What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,458
Τα δωρεαν κερασματα εξαφανιστηκαν, μονο δωρεαν καλησπερες.
Πριν επιστρεψω στην Ελλαδα, Πολλοι φιλτατοι Αφρικανοι ελεγαν οτι ο ιος δεν θα εμφανιστει στα μερη τους. Ειμαστε χριστιανικο κρατος και το αιμα μας ειναι διαφορετικο επειδη ειμαστε μαυροι. Οταν κανεις facepalm αλλα ανοιγει διαπλατα το ενα ματι.

το διάβασα και ψάχνω να βρω τι ομάδα αίματος έχω γιατί δεν έχω ιδέα :p
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,487
Να πας να κανεις εξεταση αιματος για να εχεις και ευκαιρο το χαρτι. οριστε κυρ-αστυνομε εχω χαρτι ανοσιας, ιδου και το δημοσιευμα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,458
εν το μεταξύ ξεκίνησα το walking dead, ναι δεν το έχω δει, αλλά το βρήκα πολύ ταιριαστό να ξεκινήσω τώρα :p

Πάμε καρφί για το επόμενο lockdown και όταν θα βγούμε θα είναι όλοι ζόμπια έξω (οι αρνητές) και θα μας φάνε και εμάς.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,487
Έχουν πει κάτι για Β+ ?
Με αυτη την ομαδα, ουτε για αιμοδοσια δεν μας ψαχνουν. Εχεις δει καμια ανακοινωση με ζητηση για αιμα Β+?
Ειμαστε απλο ανθρωποι εγω για παραδειγμα, εγω εχει παει 5.10 το πρωι και πινω metaxa ***
 

Crusader

Gelatinous Cube
Joined
Dec 12, 2012
Messages
101
Να πας να κανεις εξεταση αιματος για να εχεις και ευκαιρο το χαρτι. οριστε κυρ-αστυνομε εχω χαρτι ανοσιας, ιδου και το δημοσιευμα.
Έχω Ο, μπορώ να σταματήσω να φοράω μάσκα; 😷
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,487
Εξαρταται ρε μαν, μπορει να χρειαζεται να εισαι και απο την Κερκυρα.
anti.jpg
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,657

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Εξαρταται ρε μαν, μπορει να χρειαζεται να εισαι και απο την Κερκυρα.
anti.jpg
OMG. Τώρα το είδα.
Σαφώς και λέει ψέματα ο ξεδιάντροπος. Είναι παντού γνωστό πως αυτό ισχύει γενικά με το επτανησιακό σπέρμα, ειδικά το λευκαδίτικο γι' αυτό τα πάμε τόσο τέλεια στην καταπολέμηση τού ιού.
(οι κακές γλώσσες λένε πως δεν γίνονται τεστ, αλλά κι αυτό ψέματα είναι, και λέγεται από γλώσσες που όπως είπα είναι κακές)
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,263
Έχουμε μηχανή κύριος 👌
Χάθηκε η ευκαιρία για σατανικό νούμερο κρουσμάτων και έξτρα ψεκασμενους να φωνάζουν για σατανάδες και τσιπακια.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,487
Δεν το βλεπω για γενικο κλεισιμο αλλα για τοπικα λουκετα. Εγκυρες πηγες δεν εχω, αλλα βλεπω οτι δεν θα την παλεψει η οικονομια με δευτερο λουκετο και ο κοσμος εχει μεγαλα αποθεματα σε αγανακτιση.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,458
Δεν το βλεπω για γενικο κλεισιμο αλλα για τοπικα λουκετα. Εγκυρες πηγες δεν εχω, αλλα βλεπω οτι δεν θα την παλεψει η οικονομια με δευτερο λουκετο και ο κοσμος εχει μεγαλα αποθεματα σε αγανακτιση.
εγώ αυτό που βλέπω και σε εμένα και σε άλλους, είναι ότι η οικονομία τον έχει πάρει τον πούλο anyway. Δεν κουνιέται φύλλο, για τον κλάδο μου είναι παραδοσιακά χαλαρή περίοδος αλλά βγάζαμε τα τέλη κυκλοφορίας ρε αδερφέ τουλάχιστον. Φέτος τσίφος...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,487

