LATEST NEWS

Ragequit Birthday Epic Giveaway: Κερδίστε άνω των 75 (!!!!) κλειδιών για διάφορα games! [UPDATED 27/12/2013 – Ανακοίνωση νέας κλήρωσης!]


Warning: Undefined array key "host" in /home/admin/web/ragequit.gr/public_html/wp-content/plugins/jannah-optimization/inc/lazyload.php on line 165

Warning: Undefined array key "host" in /home/admin/web/ragequit.gr/public_html/wp-content/plugins/jannah-optimization/inc/lazyload.php on line 165

Warning: Undefined array key "host" in /home/admin/web/ragequit.gr/public_html/wp-content/plugins/jannah-optimization/inc/lazyload.php on line 165

Warning: Undefined array key "host" in /home/admin/web/ragequit.gr/public_html/wp-content/plugins/jannah-optimization/inc/lazyload.php on line 165

Warning: Undefined array key "host" in /home/admin/web/ragequit.gr/public_html/wp-content/plugins/jannah-optimization/inc/lazyload.php on line 165

Warning: Undefined array key "host" in /home/admin/web/ragequit.gr/public_html/wp-content/plugins/jannah-optimization/inc/lazyload.php on line 165

Update: Το giveaway ανοίγει ξανά, με τους παρακάτω κωδικούς:

4 x Burnout Paradise: The Ultimate Box (Origin)
3 x Mirror’s Edge (Origin)
3 x Medal of Honor (Origin)
2 x Command & Conquer: Red Alert 3 – Uprising (Origin)
1 x Command & Conquer: Red Alert 3 – Uprising (Steam)
1 x Sims 3 + 3 DLC (High End Loft Stuff, Late Night, Date Night) (Origin)
1 x Brutal Legend (Steam)
1 x Lord of the Rings War in the North (Steam)
1 x Chaos on Deponia (Steam)
1 x Dead Island GOTY + Saints Row 3 The Full Package DLC (Steam)
1 x Crysis 2 Maximum Edition (Origin)
1 x Serious Sam HD: The First Encounter (Steam)
1 x DLC Soviet Commander: Mechanized Support για το Company of Heroes 2 (Steam)


1 x Goodbye Deponia (Steam) (Cheeseman)
1 x Crysis 2 Maximum Edition (Origin) (sanada)
1 x Crysis 2 Maximum Edition (Origin) (cook)
1 x DLC Soviet Commander: Mechanized Support για το Company of Heroes 2 (Steam) (nest)
1 x Wasteland Angel (Steam) (Dreamlord)


1 x Dead Space (Steam) (Polg4) (noFEAR)


Καθένας σας δηλώνει συμμετοχή για όποιο (και για όσα) παιχνίδι(α) θέλει.

Αν οι συμμετοχές για την κλήρωση ενός παιχνιδιού είναι ίσες με τους διαθέσιμους κωδικούς γι’ αυτό (π.χ. 4 για το Burnout Paradise, 3 για Mirror’s Edge, 1 για Brutal Legend κ.ο.κ), τότε δε θα γίνει κλήρωση ασφαλώς, αλλά οι κωδικοί θα δοθούν απευθείας στους ενδιαφερόμενους.

Τα πέντε παιχνίδια που βλέπετε στον δεύτερο τομέα, καθώς και το ένα στον τρίτο, μπορούν ανά πάσα στιγμή να βγουν εκτός κλήρωσης, αν και όταν δηλαδή οι επιλαχόντες ή ο αρχικός νικητής τους αντίστοιχα, ειδοποιήσουν ότι επιθυμούν να παραλάβουν τους κωδικούς τους.

Αν ΔΕΝ συμβεί κάτι τέτοιο, θα συμμετάσχουν κανονικά στο giveaway και θα συμπεριληφθούν στην κλήρωση που θα γίνει την Παρασκευή 10 Ιανουαρίου 2014. Δικαίωμα να διεκδικήσουν τα παιχνίδια έχουν όλα τα μέλη μας, παλιά και νέα.

Παράκληση: Όσοι συμμετάσχετε, φροντίστε να τσεκάρετε την ημέρα εκείνη τη λίστα των νικητών, ώστε να γνωρίζετε αν κάποιος κωδικός έχει γίνει δικός σας, οπότε και να επικοινωνήσετε στη συνέχεια με τον manos426f για την παραλαβή του.

 

Αρχικό κείμενο: Γυρίστε τον χρόνο πίσω ακριβώς ένα έτος. Στις 26 Νοεμβρίου 2012 δεν υπήρχε Ragequit.gr (εδώ που τα λέμε υπήρχε, απλά δεν είχε βγει ακόμη προς τα έξω), δεν υπήρχε αυτή η υπέροχη και θεοπάλαβη κοινότητα που καταφέραμε να φτιάξουμε όλοι μαζί, δεν είχαν λάβει χώρα τα πάμπολλα giveaways από εμάς προς εσάς αλλά και όλα εκείνα που διοργανώσατε μεταξύ σας, σε μια πρωτόγνωρη φάση αλληλεγγύης μεταξύ των μελών ενός site, κοινώς, δεν υπήρχε τίποτα.

Ήταν 1η Δεκέμβρη 2012 όταν έσκασε μύτη στον παγκόσμιο ιστό αυτή η προσπάθεια των 11… Ινδιάνων, που προ κάποιου διαστήματος είχαν αποφασίσει, σε μία μάλλον ασυνήθιστη, για τα Ελληνικά δεδομένα, κίνηση σύμπνοιας και ομοφωνίας, να σταματήσουν να έχουν έξωθεν παρεμβολές στο αγαπημένο τους χόμπι και να πάρουν την κατάσταση στα χέρια τους, δημιουργώντας τον δικό τους χώρο, όπου θα μπορούσαν, τελείως απερίσπαστοι και ανεξάρτητοι πλέον, να κάνουν αυτό που τόσο πολύ αγαπούν.

