LATEST NEWS

Ψηφιακή Σαμπάνια Vol. 2 : Κερδίστε μία κόπια του Harvey’s New Eyes!

Ψηφιακή Σαμπάνια Vol. 2 : Κερδίστε μία κόπια του Harvey’s New Eyes στο Steam!

Ένας υπερτυχερός για το σημερινό μας έξτρα σπέσιαλ δώρο. Πάμε λάικς, κόμεντς, σουρεαλισμός και χάος!

Οι κανόνες, είναι απλοί. Kάθε μέρα, στις 12:00 το βράδυ, θα ανεβάζουμε ανακοίνωση για ένα παιχνίδι. Προκείμενου να είστε υποψήφιοι για την κλήρωση, κάνετε Like αφ’ενός στη σελίδα μας στο Facebook και αφ’ετέρου γράφεστε στο site και μας αφήνετε κόμεντ αγάπης και άκρατου σουρεαλισμού κάτω από το σχετικό newspost.

Αν επιθυμείτε να λάβετε μέρος σε περισσότερες από μια κληρώσεις -και εδώ έγκειται το αληθινά σατανικό της υπόθεσης- θα πρέπει να στείλετε κάποιoν ιντερνετικό γνωστό/φίλο σας να μας κάνει Like και ν’αφήσει κόμεντ εκ μέρους σας, σε αλτρουιστική φάση “Γράφω για το Μήτσο και πιστεύω πως πρέπει να κερδίσει το Άλαν Γουέικ.” Κοντολογίς, ριφέραλ σίστεμ και χαρά.

Στην κλήρωση θα λάβουν μέρος ΟΛΟΙ όσοι αφήσουν comment παρακάτω, αλλά και κάνουν “Like” στη σελίδα μας στο Facebook (με τη διαδικασία πρόσκλησης φίλου τους να κάνει ο ίδιος “Like” να ισχύει, για όσους το έχουν ήδη πράξει)

YΓ Η κλήρωση για το Don’t Starve είναι ξεχωριστό promotion και μπορείτε να συμμετέχετε όλοι κανονικά, ασχέτως Φιέστας, Ψηφιακής Σαμπάνιας κτλ.

***UPDATE 03/12/2012***

NIKHTHΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ “NIK DAN”. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

Στέφανος Κουτσούκος

Ο Στέφανος Κουτσούκος ή αλλιώς "The Artist Formerly Known As Borracho", διέπραξε ποικίλα εγκλήματα τα οποία τον οδήγησαν σε μια ριζική επανεκτίμηση των προτεραιοτήτων και αξιών του. Υπηρέτησε περήφανα στην πειρατική αρμάδα του Ragequit.gr από την ίδρυση του ιστοτόπου το 2012 ως το Μάη του '19.

62 Comments

  1. Αφού στείλατε λάθος τον κωδικό του Don’t starve που κέρδισα σε 5-6 μέρες, για να ξαναφτάσετε σε ικανοποιητικό reputation level πρέπει να κερδίσω εδώ τουλάχιστον το 1.

    Όσοι ποστάρουν από κάτω μου γράφουν για τον Pournelaos the Great και πιστεύουν πως πρέπει να κερδίσει. Οι από πάνω για αυτή τη φορά την γλιτώσατε (επειδή είσαστε 2 μόνο).

  2. Αφού στείλατε λάθος τον κωδικό του Don’t starve που κέρδισα σε 5-6 μέρες, για να ξαναφτάσετε σε ικανοποιητικό reputation level πρέπει να κερδίσω εδώ τουλάχιστον το 1.

    Όσοι ποστάρουν από κάτω μου γράφουν για τον Pournelaos the Great και πιστεύουν πως πρέπει να κερδίσει. Οι από πάνω για αυτή τη φορά την γλιτώσατε (επειδή είσαστε 2 μόνο).

  3. Από δικό μας λάθος γράφτηκε ότι θα δοθούν και οι τρεις κόπιες του πιαιχνιδιού μαζί.
    Φυσικά και θα δώσουμε τρεις κόπιες, αλλά σταδιακά και σε διαφορετικές κληρώσεις.
    Ο ενθουσιασμός μας παρέσυρε κι εμάς, συγχωρήστε μας….!

