LATEST NEWS

UPDATE: Νέο trailer για το Batman : Arkham Origins!

UPDATE: Απολαύστε το νέο gameplay trailer του παιχνιδιού που αποκαλύφθηκε στα πλαίσια της φετινής Ε3 :

 

Αρχική Είδηση : Απολαύστε ολόκληρο το πρώτο trailer του Arkham Origins, που κυκλοφορεί στις 25 Οκτωβρίου. Αν και δεν αναπτύσσεται από την Rocksteady, η συνταγή φαίνεται να έχει διατηρηθεί αυτούσια με τις αναμενόμενες επεκτάσεις.

Δε βλέπουμε την ώρα!

Στέφανος Κουτσούκος

Ο Στέφανος Κουτσούκος ή αλλιώς "The Artist Formerly Known As Borracho", διέπραξε ποικίλα εγκλήματα τα οποία τον οδήγησαν σε μια ριζική επανεκτίμηση των προτεραιοτήτων και αξιών του. Υπηρέτησε περήφανα στην πειρατική αρμάδα του Ragequit.gr από την ίδρυση του ιστοτόπου το 2012 ως το Μάη του '19.

9 Comments

  1. ο batman στα πρώτα χρονιά σκότωνε κάποιου εγκληματίες,δεν θα την έλεγα υπερβολική την βια.Το μόνο που με χαλάει στο παιχνίδι είναι ότι έχει τους ίδιους κακούς και στα 2 προηγούμενα τους ίδιους είχε λες και ο batman δεν έχει άλλους εχθρούς ,ελπίζω να βελτιώσουν και της μάχες με τα boss γιατί ήταν πολλοί γελοίες και εύκολες

  2. Ανέκαθεν “καρτουνιστική” ήταν η βία του Μπάτμαν, δεν έχει τίποτε ξαντεριάσματα και τα συναφή…εγώ προσμένω περισσότερες ώρες αγνής beat-em-up, open world απόλαυσης και κάτι μου λέει ότι ακριβώς αυτό θα πάρω 🙂

  3. O Black Mask πέραν κάποιον cameos δεν είχε εμφανιστεί στα προηγούμενα. Το ίδιο και οι επίδοξοι Assassin’s. Στο Arkham City έκαναν το λάθος και προσπάθησαν να χώσουν ό,τι υπήρχε και δεν υπήρχε από Batman villain σε ένα παιχνίδι. Εγώ θα ήθελα να δω κάποια πράγματα γύρω από τον Azrael, υπόνοια που είχε αφεθεί στο AC σε secondary mission. Το πιο πιθανό βέβαια σε κάποιο sequel.

  4. Ισως βάλουν τίποτα για των azrael στο παιχνίδι που θα φταίξει η Rocksteady γιατί παλιά είχαν πει ότι θα βάλουν και την justi league σε κάποιο παιχνίδι .Αν το κάνουν αυτό θα μου άρεσε πόλοι να επαιζες και με τα άλλα μέλη

Αφήστε μια απάντηση

Related Articles

Back to top button
elEL