Επειδή όμως α) τα πολλά λόγια είναι φτώχεια και β) την αναδρομή του ενός έτους ύπαρξης και δράσης του Ragequit θα την κάνουμε σύντομα αλλού, διαβάστε παρακάτω τι σας προσφέρουμε για να γιορτάσουμε τον πρώτο χρόνο του site μας! Ούτε λίγο ούτε πολύ λοιπόν, έχετε την ευκαιρία να κάνετε δικούς σας τους παρακάτω… ελάχιστους κωδικούς:

 Desura

– 1 x Cognition Episode 1
– 1 x Cognition Episode 2

Origin

2 x Command & Conquer: Red Alert 3 – Uprising
3 x Dead Space
3 x Burnout Paradise: The Ultimate Box
4 x Crysis 2 Maximum Edition
4 x Medal of Honor
3 x Mirror’s Edge
– 1 x Populous
2 x Battlefield 3
– 1 x Dead Space 3
– 1 x Sims 3 + 3  DLC (High End Loft Stuff, Late Night, Date Night)

Steam

– 1 x 39 Steps
– 1 x Command & Conquer: Red Alert 3 – Uprising
– 1 x Medal of Honor
– 1 x Botanicula
– 1 x McPixel
– 1 x Thomas Was Alone
– 1 x Cognition Episode 1
– 1 x Cognition Episode 2
– 1 x Fear 2: Project Origin
– 1 x Lord of the Rings War in the North
– 1 x Sacred 2: Gold Edition + Risen 2: Dark Waters + Saints Row 2 + Saints Row: The Third (ένα κλειδί)
– 1 x Dead Island GOTY + Saints Row 3 The Full Package DLC (ένα κλειδί)
– 1 x Metro 2033 + Risen + Sacred Citadel (ένα κλειδί)
– 1 x The Showdown Effect
– 1 x Dead Space
– 1 x Serious Sam 3 BFE
– 1 x Toki Tori
– 1 x Patricians and Merchants
– 1 x Edna and Harvey: The Breakout
1 x Brutal Legend
– 1 x Limbo
3 x DLC Soviet Commander: Mechanized Support για το Company of Heroes 2
1 x Metro 2033

– 1 x Eets Munchies
– 1 x Mirror’s Edge
– 1 x Wasteland Angel
– 1 x Serious Sam HD: The First Encounter
– 1 x Serious Sam HD: The Second Encounter
– 1 x Vessel
– 1 x Electronic Super Joy
– 1 x Pid
– 1 x Tower Wars
– 1 x Crusader Kings II
– 1 x Sleeping Dogs Limited Edition
– 1 x Greed Corp
– 1 x Introversion Complete Pack
– 1 x Whispered World
– 1 x Fable: The Lost Chapters
– 1 x Witcher Enhanced Edition

– 1 x Burnout Paradise: The Ultimate Box

Kι αν τα παραπάνω δε σας φαίνονται αρκετά (!;!;!), τι θα λέγατε και για

– 1 x Deponia
– 1 x Chaos on Deponia
2 x Goodbye Deponia

Goodbye Deponia Logo

τη φανταστική τριλογία του πιο γνωστού adventure game της Daedalic Entertainment

2 x Face Noir

Face Noir Header

την ατμοσφαιρική, νουάρ, περιπέτεια της Mad Orange Games, με τη συνδρομή της Phoenix Online Studios

3 x Cognition Full Season

Cog2 Header

το εκπληκτικό αστυνομικό θρίλερ της Phoenix Online Studios

– 1 x Night of the Rabbit

Rabbit Header

το υπέροχο παραμύθι της Daedalic Entertainment

– 1 x Dark Eye: Memoria

Memoria Header

τo εξαιρετικό sequel του, μάλλον παρεξηγημένου, Dark Eye: Chains of Satinav, επίσης δια χειρός Daedalic Entertainment

– 1 x The Inner World

The Inner World Header

την φρέσκια και απροσδόκητη δημιουργία της Studio Fizbin, που αποτέλεσε την ευχάριστη adventure έκπληξη του 2013;

Μάλλον δεν έχετε παράπονο, έτσι δεν είναι;

Περισσότεροι από 75 κωδικοί θα κληρωθούν λοιπόν για εσάς, με καθέναν εκ των συμμετεχόντων να παίρνει μέρος σε έκαστη των κληρώσεων, έχοντας τη δυνατότητα να κερδίσει δύο, τρία ή και περισσότερα παιχνίδια.

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν ΜΟΝΟ τα παρόντα μέλη μας, κοινώς όποιος γραφτεί από σήμερα κι έπειτα, θα μπορεί να λάβει μέρος κανονικότατα σε μελλοντικά giveaways μας, αλλά όχι στο παρόν, που είναι ένα μεγάλο “ευχαριστώ” από εμάς σε όλους εσάς που κάνατε το Ragequit αυτό που είναι σήμερα: Την πιο γουστόζικη και μακράν πιο παρεΐστικη γωνιά του internet, με περιεχόμενο αποκλειστικά αφιερωμένο στα PCs και το software/hardware αυτών.

Ο διαγωνισμός θα διαρκέσει έως το βράδυ της ημέρας συγκέντρωσης της κοινότητάς μας για ατελείωτη μασαμπούκα και οινοποσία, πιο συγκεκριμένα μέχρι 23:59 της Κυριακής 08/12. Οι ουκ ολίγες κληρώσεις που θα επακολουθήσουν, θα πραγματοποιηθούν την επόμενη μέρα, οπότε και θα αναρτηθεί η λίστα νικητών.

Στο σημείο αυτό να απευθύνουμε τις special ευχαριστίες μας στoυς Mysterious Night Ranger Benefactors, ή αλλιώς τα μέλη της κοινότητάς μας που συνεισέφεραν στο giveaway με κάποιους επιπλέον μετρικούς τόνους κωδικών για παιχνίδια. Η αφοσίωσή σας είναι παραπάνω από συγκινητική!

Ακόμη περιμένετε; To μόνο που έχετε να κάνετε είναι να αφήσετε ένα σχόλιο, που να υποδηλώνει με σαφήνεια την επιθυμία σας να διεκδικήσετε τα ανωτέρω κλειδιά. Δημιουργήστε λοιπόν τη μεγαλύτερη λίστα συμμετοχών που έχει υπάρξει μέχρι σήμερα σε giveaway μας!!!

Μάνος Καρκαλέμης

Ο Μάνος δε μπορεί παρά να νιώθει ευτυχής που ασχολήθηκε ενεργά με την gaming αρθρογραφία στα χρόνια 2009-2017, οπότε και του δόθηκε η ευκαιρία να γράψει reviews για κάποια adventure games-διαμάντια, όπως "The Whispered World", "Monkey Island 2-LeChuck's Revenge" (Remastered Edition), "The Book of Unwritten Tales 1&2", "Grim Fandango" (Remastered Edition), "Gabriel Knight-Sins of the Fathers" (25th Anniversary Edition), "Night of the Rabbit", "Memento Mori 2", "Day of the Tentacle" (Remastered Edition).