Παραλίγο γμτ.
more.jpg


Εγω ειδα σημερα εξω απο τον φουρνο της προτιμησης μου, ενα αυτοκινητο παρατημενο με τροπο που να μην παρκαρει κανενας αλλος κοντα και με τροπο που να κλεινει την μια πλευρα του δρομου. Τα αλαρμ κλασσικα να αναβοσβηνουν. Μεσα στον φουρνο ο οδηγος του αυτοκινητου, χωρις μασκα. Δεν ξερω τι σκατα ηθελε για σταρτερ αλλα ζητησε και καφε επειδη ο συγκεκριμενος φουρνος φτιαχνει και καφε. Αυτη στο ταμειο, αντι να με ξεπεταξει στα γρηγορα πριν φτιαξει τον καφε, γιατι ξερει τι θελω, πηγε στον διπλανο χωρο για να φτιαξει τον καφε του κυριου. Ο τυπος, ενω περιμενε να του σερβιρουν τον φρεντο ειχε ξαπλωσει πανω στον παγκο. τιναζε την πιτυριδα του πανω στον παγκο, εξυνε το ελαφρως αξυριστο προσωπο του και σε γενικες γραμμες με εκανε να σκεφτω γιατι σηκωθηκε απο το κρεβατι του.
Ουτε σημερα ειδα κερασμα.
Βλεπω και τα δημοσιευματα με τα λεωφορεια-κονσερβα με σαρδελες Αιγαιου και επανερχομαι σε κατι που ειχα πει.
αυτη η πανδημια ηρθε για να μας δειξει ποσο αποτυχημενες ειναι οι κοινωνιες και οι κυβερνησεις.
 
Last edited:

Crusader

Gelatinous Cube
Joined
Dec 12, 2012
Messages
101
more.jpg


Εγω ειδα σημερα εξω απο τον φουρνο της προτιμησης μου, ενα αυτοκινητο παρατημενο με τροπο που να μην παρκαρει κανενας αλλος κοντα και με τροπο που να κλεινει την μια πλευρα του δρομου. Τα αλαρμ κλασσικα να αναβοσβηνουν. Μεσα στον φουρνο ο οδηγος του αυτοκινητου, χωρις μασκα. Δεν ξερω τι σκατα ηθελε για σταρτερ αλλα ζητησε και καφε επειδη ο συγκεκριμενος φουρνος φτιαχνει και καφε. Αυτη στο ταμειο, αντι να με ξεπεταξει στα γρηγορα πριν φτιαξει τον καφε, γιατι ξερει τι θελω, πηγε στον διπλανο χωρο για να φτιαξει τον καφε του κυριου. Ο τυπος, ενω περιμενε να του σερβιρουν τον φρεντο ειχε ξαπλωσει πανω στον παγκο. τιναζε την πιτυριδα του πανω στον παγκο, εξυνε το ελαφρως αξυριστο προσωπο του και σε γενικες γραμμες με εκανε να σκεφτω γιατι σηκωθηκε απο το κρεβατι του.
Ουτε σημερα ειδα κερασμα.
Βλεπω και τα δημοσιευματα με τα λεωφορεια-κονσερβα με σαρδελες Αιγαιου και επανερχομαι σε κατι που ειχα πει.
αυτη η πανδημια ηρθε για να μας δειξει ποσο αποτυχημενες ειναι οι κοινωνιες και οι κυβερνησεις.
να ζητήσεις αναδρομικά τα κεράσματα που σου χρωστάνε
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,255
το κοινωνικό μήνυμα της ημέρας
 
Last edited:
Top Bottom