What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Ειπώθηκε τίποτες τέτοιο;
Μέχρι τώρα η πχιο χοντρή "βρισία" που γράφτηκε ήταν το "ΜΑΚΑΚΑΣ" που σβήστηκε για rated r περιεχόμενο

Αποτι φαίνεται μερικοί, όπως εσύ,δεν έχουν την απαιτούμενη νοημοσύνη να καταλάβουν τα γραφόμενα μου η απλά δε γράφω κατανοητά. Αν ισχύει το δεύτερο ζητώ συγνώμη, ειτε ισχύει το πρώτο ξ το δεύτερο ας το διευκρινίσω καλύτερα.

Αν συνεχίσουν οι προβολές προς την πάρτη μου με λέξεις όπως μακακας, λεμες, συνουσιασου και λοιπά, έχει πέσει τόσο το επίπεδο του θρεντ οπου δε μου μένει παρά να απαντήσω στο ίδιο ύφος για οικογένειες που ταιζουν τέτοιους κανακαριδες, οσια που τυχόν θεωρούν ιερά και λοιπές κατώτερης ποιότητας κουβέντες
 

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,223
Επειδή εσένα σε βρήκαν πεταμένο στα σκουπίδια σου φταίνε οι οικογένειες αλλονών λεμε μακάκα; :sneaky:
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Τι να σε πω ρε αγορίνα. Εμένα έχει να με ταϊσει η φαμίλια μου κάμποσα χρόνια.
Παίρνω λεφτά από το Politica. Την πρώτη αυτόνομη δημοσιογραφική ομάδα με θέμα τους μακάκες
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,262
Πριν από νόμισμα είναι και δίκτυο, μπορείς να ανταλλάσσεις post apocalyptic συνταγές μακαρονάδας ;p

Επιτέλους, τέτοια πρακτικά παραδείγματα θέλουμε!
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Επειδή εσένα σε βρήκαν πεταμένο στα σκουπίδια σου φταίνε οι οικογένειες αλλονών λεμε μακάκα; :sneaky:

Θα ηθελες να εξηγησεις περαιτερω τι εννοεις;
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Ότι τρως τα μακαρόνια σου ορφανά


έτσι κατάλαβα εγώ*

Πέρα από την πλάκα και το τρολερο υφάκι.

Το ότι φεύγεις δραματικά (δικαίωμα σου), σκας με δευτερο προφιλ και ρίχνεις αβέρτα χλινκς σε ετούτο το θρεντ και "ΧΑΧΑΧΑ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΚΡΥΠΤΟΖ ΕΙΣΤΕ ΧΑΖΟΙ" σε ακατέργαστο υφάκι επί 9000 φορές, δίχως την κατάλληλη κουβέντα. Νταξ, χαλάρωσε και μην πας να βγεις θιγμένος

40 ετών είσαι. Δεν είσαι 15
 
Last edited:

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Σε φάση shit hits the fan, κάτι σαν το θρεντ δηλαδή, η ανταλλαγή δεδομένων μέσω δορυφόρων μπορεί να φανεί χρήσιμη για πολλά πράγματα. Δεν είναι μόνο τα ρύζια και τα σφουγγάρια που θα χρειαστεί κάποιος. Είναι και η γη, οι πληροφορίες και φυσικά οι ενδεχόμενες συμμαχίες, οπότε η χρήση ενός τέτοιο δίκτυου τοκενς και πληροφοριών μόνο άχρηστη δεν είναι.
Επίσης αν πέσει το ρεύμα σε μία περιοχή λόγω Γ ΠΠ, ανοίγεις το σερβίτσιο με τα πιάτα, στέλνεις τα λεφτά στην άλλη όχθη και εξαγοράζει πχ πολεμοφόδια, μισθοφόρους και ότι άλλο θες τέλος πάντων. Σαν την Ουκρανία ένα πράμα, αλλά θεωρώ ότι θα δούλευε και σε μεγαλύτερο scale.

