What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,166


έχουν ανεβάσει 5-6 βίντεο και στο τέλος θυμήθηκαν να καλύψουν τις φάτσες
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
Κάντε το εμβόλιο της astrazeneca μας έλεγαν, θα σωθήτε μας έλεγαν...

Πέρα απο την πλάκα, όλα είναι θέμα αριθμών και όπως όλα δείχνουν αυτό της astrazeneca έχει τις πιο πολλές παρενέργειες και τις πιο πολλές "παράπλευρες απώλειες".
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Δεν εχουμε αρκετο covid.

τιτλος

η παρενεργεια
ένας ελαφρύς μυικός πόνος το επόμενο πρωί και ένα δυσάρεστο αίσθημα στο σημείο που εμβολιάστηκε.
 
Last edited:

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,166
Η περίπτωση του Πούτιν μου θύμισε μια σκηνή από την ταινία "brain damage" :gap:
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Κάντε το εμβόλιο της astrazeneca μας έλεγαν, θα σωθήτε μας έλεγαν...

Πέρα απο την πλάκα, όλα είναι θέμα αριθμών και όπως όλα δείχνουν αυτό της astrazeneca έχει τις πιο πολλές παρενέργειες και τις πιο πολλές "παράπλευρες απώλειες".
παρενέργειες με τι ποσοστό επί των εμβολιασμών;
Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι από αυτό και μόνο το σκηνικό έχουν γίνει αρνητές εμβολίων ο μισός πληθυσμός... τελευταία φορά που τσέκαρα ήταν 10 νεκροί σε 20εκ δόσεις, έχει αλλάξει κάτι;
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
παρενέργειες με τι ποσοστό επί των εμβολιασμών;
Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι από αυτό και μόνο το σκηνικό έχουν γίνει αρνητές εμβολίων ο μισός πληθυσμός... τελευταία φορά που τσέκαρα ήταν 10 νεκροί σε 20εκ δόσεις, έχει αλλάξει κάτι;
Κλασσικός Νίτρο που μπερδεύει 2 διαφορετικά πράγματα.
Παρενέργειες =! Θάνατοι
Δεν απογοητέυεις όμως!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Κλασσικός Νίτρο που μπερδεύει 2 διαφορετικά πράγματα.
Παρενέργειες =! Θάνατοι
Δεν απογοητέυεις όμως!
κλασσικός epitaph, κοιτάει το δάκτυλο και όχι το φεγγάρι.
Θάνατοι, 10 στους τόσους εμβολιασμούς; Πιο πιθανό να σε χτυπήσει αμάξι.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

Επιχείρησε να το σώσει μετά και είπε "εεε ναι το ίδιο ισχύει για όλους τους πολίτες προφανώς αλλά θα δούμε, πρώτα οι λοιμωξιολόγοι" κτλ.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,315
SkitsaProtypo1-2-768x480.jpg
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
εγώ αρνί θα ψήσω και ας κοστίσει 300€...
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
παρενέργειες με τι ποσοστό επί των εμβολιασμών;
Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι από αυτό και μόνο το σκηνικό έχουν γίνει αρνητές εμβολίων ο μισός πληθυσμός... τελευταία φορά που τσέκαρα ήταν 10 νεκροί σε 20εκ δόσεις, έχει αλλάξει κάτι;

Εγώ "κολλάω" στο γεγονός ότι ένα προληπτικό μέτρο όπως το εμβόλιο (και κάθε εμβόλιο) μπορεί να οδηγήσει σε θάνατο για τους Χ λόγους. Και εκεί ακριβώς χάνεται η έννοια του "προληπτικού".

Γι' αυτό και όταν τα προληπτικά μέτρα είναι... ημίμετρα, όπως τα συγκεκριμένα εμβόλια κατά του κορωνοϊού που βγήκαν σε χρόνο dt (σε σύγκριση με τον χρόνο που απαιτείται συνήθως για την παρασκευή ενός εμβολίου), λογικό είναι να υπάρχει τέτοια αντίδραση από τον κόσμο.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Εγώ "κολλάω" στο γεγονός ότι ένα προληπτικό μέτρο όπως το εμβόλιο (και κάθε εμβόλιο) μπορεί να οδηγήσει σε θάνατο για τους Χ λόγους. Και εκεί ακριβώς χάνεται η έννοια του "προληπτικού".

Γι' αυτό και όταν τα προληπτικά μέτρα είναι... ημίμετρα, όπως τα συγκεκριμένα εμβόλια κατά του κορωνοϊού που βγήκαν σε χρόνο dt (σε σύγκριση με τον χρόνο που απαιτείται συνήθως για την παρασκευή ενός εμβολίου), λογικό είναι να υπάρχει τέτοια αντίδραση από τον κόσμο.
δεν οδήγησε το εμβόλιο στον θάνατο

Ακόμα και αν κάποιοι θάνατοι εν τέλη είναι λόγο του εμβολίου (που το θεωρώ πολύ πιθανό και αναμενόμενο στις τόσες εκατομμύρια περιπτώσεις), ζούμε σε έναν κόσμο που μπορεί να πεθάνεις γιατί σε τσίμπησε μέλισσα... χαλαρώστε λίγο. Μιλάμε για ψυχές ναι, λυπάμαι για αυτούς, αλλά δεν μπορώ να ανεχτώ ότι πρέπει να πεθάνουν περισσότεροι γιατί κάποιοι παπάρες αντιεμβολιαστές τα φουσκώνουν και κάποιοι άλλοι παπάρες τα φουσκώνουν ακόμα περισσότερο να πάρουν κανένα κλικ παραπάνω.
 

