What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

O Elon Musk είναι πλέον ιδιοκτήτης του Χ (τέως Twitter)

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,374
Σκεφτείτε τώρα να ψοφήσει ο τραμπαρίφας, κωλόγερας είναι άλλωστε και να πει ο μούσχαρος ότι μπαίνει στην πολιτική για να αναπληρώσει το κενό και βγαίνει, γιατί σαφώς αν δείτε και τα σχόλια χωρίς να πάθετε κανά κακό, οι τραμπαρίφες από κάτω τον τσιμπουκώνουν κανονικά και θα τον ψηφίσουν αντί του τραμπαρίφα αν κατέβαινε στη θέση του.

Και θα έχει τα πυρηνικά στα χέρια του... μάλλον για αυτό διάβαζα κάπου ότι υπάρχει μια κουβέντα στις ΗΠΑ τελευταία για το κατά πόσο θα έπρεπε να μπορεί ο πρόεδρος μόνος του να δώσει εντολή για χρήση πυρηνικών ή θα έπρεπε να μπει μια ακόμα δικλείδα ασφαλείας, αν και θεωρητικά πάντα υπάρχει και ο ενδιάμεσος στρατηγός ή ότι είναι, που θα πρέπει να εκτελέσει και την εντολή, ευτυχώς για εμάς δεν πατάει το κουμπάκι και αντίο πολιτισμέ.

Ο Μασκ συγκεκριμένα δεν μπορεί να βάλει για πρόεδρος των ΗΠΑ γιατί δεν έχει γεννηθεί εκεί, αλλά είμαι βέβαιος ότι επηρεάζει και θα επηρεάσει καταστάσεις προς τον υποψήφιο που θα του κάνει τα χατίρια. Βέβαια αυτό έκανε το Τουίτερ και πριν τον Μασκ προς την άλλη κατεύθυνση, οπότε let them fight και καλά ξεμπερδέματα σε όλους μας.
 

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,314
Βέβαια αυτό έκανε το Τουίτερ και πριν τον Μασκ προς την άλλη κατεύθυνση, οπότε let them fight και καλά ξεμπερδέματα σε όλους μας.

Πάντως αν υποθέσουμε ότι το twitter έχει γίνει republicaniko, (που δεν ισχύει if you ask me) είναι το μοναδικό socιal μεγάλης κλίμακας που έχει αυτή την πολιτική κατεύθυνση. Το insta, facebook, tik tok είναι ντεμοκρατ λίνινγκ. Δεν υπάρχει κάποια ισορροπία ως προς αυτό.

Επίσης η κατάσταση με το tik tok, αν όντως απαγορευτεί με το κριτήριο της πολιτικής επιρροής δημιουργεί ανησυχητικό προηγούμενο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,482
Το Tik Tok το εχω σε αποσταση. Εχω διαφορους που μου στελνουν διαφορα Link απο κειπερα.
Η αποψη μου ειναι οτι πρεπει να το ποτισουν με καυτο νερο και αλατι, για να ξεραθει και να μην ξαναφυτρωσει.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,452
Το Tik Tok το εχω σε αποσταση. Εχω διαφορους που μου στελνουν διαφορα Link απο κειπερα.
Η αποψη μου ειναι οτι πρεπει να το ποτισουν με καυτο νερο και αλατι, για να ξεραθει και να μην ξαναφυτρωσει.
μα γιατί; αφού έχει κώλους!
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,848

Στο twitter του μουσκ, ειναι τοσο ηλιθιοι που πηραν την αποφαση (για λιγες ωρες, καθως μετα το κραξιμο το αλλαξανε) να μετατρεπουν ΑΥΤΟΜΑΤΑ url που τελειωνουν σε twitter.com να φαινονται ως x.com.

Δλδ να φαινεται ως fedex.com μια ιστοσελιδα που εχει url fedetwitter.com .

εξαιρετικη ιδεα :ROFLMAO:
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,452
άλλη μια "καλή ιδέα αφεντικό"...
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,452
Ο Μουσκ ασχολήθηκε με του λόγου μας:


Κάπου έπαιξε ένα άρθρο χώσιμο στα ελάχιστα πράγματα που έχει κάνει η κυβέρνηση για να αντιμετωπίσει την υπογεννητικότητα, AP νομίζω και το έτρεξαν διάφορα site. Θα το είδε εκεί.
Μούσχαρε στείλε λεφτά και θα κάνω 4-5.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,452
lol τελικά δεν το έγραψε από το κανονικό άρθρο αλλά από ψεκ άρθρο

μαχ εξπεκτέτιονς...
 
Top Bottom