LATEST NEWS

Ψηφιακό σφηνάκι Vol. 3 : Κερδίστε 9 Steam game codes + 1 επιπλέον DRM free game !

Ναι, καλά διαβάσετε, αυτή τη φορά δε δίνουμε ούτε ένα, ούτε δύο, ούτε τρία, αλλά δέκα (10) παιχνίδια σε δύο υπερτυχερούς !!!

Το Rageguit.gr, σε συνεργασία με τη νέα πλατφόρμα ψηφιακής διανομής τίτλων IndieGala.com, χαρίζει σε δύο από εσάς δέκα παιχνίδια, από τα οποία τα 9 μέσω Steam και το άλλο σε DRM free μορφή. Πρόκειται για τους παρακάτω τίτλους:

-XIII Century Gold (Steam)

-Necrovision (Steam)

-Necrovision: Lost Company (Steam)

-Men Of War (Steam)

-Men Of War: Red Tide (Steam)

-Cryostasis (Steam)

-Star Wolves 3 : Civil War (Steam)

-Fantasy Wars (Steam)

-King’s Bounty: The Legend (Steam)

-Imperial Glory (DRM free)

Mαζί με όλα τα παραπάνω, οι νικητές θα λάβουν και το μουσικό album “Hotline”, των ’80s Stallone, σε .mp3 αλλά και .flac μορφή. 

Ο διαγωνισμός θα διαρκέσει μέχρι την ώρα 24:00 της Παρασκευής 21 Δεκεμβρίου,  οπότε και θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση. Προκειμένου να είστε σε θέση να λάβετε μέρος, γράφεστε στο site μας (αν δεν το έχετε ήδη κάνει) και αφήνετε ένα comment κάτω από το σχετικό newspost.

Όσοι έχετε κερδίσει παιχνίδι κατά τις προηγούμενες κληρώσεις μας και θέλετε να διεκδικήσετε και τα παιχνίδια αυτά, λέτε σε δύο (2) φίλους σας να κάνουν “Like” στη σελίδα μας στο Facebook και δηλώνετε παρακάτω, μαζί με το σχόλιό σας, τα ονόματα εκείνων που σας έβαλαν στην κλήρωση.

Oι νικητές θα ανακοινωθούν μέσω των comments, οπότε μην ξεχάσετε να τα τσεκάρετε σε περίπτωση που είστε εσείς οι τυχεροί!

Αναρωτιέστε πού θα σταματήσουμε; Πραγματικά ούτε κι εμείς ξέρουμε!

Μάνος Καρκαλέμης

Ο Μάνος δε μπορεί παρά να νιώθει ευτυχής που ασχολήθηκε ενεργά με την gaming αρθρογραφία στα χρόνια 2009-2017, οπότε και του δόθηκε η ευκαιρία να γράψει reviews για κάποια adventure games-διαμάντια, όπως "The Whispered World", "Monkey Island 2-LeChuck's Revenge" (Remastered Edition), "The Book of Unwritten Tales 1&2", "Grim Fandango" (Remastered Edition), "Gabriel Knight-Sins of the Fathers" (25th Anniversary Edition), "Night of the Rabbit", "Memento Mori 2", "Day of the Tentacle" (Remastered Edition).

43 Comments

  1. Από όσο ξέρω το cryostasis έχει καλή ατμόσφαιρα και γενικά είναι παιχνιδάκι που αξίζει να το κοιτάξεις.
    Το kings bounty που το έχω παίξει και προσωπικά είναι πολύ καλό ειδικά αν είσαι φαν των Heroes of Might& Magic, αλλά λίγο imbalanced. Το expansion του (Armored princess) είναι κλάσεις ανώτερο πάντως.
    Τα υπόλοιπα δεν τα ξέρω, οπότε μην με βάλετε ούτε και μένα, δεν το αξίζω

  2. αφου δεν ενδιαφερουν κανεναν, μπορω να τα παρω ΟΛΑ;;; χαχαχα
    φιλτατοι καλο ειναι να δοκιμαζουμε νεες εμπειριες. οταν μας προσφερουν ενα παιχνιδακι το οποιο δεν το γνωριζουμε, το τσιμπαμε με νυχια και με δοντια γιατι μπορει να ειναι θησαυρος.
    αν μας κατσει παιχνιδι που δεν μας αρεσε τελικα, δεν πειραζει γιατι αποκτησαμε μια δωρεαν εμπειρια.
    φιλικοτατα.
    οι γνωμες για τα παιχνιδια ειναι καθαρα προσωπικη αποψη

  3. Μία μικρή διευκρίνιση: Επειδή ο αριθμός των games είναι μεγάλος, η κλήρωση θα αφορά δύο νικητές, οι οποίοι θα πάρουν το σύνολο των παιχνιδιών και φυσικά θα μπορούν στη συνέχεια, αν κάποια παιχνίδια δε τους ενδιαφέρουν, να τα χαρίσουν οι ίδιοι μέσω του forum σε άλλα μέλη μας…;)

  4. να με βαλετε και για τα 9 παρακαλω!!!:D:D:D:D

    μηπως το ξεχασα,σαε εχω πει ποσο μου αρεσουν τα γενια του hellion και οι μαυροι κυκλοι του nitro?τα ονειρικα γκοθοσαυρικα ξεσπασματα του βορατσου?η τελεια γυαλισμενη πανοπλια του northland?

  5. Τσουπ! Να’μαι και εγώ και πάλι. Δεν παίζει, έχω πάρει μέρος σε όλες τις κληρώσεις, εδώ που είναι και διπλή δεν θα τσιμπήσω κάτι. Α, αν μπορείτε ειδοποιήστε με αν κέρδισα μέχρι αύριο, προκαταβολικά, να ξέρω να μην το αγοράσω. (ROFL)

  6. Οι μέχρι στιγμής συμμετοχές είναι οι παρακάτω:

    1. Ser
    2. Tsok
    3. Bathony
    4. Pynos
    5. Stamatimenos
    6. lelos kounelos
    7. Difunto
    8. gaius germanicus
    9. NiCkeD
    10. c3rberoz
    11. Alucard
    12. MortisGR
    13. headless
    14. Petross
    15. Makelaris
    16. wamphiry
    17. kamenos_gamer
    18. Link_7

    @ kesnar
    Σε συμπεριλαμβάνω κι εσένα στην αυριανή βραδινή κλήρωση φίλε μου ή όχι;

  7. να ρωτησω(λιγο αργα βεβαια)

    δεν θα ταν καλυτερα να “σπαγαν” τα παιχνιδια σε 2-3 σε καθε τυχερο ωστε να κερδισουν περισοτεροι?

    παντως οποιος κερδισει και δεν θελει τα men of war,crysostasis, και kings bounty ας μου τα στειλει:D:D{ναι,ειμαι πλεονεκτης}!

  8. Από τη μία, ναι, θα ήταν, μια και θα κερδίζανε περισσότεροι.
    Από την άλλη όμως, μπορεί κάποιος να κέρδιζε τρία παιχνίδια που δε θα τον ενδιέφεραν καθόλου.
    Όπως και να έχει, θα έχουμε δύο υπερτυχερούς απόψε, ενώ άπαντες θα έχετε κι άλλες ευκαιρίες στη συνέχεια…;)

Αφήστε μια απάντηση

Related Articles

Back to top button
elEL