227 Comments

  1. Βασικά φίλε με τη συμμετοχή σου μπαίνεις σε κάθε μία από τις κληρώσεις, μια και θα είναι δύσκολο να φτιάξουμε 30-40 διαφορετικές λίστες συμμετοχών.
    Αν κερδίσεις κάποιο παιχνίδι που έχεις/δε θες, το χαρίζεις στη συνέχεια…!

  2. Αρχικά μέσα:P
    [*Ακολουθεί υπέρτατο γλύψιμο*]_[*you have been warned*]
    Μπράβο σε σας κυρίως γιατι βάλατε την καρδία σας σ’αυτο το σάιτ και γ’αυτο και το αγαπήσαμε και αγκαλιάσαμε ποικολοτρόπος! Πραγματικά δεν υπάρχει πιο ζεστή γωνιά στο νετ που να ήθελα να ήμουν μέρος της κ’αυτο τα λεει ολα! Απλά ευχαριστούμε για αυτό τον χρόνο, αποδείξατε οτι, οτι γίνεται με μεράκι και αγάπη κρατάει!

  3. Τι; Θέλετε ευχές; Χρόνια πολλά, και τέτοιες σάλτσες και κουλτούρες; Ας κάνω την καρδιά μου πέτρα… Είθε να μεγαλώνει το μικρό ρεικουιτικό χωριό μέρα με την μέρα. Congrats για τα ατσάλινα νεύρα σας, την υπομονή και την επιμονή σας. Σας αγαπώ, που έλεγε και η Αλιφέρη.
    Ας μπώ και στην κλήρωση…
    -Μπήκα όλος;
    -Το δεξί ποδάρι λίιιγο πιο μέσα.
    -Τώρα;
    -Μέσα είσαι.

  4. μεσα σε ολα :p
    Ποπο μονο ενας χρονος ειναι; εχει γινει τοσο κομματι της καθημερινοτητας μου πλεον που μου φαινεται πολυ περισσοτερο. Καταφερατε να κανετε το καλυτερο gaming site κια φορουμ στην Ελλαδα και οχι μονο (και τα διεθνη δεν ειναι καλυτερα imo)

  5. Να είσαι καλά παιδιά και να τα χιλιάσετε !!! Ήμασταν εδώ όταν κάνατε, δειλά δειλά, τα πρώτα σας βήματα ! Ελπίζω να είμαι εδώ και όταν απογειωθείτε !!! Να είστε καλά και να μας προσφέρετε πάντα μοναδικές στιγμές !!!
    Ευχαριστούμε πολύ για το Giveaway ! Είναι πραγματικά άπαιχτο !!!! Γράφουμε εδώ σε ποια παιχνίδια θα θέλαμε να κληρωθούμε;

  6. OMG I WAS THERE!1!!

    Bάλτε κι εμένα μέσα, αν και βλέπω μετά να πνιγόμαστε στα giveaways στο φόρουμ, αφού παίρνουμε μέρος σε όλα με το στανιό. Είστε παλιοχαρακτήρες, τέλειωσε. Btw, σας εύχομαι να υπάρχετε άλλα χίλια χρόνια και τα μισά τουλάχιστον να είμαι μαζί σας! 😉

  7. Εγώ αυτό που εύχομαι είναι να είμαστε γεροί και να ειμαστε εδώ και σε ένα χρόνο τέτοια μέρα. Από giveaways όλοι ξέρουμε πως τα παιδιά φροντίζουν, όπως και εγώ, όπως και πολλοί άλλοι ακόμα στο φόρουμ. Αυτό που γίνεται εδώ δε γίνετε πουθενά αλλού παιδιά.
    Ελπίζω να πάνε όλα καλά, να συνεχίσουμε να γουστάρουμε στη φάση του rq και να μεγαλώνει η παρέα μας. 😉 😉

  8. Ότι καλύτερο για την προσπάθεια αλλά και για καθ’έναν από εσάς.
    Θα ήθελα να συμμετάσχω μόνο στα παρακάτω, καθώς είναι κρίμα να κερδίσω κάποιο παιχνίδι που ήδη έχω:
    Edna and Harvey: The breakout
    Goodbye Deponia
    Cognition Full Season
    Να είστε όλοι καλά και καλοί!

  9. Χρόνια πολλά!!! Αν και ακόμα δεν σας έχω συνηθίσει έξω από σελίδες περιοδικού… αν και παρακολουθώ κάθε μέρα!
    Πολλά συγχαρητήρια για τις προσπάθειες σας επι της κοινότητας!
    Δεν επιθυμώ να λάβω μέρος καθώς το pc μου δεν σηκώνει τίποτα πια!
    Καλή συνέχεια να έχετε!!!

  10. Θα σου πω κάτι με πάσα ειλικρίνεια φίλε μου: Kι εμένα αν με ρωτούσες προ 14-15 μηνών αν θα με ενδιέφερε να γράφω σε ένα site, θα σου απαντούσα αρνητικά δίχως δεύτερη σκέψη.
    Έχει ο καιρός γυρίσματα όμως, ειδικά αν πρόκειται για αλλαγή/απεγκλωβισμό από μία λίαν προβληματική κατάσταση…

  11. Χρόνια πολλά ρεϊτζκουίτερς! Μπράβο στην ομάδα διαχείρισης για την φοβερή σας δουλειά να οργανώσετε και να φτιάξετε το ποιο ζεστό gaming community. Count me in και για τα καλούδια, αρκετά από αυτά δεν τα θέλω αλλά μην σας πρήζω με λίστες, εδώ είμαστε, θα μοιραστούν μετά στους ενδιαφερόμενους 😉

  12. Το ragequit δεν ξεχωρίζει επειδή είναι ακόμα ένα site με ειδήσεις γύρω από το gaming. Είναι οι κοινότητα των μελών αλλά και των συντακτών η οποία έχει σχηματιστεί που το ξεχωρίζει από το σορό . Θεοπάλαβοι τύποι με σοβαρή όμως άποψη, με τους οποίους ακόμα και αν διαφωνείς είναι η νοημοσύνη τους και ο χαρακτήρας τους που σε κάνει να τους σεβαστείς και να τους εκτιμήσεις. Οι συντάκτες αν και κατηρτισμένοι, έκαστος στο είδος του, δεν το παίζουν ντίβες και γίνονται αστείοι,αυτοσατιρίζονται χωρίς να αυτογελοιοποιούνται.

    also..έχουμε Μποράτσο σε παγκόσμια διαδικτυακή αποκλειστικότητα..selling point! :p
    Kαι τα καλύτερά είναι μπροστά. Σ’ευχαριστώ για την ψυχαγωγία ragequit!

