Reply To: Enter the RQ Dungeon

GrmadnessGrmadness
  • Οργανωμένος Νεολαίος
Replies: 4820
Been thanked: 20 times

Είναι το μόνο φόρουμ που έχει μαζέψει τόσους παντογνώστες. Δεν τρολάρω. Έχω μάθει άπειρα πράγματα. Και έχει από όλα ο μπαξές. Έμαθα τα πάντα για μουσική, ξύδια, γυναίκες, gaming, hardware ( :trollface: ), πλέξιμο. Θέλετε και άλλα; Άπειρη πχιότητα, παρείστικο κλίμα, χαβαλές από όλους πρός όλους, συμβουλές, άσε που ένα Τζάκ Ντάνιελς και RageQuit.gr είναι πιο φτηνό από το να πάς σε πόρνη, και μετά δεν έχεις και εκείνο το αίσθημα πως είσαι κενός και όλα είναι μάταια… Εμμμμ, ΄*γκούχ* όχι πως μιλάω από προσωπική εμπειρία… Δηλαδής… *γκούχ* Ότι έχω ακούσει από άλλους…

Κατά την διάρκεια των 7 μηνών που βρίσκομαι στο φόρουμ, πολλά είδαν τα αυτάκια μου και πολλά επίσης άκουσαν τα ματάκια μου. Ή μήπως είναι “αυτόθηκαν τα μάτια μου και μάτοσαν τ’ αυτιά μου;” :dry: Ο εγκέφαλός μου αργά μα σταθερά λιώνει, και αιτία είναι διάφοροι τύποι που περιφέρονται εδώ μέσα [(Σόρυ που κάποιοι θα μείνουν στην απ’έξω, δεν φτάνει ο χώρος για όλους σας, μα έχω ράμματα για την γούνα όλων μας (ναί, ακόμα και για την δική μου)]

Αγριάθρωπες, ώρα να μας κράξω.
Γάιος
Ο καλόκαρδος και τρισμέγιστος Τρολοκράτωρ Γάιος ο Ά είναι μακράν το καλύτερο τρόλ σε όλο το Σύμπαν. Κουβέντα και ζημιά, όταν δεν έχει flaming διαθέσεις μπορεί άνετα να επικοινωνήσει, δίχως να γρυλίζει… Στάνταρ, ο ήρωάς του είναι ο Dennis ο Τρολερός. Οδηγάει τρόλευ. :trollface:
Tony
Αν και εξαφανισμένος για μέρες (μάλλον τον έχει στείλει σε αποστολή ο Γάιος) δεν γίνεται να απουσιάζει ο δημιουργός του Dr Peos και επίτιμο Half Orc του RQ, πρωτοπαλίκαρο του Γάιου, με τάσεις ανεξαρτησίας, που ο Γάιος καταπνίγει αμέσως πετώντας στον πιστό Τony ένα κόκκαλο, και αυτός μετά τον ακολουθεί στο σπίτι… :trollface:
Τsok
Γνωστός ως Φουντωτός Τσόκι, Captain Tsok, προσφάτως Tsokriel/Tsokarela, αυτός ο τύπος έχει βαλθεί να μας τρελάνει όλους με τα απελπιστικά τρισάθλια giveaways του. Προσφάτως περιχαρής χαζομπαμπάς, στα reviews του δεν ξέρει τι γράφει αφού το μυαλό ταξιδεύει στον μπόμπιρα – και στην πορεία του ΜΠΑΟΚ πρός τον τελικό κάποιου εουρόπα λίγκ. :trollface:
-“Καπετάνιε, θα φουντάρουμε”
-“Ρε δεν πά να το ρίξω στα βράχια, άσε με τώρα, γράφω review”
Αν ποτέ τον πετύχετε σε νέτ καφέ, για κανέναν απολύτως λόγο μην του δώσετε το πληκτρολόγιό σας. :trollface:

Adhan
Ο Adhan είναι περιπτωσάρα ανθρώπου. Μα από μουσική, μα από gaming, είναι ο τύπος που μάλλον ήταν τίγκα στα σκονάκια για τα διαγωνίσματα στο σχολείο. Ξέρει τα πάντα, και καλό θα ήταν να σκεφτεί σοβαρά τα interships. Συχνά πυκνά θα πετάξει ένα κομματάκι γνώσης που όλως περιέργως ΚΑΝΕΝΑΣ άλλος δεν κατέχει. Ρε Adhan, δεν μας χεχεχεχε….. :trollface:
Alucard
Και αυτός ένας από τους πρώτους που πέρασαν τις πύλες του καταραμένου τούτου τόπου. Καλά να πάθει τέτοιος που είναι. Εδώ θα καείς, μαζί μας. Σε έβαλα και σένα μέσα για να μην πιστεύεις πως ξέφυγες. :trollface:
Solaufein
Ο Hardware tester του Forum μας είναι σαράντα χρόνια φούρναρης. Και ανάποδος άνθρωπος. Τόσα χρόνια κόλλημα με την AMD, τώρα που πραγματικά έβγαλε σούπερ ουάου κάρτες, αυτός πήγε και πήρε nVidia… Φανταστείτε διάλογο με την γυναίκα του.
-“Honey, I am home”
-“Καλώς τον άντρα και αφέντη μου… Σου ετοιμ…”
-“Χαρούμενη επέτειο φτερωτό μου βατραχάκι,κοίτα τι σου πήρα”
Με μάτια που λάμπουν από ευτυχία
-“Δωράκι επετείου; Τι καλό;”
-“Σου πήρα αυτό που πάντα ονειρευόσουν. Custom watercooling, βαρβάτη GPU, και σου έφερα και κόκκορα να φτιάξεις για το βράδυ” :trollface:

