What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τσάμπα παιχνίδια

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,612
"For some reason, now it says “download not available”. Please try again later. "

 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
"For some reason, now it says “download not available”. Please try again later. "


Πήρα το Zombie Driver, ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
δε το είχες; καλά μιλάμε το απόλυτο carmageddon με ζόμπια με ισομετρική κάμερα που θυμίζει εποχές GTA 2
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
δε το είχες; καλά μιλάμε το απόλυτο carmageddon με ζόμπια με ισομετρική κάμερα που θυμίζει εποχές GTA 2

Και όμως, δεν το είχα παρότι είχε τιμή χώμα σε sales! Κάπως μου ξέφυγε.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
enjoy τότε, εγώ το είχα λιώσει και να σου πω είναι τόσο κάζουαλ σπλατεριά που λέω να το ξαναπαίξω, δεν θυμάμαι και τίποτα :p
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Το αστείο είναι πως μέχρι κι εγώ θυμόμουν ότι το είχες ήδη, θυμάμαι χαρακτηριστικά πως το είχα αγοράσει έναντι 0-50 σεντς σε κάτι ξεχασμένα sales πριν χρόνια και με ρωτούσες αν άξιζε :p
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Το ότι πήγα να το αρπάξω κι εγώ, ενώ το είχα στη library πρέπει να με προβληματίσει άραγε; :p

Μπα, είναι συνηθισμένο το φαινόμενο για όλους μας 😁
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Έχει τρελό replayability :p
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,612

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Όσοι το ξεκινήσετε να έχετε κατα νου ότι μερικά φαινομενικά άχρηστα αντικείμενα μπορεί να βοηθήσουν σε κάποιο quest (π.χ. σαμπουάν)

Και ακόμα πιο σημαντικό, να έχετε κατά νου ότι έχω γράψει το σενάριο για ένα από τα shrines στο παιχνίδι. :solaire:
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Τζάμπα στο GOG το πρώτο POSTAL.


Επίσης γράφουν στο σαιτ τους για "Postal 2 Giveaway", αλλά κλικάροντας στο αντίστοιχο banner προς το παρόν μεταφερόμαστε απλώς στο πλαίσιο με τις χειμερινές προσφορές. Εκτός αν τα γέρικα μάτια μου δεν βλέπουν καλά και πατάω όπου νά'ναι.
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Το Postal Classic and Uncut το έχουν free. Giveaway δίνουν όντως το Postal 2. Στην εφαρμογή που μπήκα, μου το είχε κανονικά (σκρόλαρε περίπου στη μέση).
1576524498089.png
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Α μάιστα, οκ. Δεν είμαι καν σίγουρος αν υπήρχε το μπάνερ στην αρχή ή το βάλανε στην πορεία. Όπως και να έχει, free stuff.
 
Top Bottom