What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Coronavirus: Based Μπολι Chads, Antivaxx Cringe, Ήρθε το Τέλος

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
για ένα λεπτό, υπηρεσίες ευεξίας δεν είναι και οι οίκοι ανοχής; Γιατί ανοίγουν αργότερα;

Βασικά, είναι λίγο πιο κοπλικέιτεντ... Η ευεξία επέρχεται κατόπιν έργου. :Ρ
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Δυστηχως, καποιοι αρνητες της καταστασης που εφεραν την λογικη στην ζωη τους, αρχισαν να υποτροπιαζουν πολυ ασχημα.
Εχει ξεκινησει μια μαζικη αναζωπυρωση απο βιντεο για τα εμβολια και την καταστολη των ελευθεριων.
Με το συνθημα, προσπαθουν να τρομαξουν τον κοσμο, τρομαζουν τον κοσμο και αυτο ειναι κατι που πρεπει να μπει στο βιβλιο με τις μεγαλες ειρωνιες της ζωης. Θελουν να μας βαλουν τσιπακι για να ελεγχουν τον εγκεφαλο μας ειναι απο τα highlight της καταστασης και εννοειται οτι απουσιαζει η λογικη.
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Λοιπόν οκ κοίτα, το PC ΜΟΥ είναι αυτό:
Eμενα μαρεσει πολυ, η πατεντα με το λοτζιτεκ πανω στο κουτι του πισιου. Υποβοηθουμενο απο τις μεταδιδομενες δονησεις, αποδιδει πιο τρεμουλιαστα και μακροσυρτα μπασα.
Απο το πισι σου (και το γουφερ) σε κοβω 54-58
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Eμενα μαρεσει πολυ, η πατεντα με το λοτζιτεκ πανω στο κουτι του πισιου. Υποβοηθουμενο απο τις μεταδιδομενες δονησεις, αποδιδει πιο τρεμουλιαστα και μακροσυρτα μπασα.
Απο το πισι σου (και το γουφερ) σε κοβω 54-58
54-58; 😅😅
ωνασγμ...
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Δυστηχως, καποιοι αρνητες της καταστασης που εφεραν την λογικη στην ζωη τους, αρχισαν να υποτροπιαζουν πολυ ασχημα.
Εχει ξεκινησει μια μαζικη αναζωπυρωση απο βιντεο για τα εμβολια και την καταστολη των ελευθεριων.
Με το συνθημα, προσπαθουν να τρομαξουν τον κοσμο, τρομαζουν τον κοσμο και αυτο ειναι κατι που πρεπει να μπει στο βιβλιο με τις μεγαλες ειρωνιες της ζωης. Θελουν να μας βαλουν τσιπακι για να ελεγχουν τον εγκεφαλο μας ειναι απο τα highlight της καταστασης και εννοειται οτι απουσιαζει η λογικη.

Νομίζω ότι η φράση "η λογική απουσιάζει" θα μπορούσε άνετα να μπει μόνιμα κάτω από τα εθνικά μας σύμβολα, σαν το E Pluribus Unum των αμερικάνων.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Kομπλιμεντο εκανα?
Ελα βρε, σε πειραζω, Νεοτερος απο μενα εισαι ΟΚ
Με τρομάζει λίγο ότι το πως έχω το σύστημα μου προσθέτει τόσα χρόνια, 36 είμαι
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
Μάλλον συνήθιζε να καπνίζει όταν έβαζε βενζίνη στο βενζινάδικο και είπε να το παίξει μάγκας και με το αντισηπτικό. :ROFLMAO:

 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
το σύστημα μου προσθέτει τόσα χρόνια
Μωρε να τα χιλιασεις με υγεια και ευτυχια, οσο κι αν εισαι. Οχι το συστημα, το κουτι.
Εμ μα ειναι κουτι αυτο για νεο ανθρωπο? Παλαιο ταμεια του ΙΚΑ , πισω απτα καγγελα, γυαλακια στρογγυλα, μουστακι ντουγκλας και μανσετες στα χερια μου θυμησε. Το λεντακι πισω δεν σωζει την κατασταση. Ουτε εγω δεν θα το διαλεγα.
Και το γουφερ καβαλα? Στειλε κανα pm, στον Hank για οδηγιες
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Μωρε να τα χιλιασεις με υγεια και ευτυχια, οσο κι αν εισαι. Οχι το συστημα, το κουτι.
Εμ μα ειναι κουτι αυτο για νεο ανθρωπο? Παλαιο ταμεια του ΙΚΑ , πισω απτα καγγελα, γυαλακια στρογγυλα, μουστακι ντουγκλας και μανσετες στα χερια μου θυμησε. Το λεντακι πισω δεν σωζει την κατασταση. Ουτε εγω δεν θα το διαλεγα.
Και το γουφερ καβαλα? Στειλε κανα pm, στον Hank για οδηγιες
Το Silencio σε άσπρο ήθελα αλλά δεν ένοιωθα άνετα να δώσω πάνω από 50€ για κουτί.

Αν αγόραζα σήμερα πάλι κάτι χωρίς παράθυρο θα αγόραζα. Τι είμαι; Κάγκουρας; :D
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Nαι μια χαρα κουτι ειναι, πλακα κανω. Το φοραγα ανετα, μονο που θα εβαζα αυτο το μπλου φανακι μπροστα πισω απο την σιτα για να σπαει λιγο το μαυρο
Ωραια τα ασπρα, αλλα λερωνουν πολυ και μετα καποιους μηνες τα πλαστικα περνουν αυτη την κιτρινοσκατουλι αποχρωση που θελει βασιλικα εξοδα για να φυγει
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Επιτέλους τοποθετείται επί του ζητήματος ο σοβαρότερος αθλητικός παράγοντας, φαρμακοβιομήχανος και ΓΕΝΙΚΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ της χώρας:


dpg.png


ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΙΑΣΕ, ΜΠΟΛΙΑΣΜΕΝΟΙ

ΣΑΣ ΓΛΕΝΤΑΕΙ Ο ΕΛΛΗΝΟΨΥΧΟΣ ΜΗΤΣΑΡΑΣ
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Όταν η μαλάκια βγαίνει εκτός ορίων θα έλεγα. Δεν μένει στο σκατοκεφαλο τους βγαίνει και παραεξω.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Πωωωωω δεν είχα σκεφτεί ότι είναι και φαρμακοβιομήχανος!

Ψωμί στο βούτυρο των ψεκασμένων.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Νταξ μωρέ και τι έγινε? Θα γίνουμε λιζαρντομορφοι
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Πωωωωω δεν είχα σκεφτεί ότι είναι και φαρμακοβιομήχανος!

Ψωμί στο βούτυρο των ψεκασμένων.

αν ανοίξει η πατέντα και αρχίσει να το φτιάχνει και αυτός ξαφνικά θα είναι καλά τα εμβόλια όμως...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
αν ανοίξει η πατέντα και αρχίσει να το φτιάχνει και αυτός ξαφνικά θα είναι καλά τα εμβόλια όμως...
Τα αρθρα που δεν διαβαζει κανενας, με το τιτλο "Η πατεντα του εμβολιου", αφηγηθηκαν μεγαλα πανηγυρια περι open source.
Ο Μακρον ειχε πει οτι πρεπει να απελευθερωθει η πατεντα, για να γινει μαζικη παρασκευη των εμβολιων, μονο και μονο για να παρει τα λογια του πισω επειδη αυτο ειναι επικινδυνο, επειδη εταιριες που δεν εχουν τον εξοπλισμο θα εφτιαχναν τα εμβολια και αυτο ειναι επικινδυνο.
Εγιναν καθυστερησεις, καταστροφικα λαθη που δεν ηταν λαθη και κοσμος που πεθανε για το χρημα των εταιριων και των κυβερνησεων.
 
Top Bottom