What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τραγούδια μεθυσμένης ώρας και στιγμής

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,252
Εδώ θα παίξουν τραγούδια που τα ακούμε κυρίως μεθυσμένοι. Οπότε κατάθληψη, μπάτσελορ, τσιλαρισμα, καψούρα, νταγλάρισμα και όλα τα σχετικά σε ένα θρεντ! μπηκόζ γουάη νοτ!!!!

Αρχίζω με τέρμα "κόβω φλέβα" σκηνικά:




Όποιος θέλει ας ρίξει και ένα μπαγκράουντ στόρυ.
Αυτά.
 

Nobody

Gelatinous Cube
Joined
May 12, 2021
Messages
174
Νομίζω προοριζόταν για Κυριακάτικο νήμα του Φίλιου Ιστοτόπου Που Δεν Κάμει Να Ονοματίσουμε. Πρέπει να προσπαθήσεις περισσότερο Τόνυ!
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,252
Δεν προσπάθησα καν! I was drunk
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,252

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942


I throoooow myseeeeelf intoooooo the seaaaaaa
Releaaaaaaaase the wave, let it wash ovah meeeeeeeee

Αυτό και το Wasted Years ίσως να μην τα έχω ακούσει ποτέ νηφάλιος.
 
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,480
Μερικοι ξεκινανε να πινουν απο νωρις.



Για background ιστοριες ειναι νωρις και σιγουρα αργα, για σεντονια με ιστοριες καταστροφης, μαχαιρωματα, φωτιες και ερημωση.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,252

Το πάθος και το λάθος κατά ένα γράμμα αλλάζουν...
#ΦλουΦιλοσοφιεςΓιαΤαΛΑΗΚΣ
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,480
θα διαφωνισω. like δεν εχει.
Το λαθος ειναι αποτελεσμα υπολογισμων, λαθος εντυπωσεων, κανονων κ.α που ισως μπηκαν στο περιθωριο. Ισως και να μην ειναι λαθος για μια αλλη κοινωνια.
Το παθος δεν εχει σχεση με τιποτα απο ολα αυτα. Τωρα μου ηρθε στην μνημη μια φιλτατη η οποια μου ειχε πει, ψιθυριστα, για λογους, στο τηλεφωνο.
Εχω πολλα ταμπου αλλα εσυ μου τα εξαφανιζεις. Η αληθεια ειναι οτι με σοκαρε γιατι δεν περιμενα παθος και τολμη και ηταν δηλωση γροθια για την δηθεν κοινωνια.
Οταν μιλαμε για την Ελληνικη κοινωνια που ειναι πνιγμενη στο δηθεν και τα ταμπου, λογω ελληνορθοδοξων πεποιθησεων, η γροθια ειναι με αυτογραφο απο τον μαικ ταισον.
Η γραμματικη μπορει να αλλαξει μια λεξη και να μπερδεψει αλλα δεν αλλαζει την ουσια, εκτος και αν, για λογους, την αφησουμε εμεις να την αλλαξει γιατι ειναι στην φυση μας.

για το τσιλαρισμα, οταν κοιταζω διψασμενος τον τοιχο προς ευρεση εικονων.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,252

ΒΑΛΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΛΑΑΛΑΛ ΝΤΕΛΕΒΑΡΑΝ Σς ~ΣΑΣΙΔΞΣΟΑΔ ΚΝΑΝΣΔΞ ΑΣ ΟΟΟΟΟΟΟΟ ΒΑΛΧΑΛΑΑΑΑΑΑΑ
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Στο πνεύμα του θρεντ. Δεν μπορώ να ακούσω Gary Moore χωρίς να γίνω λιώμα. Backstory δεν έχει και άλλο είναι το τραγούδι καψούρα μου, αλλά καταθέτω αυτό. Αν ακούσω Gary Moore θα πρέπει να ακολουθήσει αλκοόλ.

 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Συνελθετε, ρε παιδια. Μικρες ωρες (3-4 π.μ.) και μετα απο καταναλωση μπουκαλας ξυδια, ασκαρδαμιχτει το πανελληνιο, παει σε Σασα Μπαστα. (ειδικα αμα σου εχουν στραμπουλιξει και το σπλαχνο) Που θα πας, σε Κλαυντερμαν? η σε Yanni?
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,258
Νομίζω ότι βρήκα το καλύτερο, για εφέτο το καλοκαίρι, μεθυσμένο μου τραγούδι



Είναι τέτοια δε η ποιοτικοτητα των στίχων του Sevänen που μπορείς να το αποδώσεις όπως θες εκείνη την στιγμή

Ψέματα. Είναι γνωστό τοις πάσι ότι αυτές τις ώρες, 9/10 φορές οι σκέψεις πάνε στα γκομενικα
 
Top Bottom