  13. Χρόνια πολλά RQ!! Πέρασε κιόλας ένας χρόνος, ήμουν από τους τυχερούς που σας βρήκαν (σχεδόν) από την αρχή και χαίρομαι ιδιαίτερα γι αυτό. Αυτή η γωνιά του Internet που πιάνουμε είναι ιδιαίτερα ζεστή και φιλόξενη. Ευχαριστούμε τους 11 οικοδεσπότες που μας κάνουν να νιώθουμε σαν το σπίτι μας κάθε μέρα και αφιερώνουν χρόνο από την καθημερινότητάς τους να μας ενημερώσουν για το καλύτερο εκεί έξω σχετικά με το χόμπι μας και προπάντων για την άμεση επικοινωνία που υπάρχει στο Φόρουμ.

    Το site έχει φτιαχτεί με μεράκι και συνεχίζει αναλοίωτο πιστό στο αρχικό του ύφος, φαίνεται ότι σας αρέσει αυτό που κάνετε μας αρέσει κι εμάς γι αυτό και είμαστε σχεδόν καθημερινά εδώ. Οι καιροί είναι δύσκολοι και αποτελεί μια παρηγοριά η δυνατότητα να μπαίνουμε εδώ μέσα να ξεχνιόμαστε και να περνάμε ωραία, μαθαίνοντας πράγματα και κάνοντας αγνό χαβαλέ.

    Εύχομαι να συνεχίσετε έτσι και να είμαι εδώ και στα επόμενα γενέθλια να μας καμαρώνω. Ό,τι καλύτερο.
    ΥΓ Δεν θέλω να λάβω μέρος στην κλήρωση, θα αρχίσω να ντρέπομαι σε λίγο από τα δώρα.

  14. Ευχαριστούμε για το giveaway.
    Χωρίς να θέλω να γκρινιάξω η πιο σωστή λύση (και η πιο κουραστική βεβαίως βεβαίως) ήταν ο καθένας να δηλώνει συμμετοχή για παιχνίδια που τον ενδιαφέρουν και να φτιαχτούν ξεχωριστές κληρώσεις για κάθε ένα παιχνίδι. Το να ψάχνω να βρω ποιος κέρδισε το παιχνίδι που με ενδιέφερε και να δω αν θα το κάνει giveaway ή θα το κρατήσει ο ίδιος δεν είναι και ό,τι καλύτερο.
    Όπως και να ‘χει ευχαριστούμε. Μέσα σε όλα λοιπόν…

  15. Χρόνια πολλά παιδιά! Κάτι “Prophets of Doom” που είχαν προμηνύσει ερήμωση και εγκατάλειψη μάλλον λουφάζουν στο πιθάρι τους τώρα… Το Ragequit όχι μόνο είχε άψογη και απρόσκοπτη λειτουργία αλλά κατά τη γνώμη μου έχει την καλύτερη community στην Ελλάδα αυτή τη στιγμή.
    Πάντως συμφωνώ με το φίλο Σκόρο ότι ιδανικότερο θα ήταν να έμπαινε ο καθένας στην κλήρωση για τα παιχνίδια που τον ενδιαφέρουν. Είναι 2-3 που με ενδιαφέρουν αλλά όπως έχουν οι όροι θα προτιμήσω να μη συμμετάσχω, δε θέλω να στερήσω (σε περίπτωση που κερδίσω) κάποιο game από κάποιον που δεν το έχει. 😀

  16. Δεν χρειάζεται να ψάξεις τίποτα. Αν το κέρδισε και θέλει να το κάνει giveaway θα το πει ο ίδιος και θα είναι παραπάνω από προφανές στις Αγγελίες. Θα μπλέξουν τα μπούτια τους να κάνουν ξεχωριστές λίστες για το καθένα και να ψάχνουν τα ονόματα, τόσα games που είναι. Είναι και σε κρίσιμη ηλικία όλοι τους, δεν λέει. 😉

  17. kalispera kai xronia polla sto agapimeno mas periodiko!!!!efxomai olopsixa na sinexisei tin aristi douleia kai tin ekseretiki enimerosi!!!!
    kai euxomai na kerdiso sto diagonismo esto kai ena apo ta duo paixnidia pou me endiaferoun!!!!to dead space to 3 kai to medal of honor gia to origin!!!!!kathos tha einai ta prota mou paixnidia sto origin!!!!! kai palu xronia polla me ugeia se olous tous sintaktes!!!!!

  18. Χρόνια Πολλά παιδιά!! Ένα μεγάλο μπράβο για τη δουλειά που κάνετε μέσα από αυτό το site όλον αυτόν τον πρώτο χρόνο και ευχόμαστε να συνεχίσετε να κάνετε για πολλά χρόνια ακόμα, που ίσως κάποια στιγμή επεκταθεί και πάλι σε έντυπη μορφή, αλλά με διαφορετικές και καλύτερες συνθήκες αυτήν την φορά! Χρόνια πολλά και πάλι με υγεία πάνω από όλα!

  19. I’m in of course.Εντάξει,τα πολλά λόγια είναι φτώχεια.Ένα μεγάλο ευχαριστώ για αυτήν την υπέροχη προσφορά παίδες και φυσικά ένα ακόμη μεγαλύτερο για το site το οποίο είναι πραγματικό διαμαντάκι και όαση,ειδικά σε σύγκριση με τα υπόλοιπα εγχώρια (αλλά και γενικώς) gaming sites.

  20. Χρόνια πολλά RQ! Συνεχίστε έτσι δυνατά παιδιά! Εύχομαι καθημερινά να μεγαλώνει αυτή η παρέα που βρήκα όταν πρωτομπήκα στο σάιτ διότι πραγματικά τ΄αξίζει! Εξαιρετική δουλειά!

    Α και κάτι ακόμα…. ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ!

    Νομίζω ότι το καταλάβατε ότι θέλω να μπω στην κλήρωση ε? Ήμουν αρκετά σαφής!? Να το ξαναπώ?!

  21. Μέσα μάγκες. Η στήριξη της κοινότητας που δημιουργήθηκε νομίζω πως είναι κάτι παραπάνω από εμφανής. Και από τακτικά μέλη, και από καποιους που εμφανίζονται όποτε σκατζάρουν λίγο (γκουχ γκουχ), το κλίμα είναι φοβερό έχω να πω, καθώς η αγάπη μας για τα τρόλλ είναι έκδηλη.

