Warning: Undefined array key "host" in /home/admin/web/ragequit.gr/public_html/wp-content/plugins/jannah-optimization/inc/lazyload.php on line 165
LATEST NEWS

Προσφορά Asrock – έκπτωση στις Radeon RAM


Warning: Undefined array key "host" in /home/admin/web/ragequit.gr/public_html/wp-content/plugins/jannah-optimization/inc/lazyload.php on line 165

 

Θέλοντας να γιορτάσει το ότι έγινε και επίσημα ο πρώτος κατασκευαστής μητρικών που υποστηρίζει πλήρως το AMP 2400 (AMD RAM) προφίλ, η Asrock σε συνεργασία με την AMD προσφέρουν έκπτωση στους χρήστες που θα προβούν σε αγορά επιλεγμένων μοντέλων RAM disk και modules από το επίσημο site της τελευταίας. Το μόνο που έχουν να κάνουν οι μελλοντικοί αγοραστές είναι να επισκεφθούν το επίσημο site της Asrock και να λάβουν τον σχετικό κωδικό.Η προσφορά ισχυει για αγορές μέχρι τις 30 Ιουνίου 2014.

asrockcode

Βασίλης Ξερικός

Γεννημένος στην Αθήνα το 1979. Gamer εξ απαλών ονύχων, η πρώτη μου επαφή με το σπορ έγινε με έναν κλώνο του Pong σε προσχολική ηλικία.  Αν και πιστός χρήστης PC από to 1989 και την εποχή των XT έχουν περάσει από την κατοχή μου και διάφορες κονσόλες (Atari 2600, διάφορες Sega, σειρά των Playstation κλπ) ενώ η εισαγωγή μου στην gaming δημοσιογραφία έγινε μόλις το Γενάρη του 2012 και το PC Master. Παλαίμαχος των adventures, πλέον μοιράζω τον gaming χρόνο μου μεταξύ MMO, RPG (κάθε είδους) και Shooters. Email:  [email protected] Follow me: Facebook | Twitter | SteamID: Kuivamaa

Αφήστε μια απάντηση

Related Articles

Back to top button
elEL