What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Let's go shopping για Κουτί

Niris

Hobgoblin Captain
Joined
Nov 27, 2013
Messages
277

Σκεφτόμουν για αυτό εδώ αλλά είπα να ρωτήσω μήπως κανα αλάνι εδώ έχει καμιά καλύτερη ιδέα.
Γενικά δεν ξέρω αν αξίζει να δώσω τόσα λεφτά ή μήπως αξίζει να δώσω παραπάνω.Το παλιό μου κουτί το έχω εδώ και 15 χρόνια και το επόμενο σκοπεύω να το κρατήσω για τόσο καιρό

Το μόνο που με νοιάζει πραγματικά είναι τα θέρμαλς!
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Μπα, είναι εξαιρετικό στην κατηγορία του, μαζί με Lian Li Lancool II Mesh και Phanteks P400A... ανάμεσα σε αυτά τα τρία θα αγόραζα κι εγώ αυτή τη στιγμή, βασικά θα τσιμπούσα όποιο είναι πιο γρήγορα διαθέσιμο στην ελληνική αγορά.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Είναι μέσα στα κουτιά που προτείνει και ο GamersNexus.

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
αν δεν σε νοιάζουν τα looks εγώ νομίζω είναι ακριβό.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
@Niris : Πολύ καλό το κουτί που σκέφτεσαι να πάρεις! Πρόσεχε μόνο να είναι το 500 DX και όχι το απλό.

 

Niris

Hobgoblin Captain
Joined
Nov 27, 2013
Messages
277
@Niris : Πολύ καλό το κουτί που σκέφτεσαι να πάρεις! Πρόσεχε μόνο να είναι το 500 DX και όχι το απλό.


Ναι είδα που λέει ότι η bequiet έβγαζε κουτιά με χάλια θερμαλς αλλά αθόρυβα και αυτό το DX είναι το πρώτο που βγάζουν με πολύ καλό airflow και είναι και το πιο φθηνό που έχουν :D
 

Niris

Hobgoblin Captain
Joined
Nov 27, 2013
Messages
277

Λογικά αυτό θα στείλω.Και το Φαντεκς μου αρέσει αλλά λέει μόνο ένα μαγαζί και έως 30 ημέρες..
Έχει κανένας εμπειρία με λευκά κουτιά,Πως σας φαίνονται?

Και από πιο μαγαζί να το παραγγείλω? Νομίζω Από το ΜΜΠλανετ έχω ξαναπάρει και είναι Αθήνα,εγώ είμαι Καλαμάτα..
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925

Λογικά αυτό θα στείλω.Και το Φαντεκς μου αρέσει αλλά λέει μόνο ένα μαγαζί και έως 30 ημέρες..
Έχει κανένας εμπειρία με λευκά κουτιά,Πως σας φαίνονται?

Και από πιο μαγαζί να το παραγγείλω? Νομίζω Από το ΜΜΠλανετ έχω ξαναπάρει και είναι Αθήνα,εγώ είμαι Καλαμάτα..

Εννοείται ότι θα το πάρεις από ΕΔΩ.
 
Top Bottom