;
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000


την ίδια ώρα, στήνεται ένα τεράστιο εμπόριο με τα τεστ στις πλάτες του μέσου πολίτη. Ένα εμπόριο που έζησαν βιωματικά οι υπογράφοντες το άρθρο.



Και μέχρι να έρθει το περιβόητο εμβόλιο, η χώρα θα συνεχίσει να πορεύεται στο άγνωστο με τους ασυνείδητους να κυκλοφορούν ελεύθερα, και τους συνωμοσιολόγους να βρίσκουν πατήματα για τις ψεκασμένες θεωρίες τους.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Εχω την εντυπωση οτι ο ιος δεν ειναι τοσο αποτελεσματικος οσο θα επρεπε να ειναι και ετσι, το 2020, αποφασισε οτι πρεπει να λαβει σκληροτερα μετρα. τι στο καλο; δεν βλεπατε supernatural;
 

eternal champion

Gelatinous Cube
Joined
Dec 8, 2018
Messages
61
Το carne con chile είναι μεξικάνικη συνταγή: Carne con chile - Wikipedia, la enciclopedia libre
Το chili con carne είναι αμερικάνικη συνταγή: Chili con carne - Wikipedia, la enciclopedia libre και είναι το ευρύτερα γνωστό
δεν έχει νόημα νομίζω να διαφωνούμε για το ποιο είναι το σωστό εφ' όσον πρόκειται για διαφορετικά πιάτα.

On topic τώρα, έχω παρατηρήσει στον κοινωνικό μου περίγυρο ότι μεγάλο μέρος από τους τωρινούς αρνητές του κορωνοϊού είναι οι ίδιοι που τον Μάρτη κατηγορούσαν τους Κινέζους που τρώνε τον παγκολίνο τους medium rare για το κακό που μας έφεραν. Έχει διαπιστώσει και κάποιος άλλος αυτή τη μεταστροφή;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Εγω βλεπω μια φυσικη συνεχεια στην ηλιθιοτητα.
Απο την αρνηση της υπαρξηςστην αρνηση χρησης της μασκας.
Το μολυσμενο με microchip εμβολιο κινεται σε φυσιολογικα επιπεδα βλακειας.
O Μπαλαφας μπηκε και αυτος στο πανθεον των διασημοτητων εναντια στις μασκες και την ελευθερια να κυκλοφορεις αρρωστος.
ολα καλα.
 

Elric

Blackguard
Joined
Dec 16, 2012
Messages
1,138

‼‼‼‼‼
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Οσοι δενπιστευωτιποτα διαβασαν το συγκριτικο covid-flu






Edit
Ιδου!!!!
 
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
meanwhile δεν ξέρουμε τι σκατά θα κάνουμε με τον τρύγο φέτος και τους Αλβανούς εργάτες που έρχονται μόνο για αυτό...
θα γίνει καμιά μλκία και μας βλέπω να τα μαζεύουμε μόνοι μας.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Ε μια χαρά, θα κάνετε και μπράτσα :cool:
μέχρι να τις μαζέψω εγώ θα έχουν μαραθεί :p δεν είναι θέμα ότι δεν θα πάω αλλά μέχρι εγώ να μαζέψω ένα κοφίνι, ο άλλος έχει μαζέψει 3 και τα έχει φορτώσει και στο αγροτικό.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
μέχρι να τις μαζέψω εγώ θα έχουν μαραθεί :p δεν είναι θέμα ότι δεν θα πάω αλλά μέχρι εγώ να μαζέψω ένα κοφίνι, ο άλλος έχει μαζέψει 3 και τα έχει φορτώσει και στο αγροτικό.

Πρακτις μεικς περφεκτ!!!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
μάν μου όλα καλά εκεί; τι σελίδες ακολουθείς; τι σου έκαναν; να στείλουμε βοήθεια ή κάτι άλλο;
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
35€/8h ή 35€/12h ;

Ότι πρέπει για τον λελο το παρακάτω


Αν εξαιρεσεις την αρνηση να βαλει μασκα, ολο το κατεβατο ειναι ακριβως ετσι οπως εχει γινει!

Ο Ελληνας πνιγεται απο το παραπονο γιατι ενω τα ειχαμε παει περιφημα, ο Κουλης για να μη χασει τα φραγκα που πρεπει να δωσει στα δικα του αρπακτικα επελεξε να ανοιξει το τουρισμο χυμα και χωρις ΚΑΜΙΑ οργανωση.

Αυτο ακριβως το πνιξιμο του βγαινει σαν αντιδραση και δινει πατημα σε καθε μορφης ψεκασμενο να λεει τα δικα του.


ΔΕΝ ειναι μονο ατομικη ευθυνη!!! Ευθυνη εχει και η πολιτεια που με τις παλινωδιες και την ανοργανωσια της εχει μαμησει οτι καλο ειχε κανει η υπευθυνοτητα του κοσμου στην αρχη της καραντινας!

Τωρα ναι, φοραμε μασκες αλλα βαρυγκομωντας τους ΑΧΡΗΣΤΟΥΣ στις θεσεις ευθυνης της κυβερνησης.


Χαρακτηριστικοτατο παραδειγμα τα Χανια!
Απο εκει που δεν ειχαμε ουτε ενα κρουσμα, με τον Κουλη και τη παρεα του ειμαστε απο τους πρωτους.

 
Top Bottom