What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

PC Game Pass

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Καλα, τι εισαστε εσεις οι γκειμεραδες ρε c? Στο καλαθι δεν χωρατε, στο κοφυνι περισευετε. Αντι να πειτε ευχαριστω, που πληροσατε μια φορα συνδομη και θα σας παρεχει το παιχνιδι για παντα, γκρινιαζετε. Ασε που την σειρα ΑοΕ πρεπει νατην εχουμε μονημα σε καποιο πι σι τιμης ενεκεν
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
δεν κατάλαβες, δεν παίζει, απλά κάνει εγκατάσταση, αν έπαιζε:

zboutzam.jpg
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
δεν κατάλαβες, δεν παίζει, απλά κάνει εγκατάσταση, αν έπαιζε:
Καταλαβα! Ειχα κι εγω παρομοιο προβλημα παλαια. Εκανε εγκατασταση στο σπιτι η πεθερα μου,αλλα εκεινη επαιζε για πολυυυυυυυ, μα πολυυυυυ καιρο
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
χμ η δική μου η πεθερά μαγειρεύει πολύ καλά, δεν θα ήταν άσχημο addon :p
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
the plot thickens... Τελικά στο PC στο σπίτι δεν ξανακατεβαίνουν, απλά δεν διαγράφηκαν ποτέ... τα σβήνω από add remove programs, από το xbox app, από τα app settings, τίποτα εκεί! Φυσικά με τα windows και τα ποιος έχει ποιο δικαίωμα δεν μπορώ να τα σβήσω καν χειροκίνητα... ενώ έχω περάσει το ownship σε εμένα και έχω full δικαιώματα, επιμένει το παπάρι ότι πρέπει να μου δώσω άδεια εγώ σε εμένα... γμτχ microsoft...
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,974
the plot thickens... Τελικά στο PC στο σπίτι δεν ξανακατεβαίνουν, απλά δεν διαγράφηκαν ποτέ... τα σβήνω από add remove programs, από το xbox app, από τα app settings, τίποτα εκεί! Φυσικά με τα windows και τα ποιος έχει ποιο δικαίωμα δεν μπορώ να τα σβήσω καν χειροκίνητα... ενώ έχω περάσει το ownship σε εμένα και έχω full δικαιώματα, επιμένει το παπάρι ότι πρέπει να μου δώσω άδεια εγώ σε εμένα... γμτχ microsoft...

Περίεργο, αφού έχεις κάνει το εμβόλιο... :Ρ
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
τυπικά windows admin rights

fuckingwindowsman.jpg

τελικά μπήκα από το user account της συζύγου που ήταν και το πρώτο που μπήκε ποτέ στον υπολογιστή και τα έσβησα κανονικά ΠΑΡΟΛΟ που είχα αλλάξει όλα τα δικαιώματα στον δικό μου χρήστη...

Τώρα στο γραφείο δεν ξέρω τι να κάνω... γιατί το πρώτο user account που έγινε το έχω διαγράψει... πάλι δικό μου ήταν αλλά μου έκανε κάτι κόλπα με... τα windows apps και store και η μόνη εύκολη λύση ήταν η δημιουργία νέου τοπικού account.
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,527
Επειδή παίζει μια προσφορά τώρα όσοι από σας έχετε το pass στα μηνιαία έξοδά σας τσεκάρετε το παρακάτω βιντέακι! Γενικά αποκτάς Ultimate με περίπου 4€ το μήνα για τρία χρόνια μαξ! Απλά τα προπληρώνεις! Εμένα η αναβάθμιση από Gold με χρέωσε κανονικά 12,99 που είναι η αξία του Ultimate αλλά ποσώς μ' ενδιαφέρει! Ήταν καλό το deal αφού έτσι κι αλλιώς το δίνα το δεκαρικάκι μου!

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
ok... AoE και Doom Eternal έκαναν κανά 2 προσπάθειες να εμφανιστούν αλλά τελικά δεν ξανά εμφανίστηκαν...
το γμενο No Man Sky ακόμα εμφανίζεται ενώ το έχω κάνει uninstal με κάθε πιθανό τρόπο!
Μέχρι και από το Steam το έσβησα... ΟΧΙ ΤΟ GAMEPASS ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΛΕΙ!

γμτχ δεν ξανά ακουμπάω gamepass μπανασδασδασδασδσδδασαφδσφαςΑ!!@#@!$Ρ#
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
δεν ξανά ακουμπάω pass για κανένα λόγο... το γμενο No Man Sky ακόμα κάνει μόνο του install... το μόνο που μένει είναι το φορμάτ και δεν το βλέπω για τα επόμενα 2 χρόνια...
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,355
δεν ξανά ακουμπάω pass για κανένα λόγο... το γμενο No Man Sky ακόμα κάνει μόνο του install... το μόνο που μένει είναι το φορμάτ και δεν το βλέπω για τα επόμενα 2 χρόνια...

Είναι τραγικό, πραγματικά τραγικό ότι ο launcher της Microsoft αποτυγχάνει παταγωδώς ακόμα και στο θεωρητικά απλό καθήκον του να κάνει ένα παιχνίδι σωστά install και uninstall.
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,527
Εγώ πάντως που έχω το πισοπάς απ' την πρώτη μέρα τέτοιες τραγικές καταστάσεις δεν έχω αντιμετωπίσει! Μάλλον δεν του δείχνεις την απαιτούμενη αγάπη γι' αυτό σου κάνει νούμερα! Όμως τώρα που το σκέφτομαι δεν συμπαθείς και τον Τίμαρο οπότε καλά να πάθεις!
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,825
Μπορούμε να αλλάξουμε τον τίτλο του νήματος σε PC Game Pass ?

Μέχρι να σταματήσει να έχει την λογική του console app, δεν δικαιούται να πάρει το τιμημένο τίτλο του "PC"!
 
Top Bottom