  22. Χρονια πολλα στην πραγματικα γαμηστεροτατη κοινοτητα στα ιντερνετια!:D:D:D
    Τοσο μερακι σε σαιτ σπανια βλεπεις (και απο τους δημιουργους και απο την κοινοτητα…που δυσκολα διαχωριζονται)

    Φυσικα βαλτε με και εμενα μεσα στο μεγαλυτερο giveaway στο ελληνικο ιντερνε(?)

  23. Ό,τι και να πω για το site, τους συντάκτες, την epic community μας θα είναι πραγματικά λίγο. Ας προσπαθήσω όμως…
    Καταρχήν, ένα τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στους 11 που δημιούργησαν αυτό το site. Ακόμα θυμάμαι που όταν είχα μάθει για την ανάπτυξη του, κατευθείαν μπήκε σε bookmark ώστε να τεστάρω συνεχώς αν ανέβηκε. Τελικά ήταν στις 26/11/2012 που με χαρά είδα ότι έχω πρόσβαση στο site και κάποια στιγμή θα ξαναδιάβαζα τρομερά reviews (και όχι μόνο) από τους αγαπητούς μας συντάκτες 😉
    Επιπλέον, είμαι σίγουρος ότι community σαν τη δική μας δεν πρέπει να υπάρχει αλλού. Αυτή η φιλική, ευχάριστη, “οικογενειακή” ατμόσφαιρα είναι μοναδική. Ακόμα και να μην γνωρίζεις κάποιον προσωπικά, μέσω του forum είμαστε όλοι μια παρέα. Αυτό σε μεγάλο ποσοστό οφείλεται και στους συντάκτες οι οποίοι (και πριν και μετά τη δημιουργία του RageQuit) ήταν πάντοτε μέσα στα forum και αλληλεπιδρούσαν με μας. Δεν έκαναν κάποιον να αισθάνεται ότι “Α αυτός είναι συντάκτης, σιγά μην ασχοληθεί μαζί μου”. Και αυτό περνάει άμεσα στην community συνολικά και έτσι δημιουργείται μια υγιής και φιλική σχέση, κάτι που δυστυχώς σε άλλα site δεν το συναντάς.
    Αυτά τα ελάχιστα από μένα. Χρόνια πολλά για το site, τους συντάκτες, την community και γενικά σε όλους 🙂 🙂

    Υ.Γ.: Μέσα κι εγώ για το giveaway.

  24. Χρόνια πολλά ρε παίδες, να μας ζήσει το σάιτ!! Συγχαρητήρια και ευχαριστούμε πάρα πολύ για όσα μας έχετε προσφέρει!!
    Απλά υπέροχο giveaway, καλή τύχη σε όσους πάρουν μέρος απ’ την εξαιρετική μας community!
    Υ.Γ. Μην με βάλετε στην κλήρωση.

  25. χεχε, μάντεψε…:D
    Ακριβώς επειδή καθένας θα παίρνει μέρος σε κάθε κλήρωση, άρα μπορεί να κερδίσει παιχνίδι που δε θέλει, θα υπάρχει κι ένας επιλαχών ανά κλειδί, οπότε αν κι εκείνος δεν ενδιαφέρεται, ο αρχικός νικητής θα μπορεί να το βάλει σε εκ νέου giveaway…

  26. … … Χιλια χρόνια να ζήσει!! Αξιότιμο team, κυριοι “μέλη” της community κλπ klp, ευχαριστώ για το προνόμιο να ανηκω στη παρέα σας 🙂 Μεγάλο μπράβο σε όλους. Λιγο παραπάνω στην συντακτικη ομάδα για το τρελό μεράκι. Απλά δεν υπάρχει μερος στο παγκόσμιο ιστό με τοσο πάθος για το αγαπημένο μας ΠιΣι. Συνεχίστε έτσι!

    — Σκευτηκα να μη παρω μερος, αλλά μάλλον θέλω κατι στη library που να λέω “από το ragequit, το κερδισα, στα πρώτα γενέθλια” … οπότε για πρώτη και τελευταία φορά: Ειμαι μέσα! 😉

  27. Είχα την εντύπωση ότι σας ευχήθηκα ήδη αλλά δεν βλέπω τος ευχές μου, οπότε και πάλι ότι καλύτερο για την σελίδα σας και τον καθ’ένα ξεχωριστά.
    Εννοείται ότι αν κερδίσω παιχνίδι που ήδη το έχω, αφού δεν μπορούμε να διαλέξουμε, θα επιστραφεί ως δώρο στην παρέα.

  28. Είναι η πρώτη φορά που λαμβάνω μέρος σε διαγωνισμό (έχω ήδη ένα τσουβάλι παιχνίδια από 90s και 00s να περιμένουν, που καιρός για καινούρια), αλλά θα το κάνω μόνο και μόνο για να σας ευχηθώ
    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
    Ευχαριστούμε παιδιά για την απίστευτη παρέα που μας κρατάτε ένα χρόνο τώρα. Το πρώτο πράγμα που κάνω κάθε μέρα είναι να δω αν υπάρχουν καινούρια posts, πριν βουτήξω πάλι στη μιζέρια της πραγματικότητας.
    ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΤΕ
    Και μακάρι (ευχή και απαίτηση) να κρατήσετε πάντα τη φλόγα του site ζωντανή.
    Υ.Γ. Θα έχουμε και podcast (μήπως video?) από τις φιέστες και τα πανηγύρια?

  29. Χρόνια Πολλά Ρέητζκουίτ! Μπαίνω κι εγώ στην κλήρωση, μόνο και μόνο για χάρη της επετείου. Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια, οπότε απλά σκεφτείτε αυτό: Το σάιτ αυτό, κρίνοντας από ό,τι ζήσαμε ένα χρόνο, ΔΕ θα μπορούσε να έχει καλύτερο ξεκίνημα!

  30. Χρόνια πολλά στους φίλτατους συν-Ragequitters (;) και απο εμένα, πιστεύω πως το RageQuit είναι μια φοβερή προσπάθεια στον χώρο και ελπίζω να είναι πολύχρονη :).