Koύνελος
Πιαστήκανε τα αυτάκια του, και πήγε για μασάζ στην Ταυλάνδη. Δειλά δειλά επανέρχεται. Που είσαι ρέ; Όταν δεν τρολάρεις είσαι ωραίος. Όταν τρολάρεις είσαι σκέτη γλύκα. :trollface:
Χάρος
Μέγας φάνμποι ετούτος, ακούει Κούνελος και λιγώνει. Μέχρι και εικόνισμα τον έχει, να τον προστατεύει τα βράδια από την επερχόμενη zombie apocalypse. Είναι με τα λλάς, αλλά και χωρίς τα λλάς :trollface:
c3rberoz
Φάν του Μπάτμαν και του Star Trek, δημιουργός ούκ ολίγων ευφάνταστων avatar (ναί, το έχω το δικό μου, μην ανησυχείς), πήγε στην Γερμανία για να κλείσει κάτι δουλειές με την Ζήμενς, αλλά κάπου μπερδεύτηκε και έκανε ολάκερο ρεπορτάζ για την Gamescom. Γύρνα πίσω ρε ρεμάλι, και θα σου αγοράσω φωτόσπαθο και Batmobil. :trollface:
Sketch
Αυτό το παλικαράκι πρέπει να έχει Parkinson, δεν εξηγείται αλλιώς η παντελής ανικανότητά του να σχεδιάσει κάτι σωστά. Πληροφορίες που τον θέλουν να ζωγραφίζει αισθησιακό πορτρέτο με μοντέλο τον Borracho ελέγχονται ως κακοήθεις και ανακριβείς. :trollface:
Φραπές
-Έ, ποιός; Τί; Ά, ναί. Εγώ… Τι θέλετε να μάθετε; Έχω φαλάκρα Δυναμό, προσωνύμιο “Φαλακρογόνατος Bill”, χαμηλωμένα φρύδια, πολύ πρόσωπο να πλύνω, αγαπάω το PC, τα ψηλά τακου…. εεεε, τα ξύδια, ταξίδια, μαγειρεύω, πλένω, gaming, OC. Posts από χλιαρά μέχρι παρανοικά. Φυσικά και το ξέρω. Απλά να ξέρετε πως έτσι είμαι και στην ζωή μου εκεί έξω, στο real life (κάπως έτσι δεν λέγεται; ) κουκουρούκου, αλλά μόνο εκεί που πρέπει. :trollface:
Μπίμπίμπί
Ή αλλιώς Bonded By Blood σύμφωνα με τους EXODUS, ή αλλιώς… Ε, ναί γίνεται να τους χωρίσω; Δεν γίνεται… Πάμε να πούμε δυό λογάκια για δαύτους, και θα επανέλθω αύριο με αποκαλυπτική φωτό που εξασφάλισα για πάρτη μου… ΣΑΣ.
Borrachoς
Πρώτα τα reviews. Μιλάμε για τα πιο μερακλίδικα, χαβαλετζίδικα, ναζιάρικα reviews στον πλανήτη, ΜΑΚΡΑΝ. Ο ορισμός του ανθρώπου που λατρεύει αυτό που κάνει, και φαίνεται. O Admin που τρολάρει τα τρόλλ πιο πολύ από τον οποιονδήποτε, χαβαλές ολκής, έχει όλα τα θετικά του κόσμου τούτου πάνω του. Εκτός από τα μαύρα καλτσάκια… :trollface: Και ακόμα περιμένουμε τις metal προμοσακούλες…Βrother Bruce
Ο Μίστερ Thank You, χαίρεσαι να διαβάζεις τα posts του. Εκτός του χιούμορ που σπάει κόκκαλα, είναι και το απόλυτο crash test. Αν σου δώσει thank you, σημαίνει πως κάνεις κάτι πάρα πολύ λάθος. Which is a good thing.Φωτό σας έταξα, φωτό incoming. Πιστεύω πως στην εικόνα που ακολουθεί, περικλείεται όλη η ουσία της ύπαρξης του Forum. YNSaH3e.jpg

Special αναφορά
Κara/Nina, η θυλυκή πλευρά του φόρουμ. Από κοντά και η Giovanna. Λίγες και (ελπίζω όπως σύσσωμος ο λοιπός πληθυσμός του φόρουμ) καλές. :trollface:

Eν κατακλείδι
Ελπίζω όλα τα παραπάνω να είναι αρκετά για να σας πείσω να μείνετε μακρυά από τούτο το βέβηλο, ανίερο και σατανικό φόρουμ. Οι Admins του μας οδηγούν στον δρόμο της απώλειας, και το μόνο που θέλουν είναι να βάλουμε το χέρι βαθιά στην τσέπη, στα ευρά μας, μην τους εμπιστεύεστε :trollface:
Personal note
Δεν έχω ξαναδεί Forum με admins τόσο κούλ. Επίσης τα μέλη έχουν όλα δική τους ταυτότητα. Δεν υπάρχετε ρε guys. Φραπές out.

42, the answer to everything

Back to top button
Follow on Feedly

Close
Close