Να το κλείσω λέγοντας πως αν είχαμε νιονιό θα είχαμε περάσει ως προλετάριοι σε τέτοια κανάλια συναλλαγών και θα είχαμε κατουρήσει στον τάφο του τραπεζικού ληστρικού συστήματος που μας εξουσιάζει.

ΠΣ: Εσείς γελάτε αλλά ο σφουγγοκωλάριος ξέρετε από πούθε τον κρατάει τον αυτοκράτορα; Και σιγά την ανταλλαγή, ένα πρωινό μπιντέ στον πρίγκηψ με αντάλλαγμα μια αυτοκρατορία. Πφφφ
 

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,223
Θα ηθελες να εξηγησεις περαιτερω τι εννοεις;

Ναι πολύ ευχαρίστως αγαπητέ εννοώ, να πας να συνουσιαστείς λεμέ, λιμοκοντόρε, φραγκολεβαντίνε μπιφτεκά.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Thread locked. Τόσο καλό καιρό πρέπει να κάνει εκεί κάτω και πλακώνεστε για NFTs, χωρίς να έχετε βρει καν κοινό σημείο στην κουβέντα σας. Ήμαρτον.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Αν κλειδώσουμε οριστικά το θρεντ, θα κατηγορηθούμε και από τα δύο εμπλεκόμενα parties πως "προστατεύουμε το αντίπαλο party" ενώ μερικοί ουδέτεροι θα ξενερώσουν επειδή "πολεμάμε το παρεΪστικο κλίμα" και "κλειδώνουμε θρεντζ για ψύλλου πήδημα", "στο kunena δε θα συνέβαιναν αυτά" κτλ.

Αν αφήσουμε το θρεντ ανοιχτό, θα κατηγορηθούμε και από τα δύο εμπλεκόμενα parties πως "ανεχόμαστε την αυθάδεια του αντίπαλου party" και από μερικούς ουδέτερους πως "δεν κάνουμε moderating και αφήνουμε το θρεντ να εκτραπεί".

Damned if you do, damned if you don't.

Προσωπικά θα γελάω με τον εαυτό μου για πάντα και μόνο που υπάρχει εκεί έξω κόσμος που έχει νεύρα IRL επειδή "ένας χρήστης βρίζει/υπερασπίζεται το blockchain στο φόρουμ του RQ". Πάρτε μερικές βαθειές ανάσες, πάρτε τίποτα στην πλάκα, και μην απαντάτε σε οτιδήποτε θεωρείτε πως σας προκαλεί, θα ήταν τα δικά μου 2 σατόσι. Κρίμα είναι να μείνει το θρεντ κλειδωμένο.

Παρλαμάδες, ε παρλαμάδες.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,503
Η πλάκα είναι πως έχω ξεκλειδώσει το θρεντ από τις 12-13 Αυγούστου αλλά δεν έχει πάρει κανένας πρέφα :Ρ
Εγώ νόμιζα ότι ήταν όλοι διακοπές και δεν ασχολούνταν 🙄

Βασικά, έχασα και όλο το δράμα της δεκάτης του Αυγούστου γιατί ήμουν στο πλοίο

Και έλεγα, σκέψου τι χρήμα έχει βγάλει ο @ccwr με το b που διακοπαρει έναν ολόκληρο μήνα
 

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,223
^o pleb που έλεγε ο ccwr :trollface:

Πέρα από το trolling ποτέ δεν έχω αναφερθεί ως πλεμπς σε "πουρ πίπελ" ίσα ίσα που έχω πει ότι το πλεμπνεςς ιζ ιν δε μάινντ -τρολάροντας-

Πλέι του έρν πέρα από το πως το φρεϊμάρει το άρθρο, μπικόζ ρίζονς, μπορεί να αποτελέσει συμπληρωματικό εισόδημα σε κάποιον που ψάχνεται επαρκώς ακόμα και σήμερα, χωρίς να δουλεύει σε κάποια δουλοπαροικία γκέιμιν.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,262

tumblr_nm7fb9horr1qz9wlpo1_640.gifv
 
Top Bottom