    Μια και πέφτω (πολύ) μακριά για να μπεκρουλιάσουμε παρέα την Κυριακή, θα δηλώσω συμμετοχή στις κληρώσεις instead – καλές μάσες και καλή τύχη :p

  31. Λοιπόν, οι κληρώσεις γίνανε και ολοκληρώθηκαν προ ολίγου.
    Μέχρι να σιγυρίσω τη λίστα των νικητών, αναρτώ τη λίστα συμμετοχών

    1. tony
    2. f2bnp
    3. giovanna
    4. noFEAR
    5. Sandwraith_
    6. manos2666
    7. Petross
    8. Polg4
    9. J0hn1s
    10. Grmadness
    11. sanada
    12. mits@kos
    13. Kingslayer
    14. TheUnforgiven
    15. MaverickStrange
    16. GregKos
    17. theonirvana
    18. DrSane1984
    19. Alucard
    20. Xenofonos
    21. soad667
    22. Sisyfos12
    23. Hannibal_Lecter_1984
    24. Makam
    25. Baremenos
    26. maxstrax
    27. InfamousJohn
    28. pynos
    29. ccwr
    30. Savatar
    31. bathory
    32. tyrion395
    33. Link_7
    34. ChaoSun
    35. obelix3
    36. 0AGAN
    37. Chronomancy
    38. Firefistmark
    39. skoros
    40. kamenos_gamer
    41. kaoukis
    42. makelaris
    43. Chejim
    44. egmjap
    45. Raz
    46. Corvo
    47. Great0ldOne
    48. Havanezos
    49. MortisGR
    50. Steel_Havoc
    51. kesnar
    52. Vasilis3
    53. JonIrenicus13
    54. devilride
    55. Constantine_R
    56. jimmy213
    57. chek2fire
    58. Velzevoul
    59. solaufein
    60. mindraven
    61. M4rmelada
    62. mmarios
    63. nest
    64. sketch
    65. Stamatimenos
    66. ManOfSorrows
    67. vtheofilis
    68. deadpool1994
    69. c3rberoz
    70. Nikoladim
    71. malakemporas
    72. Pournelaos
    73. andrikos_of_steel
    74. Crusader
    75. Amatyultar
    76. Lorgrim
    77. Cheeseman
    78. Archantwn
    79. asotos
    80. Arwindan
    81. Dreamlord
    82. Greygore
    83. cook
    84. Dusk
    85. Adhan
    86. tsioudiver
    87. R3ptiLe13

    Υπήρξαν κάποιοι πολύ τυχεροί (κερδίσανε 2 παιχνίδια), κάποιοι που μπορεί να αποδειχθούν πολύ τυχεροί (επιλαχόντες σε 3, αλλά και περισσότερα παιχνίδια) και κάποιοι μάλλον άτυχοι (δε κερδίσανε κάτι, ούτε υπήρξαν επιλαχόντες για κάποιο παιχνίδι). Σε λίγα λεπτά θα έχετε τη δυνατότητα να τα διαβάσετε όλα αυτά μόνοι σας…

  32. ΛΙΣΤΑ ΝΙΚΗΤΩΝ (σε παρένθεση αναφέρεται ο επιλαχών για κάθε τίτλο)

    Τσεκάρετέ την προσεκτικά ο καθένας σας, για να δείτε ποια παιχνίδια κερδίζετε απευθείας και ποια ενδέχεται να γίνουν δικά σας, αν ο αρχικός νικητής τους τα έχει ήδη ή δεν ενδιαφέρεται…

    tony –> Cognition Episodes 1+2 (Steam) (makelaris), Crysis 2 Maximum Edition (cook)

    f2bnp –> Medal of Honor (Origin) (Dusk)

    giovanna –> Chaos on Deponia (c3rberoz)

    noFEAR –> Command & Conquer: Red Alert 3 – Uprising (Origin) (ManOfSorrows)

    manos2666 –> Lord of the Rings War in the North (R3ptiLe13)

    Polg4 –> Dead Space (Steam) (noFEAR)

    J0hn1s –> Dead Space (Origin) (GregKos)

    Grmadness –> 39 Steps (Vasilis3), Mirror’s Edge (Steam) (Sisyfos12)

    sanada –> Populous (Pournelaos)

    Kingslayer –> Whispered World (GregKos), Goodbye Deponia (maxstrax)

    TheUnforgiven –> Metro 2033 + Risen + Sacred Citadel (ένα κλειδί) (DrSane1984)

    GregKos –> Goodbye Deponia (Cheeseman)

    theonirvana –> Crysis 2 Maximum Edition (InfamousJohn), Vessel (chek2fire)

    DrSane1984 –> The Inner World (Chronomancy)

    Alucard –> Cognition Full Season (GregKos)

    soad667 –> Serious Sam 3 BFE (Dusk)

    Sisyfos12 –> Pid (noFEAR)

    Hannibal_Lecter_1984 –> Crysis 2 Maximum Edition (sanada)

    InfamousJohn –> Fable: The Lost Chapters (mindraven), Face Noir (solaufein)

    pynos –> Eets Munchies (mindraven)

    ccwr –> Medal of Honor (Origin) (skoros), Toki Tori (maxstrax)

    Savatar –> Medal of Honor (Origin) (Dusk)

    bathory –> DLC Soviet Commander: Mechanized Support για το Company of Heroes 2 (nest)

    tyrion395 –> Mirror’s Edge (Origin) (Sisyfos12)

    Link_7 –> McPixel (Greygore), Fear 2: Project Origin (J0hn1s)

    ChaoSun –> Command & Conquer: Red Alert 3 – Uprising (Steam) (Arwindan)

    obelix3 –> Serious Sam HD: The First Encounter (soad667)

    0AGAN –> Cognition Full Season (maxstrax)

    Chronomancy –> Thomas Was Alone (nest), Sacred 2: Gold Edition + Risen 2: Dark Waters + Saints Row 2 + Saints Row: The Third (ένα κλειδί) (giovanna)

    skoros –> Brutal Legend (Adhan)

    kamenos_gamer –> Deponia (DrSane1984)

    Chejim –> DLC Soviet Commander: Mechanized Support για το Company of Heroes 2 (asotos), Cognition Episodes 1+2 (Desura) (Savatar)

    Corvo –> Burnout Paradise: The Ultimate Box (Steam) (soad667)

    Great0ldOne –> Crusader Kings II (sketch)

    Havanezos –> Serious Sam HD: The Second Encounter (Arwindan)

    MortisGR –> Wasteland Angel (Dreamlord)

    Steel_Havoc –> Limbo (f2bnp), Tower Wars (Greygore)

    kesnar –> Greed Corp (obelix3)

    JonIrenicus13 –> Dead Space (Origin) (Chronomancy)

    devilride –> Battlefield 3 (manos2666)

    jimmy213 –> Dark Eye: Memoria (pynos)

    solaufein –> Battlefield 3 (pynos)

    mindraven –> Mirror’s Edge (Origin) (c3rberoz), The Showdown Effect (jimmy213)

