What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

(Update) Remake του GOTHIC στα σκαριά από την THQ

Elric

Blackguard
Joined
Dec 16, 2012
Messages
1,140
Απλώς τα πιρανχας ασχολούνται με την ανάπτυξη του υπερπαίχνιδου elex 2 προς το παρον με το οποίο θα μοιράσουν άπλετο πόνο στον ανταγωνισμό.

Και με το gothic remake όταν κυκλοφορήσει θα διαλύσουν όποιον έχει απομείνει.

In piranha we trust
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,536

συνεντευξη του KaiRo και του γκειμ ντιρέκτο στην gamescom (μαλλον απαντησεις σε ερωτησεις των φανς).
πιρανχα μπήινγκ πιρανχα, κλασικα γραφει στα μπομπόλια της το διεθνες κοινο και τα παντα ολα ειναι στα γερμανικα.
αυτοματο τρανσλέισο κι αγιος ο θεος.

επι της ουσιας, μαλλον θελει κανα δυο χρονακια ακομα. αυτο το ρημέι ειναι καπως σαν τις μεταγραφες του παναθηναικου. καποια στιγμη θα γινουν, αλλά το πότε δεν το ξερει κανεις. μαλακια συγκριση τωρα που το σκεφτομαι, γιατι το κειμ δεν μπορει, σιγουρα θα κυκλοφορησει κάποτε....
το βιδεο:

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,633

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,536
ελα βρε παπά μου τωρα (γεια σου παπα, παπα, γα_ω τον πειραιααααααα) μη μας βασανιζεις. εισαι σταφ μεμπερ, ΕΧΕΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ. καμε μια περιληψη κει χαμω και πες μας τα σημαντικα.

προσπαθησα, αληθεια λεω. ξερασα τα μυαλα μου μεχρι το 1.40'' περιπου, δεν αντεξα αλλο το κριντζ.
λεει καμμια ημερομηνια, τιποτα τετοιο ????????????
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
μα απο την αρχη να το φτιαχνανε δεν θα κανανε τοσο καιρο, εχουμε βεβαια χαρντκορ αρκωλος σε ολιγον καιρο.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,536
για πες γκαιε, ραβετζίκη, γιατι δεν παρακολουθω. τι χαρντκορ αρκωλος?? δωσε γνώση.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,536
α, αυτο? κατι ειχα διαβασει. τι να το κανω το χαρντκορ? σαμπως το απλο δηλαδη ηταν ευκολο??
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,536
να βαλουμε και στο σωστο θρε το σημερινο τρέιλε να υπαρχει...
μ αιφνιδιασε ευχαριστα μπορω να πω. τα εντελως σπανια εως ανυπαρκτα νεα γι αυτο καθως και ΕΚΕΙΝΟ το ντεμο που το κραξε ολος ο κοζμος με ειχαν προβληματισει ΕΝΤΟΝΑ.
βεβαια δεν εχει καθολου γκειμ φουτατζ, αλλά το σινεματικ ειναι αρκετα μερακληδικο...
ακουστηκε εκει στα ρεντιτ που συχναζετε τιποτα για ημερομηνια?? ΤΟ ΘΕΛΩ.

 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,536
και ομως, υπαρχει!!

συνεντευξη με τον κειμ νταιρέκτο. και δειξανε στον δημοσιογραφο τα 20 πρωτα λεπτα. του αρεζε αυτο που ειδε, λεει.
οκ, χαρηκα ΕΝΤΟΝΩΣ. ωστοσο, δεν μ αρεζανε καθολου οι δικαιολογιες του νταιρεκτο για ΕΚΕΙΝΟ το ντεμο που ειχε φαει το κραξιμο της αρκουδας.... πεη μπλε, τωρα. το δωκαμε ετσι χαλια εν γνωσει μας, ειπε σχεδον, για να μετρησουμε αντιδρασεις και να ενδιαφερθει ο κοζμος και καλα. ή κατι τετοιο. τριπλ φεισπαλμ.
επισης εκει, στο κομματι με τον Nyras, ιδρωσα. το γνωστο συναισθημα, οταν βλεπεις ενπισή να παλευει με τερατακια. το ζω και τωρα στο οντυσυ... που τρεχεις παλαβά προς την μαχη ουρλιαζοντας απο μεσα σου: ωου, νόοοοοοου. ΧΑΜΕΝΑ ΧΡ, ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ ΜΕΣΑ.... :LOL:

ε, ναι, το μονο αρνητικο οταν δεν υπαρχει ρησπων...

κλασικα, οφτοπικάρισα ακομα και τον εαυτο μου.... προχωραμε:
εννοειται οτι για ημερομηνια γραφει ενα γενικο του στυλ θα προσπαθησουμε για 2024, αλλά, εεεεχμ, δεν τον πιστεψα. οπως και να χει, χαρηκα γιατι ειναι λιγοστες οι συνεντευξεις με τους ντεβς και παντα υπαρχει ο φοβος οτι θα το παρατησουν στην μεση....

το λινκ (ενω ηδη εχω γραψει ο σπαζαρχίδας ολο το περιεχομενο....) :giggle: :



και μια φωτο για γαρνιτουρα. ντιεγκάρας, θεός:

gothic-remake-diego.jpg
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,330
και ομως, υπαρχει!!

συνεντευξη με τον κειμ νταιρέκτο. και δειξανε στον δημοσιογραφο τα 20 πρωτα λεπτα. του αρεζε αυτο που ειδε, λεει.
οκ, χαρηκα ΕΝΤΟΝΩΣ. ωστοσο, δεν μ αρεζανε καθολου οι δικαιολογιες του νταιρεκτο για ΕΚΕΙΝΟ το ντεμο που ειχε φαει το κραξιμο της αρκουδας.... πεη μπλε, τωρα. το δωκαμε ετσι χαλια εν γνωσει μας, ειπε σχεδον, για να μετρησουμε αντιδρασεις και να ενδιαφερθει ο κοζμος και καλα. ή κατι τετοιο. τριπλ φεισπαλμ.
επισης εκει, στο κομματι με τον Nyras, ιδρωσα. το γνωστο συναισθημα, οταν βλεπεις ενπισή να παλευει με τερατακια. το ζω και τωρα στο οντυσυ... που τρεχεις παλαβά προς την μαχη ουρλιαζοντας απο μεσα σου: ωου, νόοοοοοου. ΧΑΜΕΝΑ ΧΡ, ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ ΜΕΣΑ.... :LOL:

ε, ναι, το μονο αρνητικο οταν δεν υπαρχει ρησπων...

κλασικα, οφτοπικάρισα ακομα και τον εαυτο μου.... προχωραμε:
εννοειται οτι για ημερομηνια γραφει ενα γενικο του στυλ θα προσπαθησουμε για 2024, αλλά, εεεεχμ, δεν τον πιστεψα. οπως και να χει, χαρηκα γιατι ειναι λιγοστες οι συνεντευξεις με τους ντεβς και παντα υπαρχει ο φοβος οτι θα το παρατησουν στην μεση....

το λινκ (ενω ηδη εχω γραψει ο σπαζαρχίδας ολο το περιεχομενο....) :giggle: :



και μια φωτο για γαρνιτουρα. ντιεγκάρας, θεός:

View attachment 6443

Respect στον Diego!!!
 
Top Bottom