Myrmidonas

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,037
Δηλαδή ολόκληρα κράτη που απαγόρευσαν το συγκεκριμένο είναι παπάρες και αντιεμβολιαστες;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Δηλαδή ολόκληρα κράτη που απαγόρευσαν το συγκεκριμένο είναι παπάρες και αντιεμβολιαστες;
είναι παπάρες πολιτικάντες που κοιτάνε να τιμωρίσουν την Βρετανική εταιρία που δεν τους έδωσε όσα ζήτησαν και τους έκανε ρόμπες και την ίδια στιγμή και την ίδια την Βρετανία που έφυγε από το μπλοκ.
Άλλωστε το επέτρεψαν ξανά μετά την διαβεβαίωση του ευρωπαϊκού αντίστοιχου του ΠΟΥ.

Η όλη λογική του εγχειρήματος είναι 100% αντιεμβολιαστικό κίνημα. "Εκατομμύρια παιδιά κάνουν εμβόλια, μερικά εμφανίζουν αυτισμό, άρα τα εμβόλια προκαλούν αυτισμό"... το ότι αυτά τα παιδιά θα εμφάνιζαν αυτισμό με εμβόλιο ή χωρίς είναι ψιλά γράμματα που δεν έχουν σημασία. Όπως τώρα, το ότι οι περισσότεροι θάνατοι έχουν να κάνουν με υποκείμενο νόσημα. Ακόμα και η θρόμβωση νομίζεται ότι είναι τόσο σπάνια; Πολύ εύκολο να πάθει κάποιο πνευμονική εμβολή από αυτό το πράγμα, άσχετα με την ηλικία και την κατάσταση της υγείας του.
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
είναι παπάρες πολιτικάντες που κοιτάνε να τιμωρίσουν την Βρετανική εταιρία που δεν τους έδωσε όσα ζήτησαν και τους έκανε ρόμπες και την ίδια στιγμή και την ίδια την Βρετανία που έφυγε από το μπλοκ.
Άλλωστε το επέτρεψαν ξανά μετά την διαβεβαίωση του ευρωπαϊκού αντίστοιχου του ΠΟΥ.

Η όλη λογική του εγχειρήματος είναι 100% αντιεμβολιαστικό κίνημα. "Εκατομμύρια παιδιά κάνουν εμβόλια, μερικά εμφανίζουν αυτισμό, άρα τα εμβόλια προκαλούν αυτισμό"... το ότι αυτά τα παιδιά θα εμφάνιζαν αυτισμό με εμβόλιο ή χωρίς είναι ψιλά γράμματα που δεν έχουν σημασία. Όπως τώρα, το ότι οι περισσότεροι θάνατοι έχουν να κάνουν με υποκείμενο νόσημα. Ακόμα και η θρόμβωση νομίζεται ότι είναι τόσο σπάνια; Πολύ εύκολο να πάθει κάποιο πνευμονική εμβολή από αυτό το πράγμα, άσχετα με την ηλικία και την κατάσταση της υγείας του.
Ασκηση πολιτικης - τροποι να βγαλουμε κερδος - ασκειται απο ολους. Μη ξεχναμε οταν βγηκαν τα πρωτα εμβολια, ολοκληρη η δυση "εθαβε" τα εμβολια της ρωσιας , κινας κτλ ως μη αξιοπιστα. Τετοια γινονται παντα.

Φυσικα, η οποια διστακτικοτητα για το εμβολιο, με την απλη λογικη ειναι καινουργιο, δεν εχει δοκιμασθει κτλ, δε σε κανει αναγκαστικα αντιεμβολιστη και ψεκασμενο. Μαλλον φυσιολογικο μου ακουγεται.

Τωρα, περι τσιπαρισματος, 5g κτλ ειναι για αλλα ποστ.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Σαφώς να υπάρχει διστακτικότητα, και εγώ φοβήθηκα καθώς και οι 2 γονείς μου έκαναν το astra και όραμα, αλλά είναι ένα πράγμα να σε ανησυχεί και άλλο πράγμα αυτό το όργιο που γίνεται και έχει κάνει κόσμο που ξέρω που ήταν έτοιμοι να εμβολιαστούν να μην πάνε για το εμβόλιο και να είναι σε φάση από Σεπτέμβρη και βλέπουμε, την ώρα που κινδυνεύουν πολύ περισσότερο από τον ιό με μεγάλη διαφορά, σε σχέση με το πόσο ίσως και να κινδινέψουν από το εμβόλιο. Με καθαρά νούμερα δηλαδή να το δούμε.

Αλλά όταν βγαίνει το κάθε κανάλι και το κάθε site εκεί έξω και για 100 κλικ παραπάνω βάζει κάτι τρομακτικούς τίτλους, και ας μην επιβεβαιώνει τον τίτλο το άρθρο, ε μπαίνουμε πλέον στην τακτική "πες πες κάτι θα μείνει" και μένει "όποιος κάνει το εμβόλιο astra θα πεθάνει"... γκντουπ...

Καταντάει η φάση σαν εκείνο τον φασίστα βαψομαλλιά στο achaia channel που μέσα σε 5 λεπτά έχει πει δεν υπάρχει κορονοϊός, υπάρχει αλλά τον φέρνουν οι βρωμομετανάστας, δεν υπάρχει κορονοιός, υπάρχει και τον έφτιαξαν οι αμερικάνοι να μας πεθάνουν και και και.
 
Top Bottom