    M4rmelada –> Mirror’s Edge (Origin) (ManOfSorrows), Witcher Enhanced Edition (kesnar)

    mmarios –> Face Noir (MaverickStrange)

    nest –> Command & Conquer: Red Alert 3 – Uprising (Origin) (mindraven), Medal of Honor (Steam) (InfamousJohn)

    sketch –> Burnout Paradise: The Ultimate Box (Origin) (chek2fire)

    vtheofilis –> Crysis 2 Maximum Edition (soad667), Medal of Honor (Origin) (noFEAR)

    c3rberoz –> Dead Space 3 (tsioudiver)

    andrikos_of_steel –> Burnout Paradise: The Ultimate Box (Origin) (Arwindan)

    Crusader –> Dead Space (Origin) (mits@kos)

    Amatyultar –> Night of the Rabbit (andrikos_of_steel)

    Cheeseman –> Sleeping Dogs Limited Edition (ManOfSorrows)

    Archantwn –> Burnout Paradise: The Ultimate Box (Origin) (MortisGR), Introversion Complete Pack (skoros)

    asotos –> Cognition Full Season (GregKos)

    Arwindan –> Dead Island GOTY + Saints Row 3 The Full Package DLC (ένα κλειδί) (sketch)

    Greygore –> Sims 3 + 3 DLC (mindraven)

    cook –> Botanicula (skoros)

    Dusk –> DLC Soviet Commander: Mechanized Support για το Company of Heroes 2 (MortisGR)

    Adhan –> Electronic Super Joy (Steel_Havoc)

    tsioudiver –> Patricians and Merchants (deadpool1994)

    R3ptiLe13 –> Edna and Harvey: The Breakout (Great0ldOne)

    Θεωρώ ότι δεν έχει γίνει κάποιο λάθος.
    Οι κωδικοί θα επαληθεύονται πριν σας σταλούν, για αποφυγή οποιουδήποτε μπερδέματος.
    Οι νικητές μπορούν να αρχίσουν να μου στέλουν p.m για να μου λένε αν τους ενδιαφέρουν τα παιχνίδια που κέρδισαν ή όχι (θα κοιτάζω να αδειάζω συνεχώς το inbox μου)

    Συγχαρητήρια στους νικητές, αλλά και στους πιθανούς νικητές (=επιλαχόντες).
    Όσο για εκείνους που δε κέρδισαν κάτι, δε χρειάζεται να στεναχωριέστε και να απογοητεύεστε, ειδικά από τη στιγμή που τα δώρα του Ragequit…. δε τέλειωσαν ακόμα….:D

  33. Αυτά είναι! Κέρδισα το μόνο παιχνίδι που σε λίγο θα το βάλουν αυτόματα σε κάθε library στο steam έτσι για να μην παιδεύονται να δίνουν συνέχεια κουπόνια και να κάνουν προσφορές! Σοβαρός Σαμ κυρίες και κύριοι!!!
    Και του χρόνου παιδιά! Να στε καλά!

  34. Ευχαριστούμε για όλα παιδιά. Και του χρόνου με διπλάσια δώρα, διπλή τρέλα, και διπλά άρθρα (just kidding, μη με πάρετε με τις πέτρες).
    Tύχη είχα, δεν μπορώ να πω, αλλά τι να την κάνω που έπεσα πάνω στην ΕΑ και σε δύο genres (rts και fps) που έχω να παίξω από την εποχή του Tiberian Sun και του Doom II. Όπερ Red Alert3 – Uprising και Medal of Honor μεταβιβάζονται, μετά πολλών ευχών για καλό gaming, στους επιλαχόντες ή σε giveaway.

  35. Άντε και του χρόνου παιδιά! Αν και κανονικά θα έπρεπε να κληρωθεί καμιά μπριζόλα από το τελευταίο ρωμαϊκό όργι….εεεε, τσιμπούσι.
    Τες πα, Μάνο επειδή έχω ήδη το mirrors edge καλό θα ήταν να το πάρει ο επιλαχών! 😉

  36. Αναμένουμε τους παρακάτω έξι φίλους, να μας πουν τι επιθυμούν να γίνει με τα παιχνίδια τους…

    Polg4 –> Dead Space (Steam) (noFEAR)
    DrSane1984 –> The Inner World (Chronomancy)
    kamenos_gamer –> Deponia (DrSane1984)
    Amatyultar –> Night of the Rabbit (andrikos_of_steel)
    Cheeseman –> Sleeping Dogs Limited Edition (ManOfSorrows)
    asotos –> Cognition Full Season (GregKos)

  37. Νικητές και επιλαχόντες που είναι σε εκκρεμότητα αναφέρονται σε αυτό το thread

    http://www.ragequit.gr/forum/adds/1730-giveaway

    Από μεριάς μας κρίναμε σωστό να περιμένουμε λίγες ημέρες ακόμη, αλλά στη συνέχεια θα προχωρήσουμε σε διάθεση και αυτών των κωδικών, μαζί με όσους έχουν βεβαιωθεί ότι πάνε για επανακλήρωση.

    Συνεπώς, όποιος βλέπει το όνομά του στις λίστες του thread που αναφέρθηκε, ας κάνει τον κόπο να επικοινωνήσει με p.m μαζί μου…

  38. Χρόνια πολλά, καλή χρονιά να έχουμε και κάθε ευτυχία σε όλους σας παιδιά. Η λίστα μου ακολουθεί:
    Mirror’s Edge, Sims 3 + 3 DLC (High End Loft Stuff, Late Night, Date Night), Chaos on Deponia, Dead Island GOTY + Saints Row 3 The Full Package DLC, Goodbye Deponia, Wasteland Angel.
    Καλή επιτυχία σε όλους … 🙂

  39. Dead Island δώσε. Δώσε και Crysis 2. Δώσε και ένα Mirror’s Edge. Άντε, δώσε και ένα Medal of Honor. Δώσε και ένα Dead Space να έχουμε, τέλος πάντων! 😛 Χαχα, καλές γιορτές και καλή συνέχεια σε ένα από τα πιο επιτυχημένα sites που έχω συναντήσει. 😉

  40. Οτι και να πει κανεις ειναι λιγο..Μπραβο παιδια και καλη συνεχεια σε αυτο που κάνετε!
    Θα ηθελα για αρχη να ευχηθω και εγω με την σειρα μου καλες γιορτες και καλη χρονια σε ολους τους φιλους αλλα και σε εσας προσωπικά!
    Τα παιχνιδια που θα ηθελα ειναι τα εξοις : 1)Goodbye Deponia (Steam) 2)Chaos on Deponia (Steam) 3)Dead Island (Steam)
    😀 😀 😀

  41. Λοιπον και εγω θα παρω μερος στην κληρωση για τα εξης παιχνιδια:
    Burnout Paradise: The Ultimate Box (Origin)
    Dead Island GOTY + Saints Row 3 The Full Package DLC (Steam)
    Serious Sam HD: The First Encounter (Steam)
    Brutal Legend (Steam)
    Lord of the Rings War in the North (Steam)

    Αντε και καλες γιορτες να εχουμε.

  42. Μεσα και γω για τα ακολουθα:
    Desura

    – 1 x Cognition Episode 1
    – 1 x Cognition Episode 2

    Origin

    – 2 x Command & Conquer: Red Alert 3 – Uprising
    – 3 x Dead Space
    – 3 x Mirror’s Edge
    – 1 x Populous
    – 2 x Battlefield 3
    – 1 x Dead Space 3
    – 1 x Sims 3 + 3 DLC (High End Loft Stuff, Late Night, Date Night)

    Steam

    – 1 x 39 Steps
    – 1 x Command & Conquer: Red Alert 3 – Uprising
    – 1 x McPixel
    – 1 x Thomas Was Alone
    – 1 x Cognition Episode 1
    – 1 x Cognition Episode 2
    – 1 x Fear 2: Project Origin
    – 1 x Lord of the Rings War in the North
    – 1 x The Showdown Effect
    – 1 x Dead Space
    – 1 x Patricians and Merchants
    – 1 x Edna and Harvey: The Breakout
    – 1 x Brutal Legend
    – 3 x DLC Soviet Commander: Mechanized Support για το Company of Heroes 2

    – 1 x Mirror’s Edge
    – 1 x Wasteland Angel
    – 1 x Serious Sam HD: The First Encounter
    – 1 x Serious Sam HD: The Second Encounter
    – 1 x Vessel
    – 1 x Electronic Super Joy
    – 1 x Pid
    – 1 x Tower Wars
    – 1 x Crusader Kings II
    – 1 x Sleeping Dogs Limited Edition
    – 1 x Greed Corp
    – 1 x Introversion Complete Pack
    – 1 x Whispered World
    – 1 x Witcher Enhanced Edition

    Kι αν τα παραπάνω δε σας φαίνονται αρκετά (!;!;!), τι θα λέγατε και για

    – 1 x Deponia
    – 1 x Chaos on Deponia
    – 1 χ Goodbye Deponia

  43. Οι κληρώσεις πραγματοποιήθηκαν και οι νικητές είναι οι εξής:

    – 4 x Burnout Paradise: The Ultimate Box (Origin) –> Hannibal_Lecter_1984, j0hn1s, Raz, Theios Jara (άνευ κλήρωσης)

    – 3 x Mirror’s Edge (Origin) –> kaoukis, Lucky Shamrock, Xenofonos

    – 3 x Medal of Honor (Origin) –> Lucky Shamrock, Raz (άνευ κλήρωσης και περισσεύει κι ένας κωδικός για τον πρώτο που θα εκδηλώσει ενδιαφέρον μέσω p.m)

    – 2 x Command & Conquer: Red Alert 3 – Uprising (Origin) –> artisan3, Xenofonos

    – 1 x Command & Conquer: Red Alert 3 – Uprising (Steam) –> Theios Jara

    – 1 x Sims 3 + 3 DLC (High End Loft Stuff, Late Night, Date Night) (Origin) –> Constantine_R

    – 1 x Brutal Legend (Steam) –> Grmadness

    – 1 x Lord of the Rings War in the North (Steam) –> Grmadness

    – 1 x Chaos on Deponia (Steam) –> Stamatimenos

    – 1 x Dead Island GOTY + Saints Row 3 The Full Package DLC (Steam) –> malakemporas

    – 3 x Crysis 2 Maximum Edition (Origin) –> Jezulas, solaufein, Velzevoul

    – 1 x Serious Sam HD: The First Encounter (Steam) –> Hannibal_Lecter_1984

    – 2 x DLC Soviet Commander: Mechanized Support για το Company of Heroes 2 (Steam) –> andrikos_of_steel, tsioudiver (άνευ κλήρωσης)

    – 1 x Goodbye Deponia (Steam) –> c3rberoz

    – 1 x Wasteland Angel (Steam) –> Constantine_R

    – 1 x Dead Space (Steam) –> Quake_gl

    Για να παραλάβουν οι νικητές τους κωδικούς τους, μου αποστέλουν p.m

  44. Αμάν ρε φίλε! Με προκαλείς τώρα να πάω να σου φτιάξω κανένα άγαλμα στην πλατεία Συντάγματος! Με έχεις τρελάνει με τις δωράρες σου! 😉 Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Να’σαι καλά. Εύχομαι τα καλύτερα σε σένα και στο site σου.

  45. Δεν είναι δικές μου οι δωρεές φίλε μου, είναι άπαντων των ιδιοκτητών του παρόντος site, όπως και κάποιων μελών που ευγενικά μας παραχώρησαν κάποιους κωδικούς παιχνιδιών.
    Άρα οι ευχαριστίες σου απευθύνονται στο σύνολο των συγκεκριμένων ατόμων και εκ μέρους όλων τους, σε ευχαριστώ πολύ!

  46. Έπρεπε να σας είχα στείλει το steam key του Volgarr the Viking που εντέλει δε μου άρεσε, για να το βάζατε και αυτό στο διαγωνισμό. 🙁 Τέλος πάντων, άμα βρω και εγώ κανένα πρόχειρο key, θα σας το στείλω. Και ναι, το ξέρω ότι τα δώρα είναι από όλα τα παιδιά του site και από κάποια μέλη, επομένως μάλλον το είπα λάθος: Πρέπει σε όλους σας να φτιάξω άγαλμα. :p

  47. Ο λογος που δεν απαντησα ειναι οτι ελειπα δυο βδομαδες για το πτυχιο μου και δεν μπορουσα μεσα στον πανικο μου να κοιταξω καθολου το site.Oλα καλα παντως τωρα,πηρα τα παιχνιδια και ειμαι στην φαση της εγκαταστασης τους.

Αφήστε μια απάντηση

Related Articles

Back to top button
elEL