  4. Από δικό μας λάθος γράφτηκε ότι θα δοθούν και οι τρεις κόπιες του πιαιχνιδιού μαζί.
    Φυσικά και θα δώσουμε τρεις κόπιες, αλλά σταδιακά και σε διαφορετικές κληρώσεις.
    Ο ενθουσιασμός μας παρέσυρε κι εμάς, συγχωρήστε μας….!

  5. Αν και από οτιδήποτε στο οποίο συμμετέχει ο Borracho θα περίμενα ψηφιακό γουΐσκι και όχι σαμπάνιες και λοιπούς φρουτοχυμούς, ένα like στο φατσοβιβλίο το αξίζετε… αν κερδίσω το game, αλλίως θα σας κάνω ξελάικ, να εξηγούμαστε.

  6. Αν και από οτιδήποτε στο οποίο συμμετέχει ο Borracho θα περίμενα ψηφιακό γουΐσκι και όχι σαμπάνιες και λοιπούς φρουτοχυμούς, ένα like στο φατσοβιβλίο το αξίζετε… αν κερδίσω το game, αλλίως θα σας κάνω ξελάικ, να εξηγούμαστε.

  7. Η κλήρωση έγινε προ ολίγου και μπορείτε, για λόγους απόλυτης διαφάνειας, να τη δείτε κατεβάζοντας το παρακάτω αρχείο

    http://uploading.com/files/get/86admbbc/%25CE%259A%25CE%25BB%25CE%25AE%25CF%2581%25CF%2589%25CF%2583%25CE%25B7.avi

    Ο τυχερός είναι ο φίλος Nikolas! Καλόπαιχτο αδερφέ, στείλε μου ένα mail για να σου δώσω τον κωδικό να το κατεβάσεις από το Steam!

  8. Η κλήρωση έγινε προ ολίγου και μπορείτε, για λόγους απόλυτης διαφάνειας, να τη δείτε κατεβάζοντας το παρακάτω αρχείο

    http://uploading.com/files/get/86admbbc/%25CE%259A%25CE%25BB%25CE%25AE%25CF%2581%25CF%2589%25CF%2583%25CE%25B7.avi

    Ο τυχερός είναι ο φίλος Nikolas! Καλόπαιχτο αδερφέ, στείλε μου ένα mail για να σου δώσω τον κωδικό να το κατεβάσεις από το Steam!

  9. Aλήθεια ρε συ, πάτα πάνω στον μετρητή αριστερά, εκεί που λέει free download και θα κατεβάσεις το video της κλήρωσης.
    Με μπέρδεψε η ομοιότητα των ονομάτων σας (Nikolas-Nik Dan), η ερώτηση που έκανες περί νικητή κι ο ενθουσιασμός της στιγμής.
    Εννοείται ότι δεν έγινε επίτηδες, αλίμονο…!

  10. Aλήθεια ρε συ, πάτα πάνω στον μετρητή αριστερά, εκεί που λέει free download και θα κατεβάσεις το video της κλήρωσης.
    Με μπέρδεψε η ομοιότητα των ονομάτων σας (Nikolas-Nik Dan), η ερώτηση που έκανες περί νικητή κι ο ενθουσιασμός της στιγμής.
    Εννοείται ότι δεν έγινε επίτηδες, αλίμονο…!

  11. Χαχαχαχα ναι όντως κατάφερα και το κατέβασα! Δε πειράζει ρε σίγα. Δε τρέχει τίποτα… Καλόπαιχτο Νικ Νταν…

    (θα μου το πληρώσεις αυτό και είπα ήδη στη κοπέλα μου ότι το κέρδισα χαχαχαχα, ποιος την ακούει τώρα)

  12. Χαχαχα, τώρα που αποφασίσατε να ανεβάσετε και βίντεο, πραγματικά έσπασε ο διάολος το πόδι του και έγινε λάθος.
    Πάντως εγώ δε νομίζω να παίζει θέμα εμπιστοσύνης. Δεν ξέρω, αλλά δε νομίζω κιόλας να είστε προσωπικοί φίλοι εδώ και να κάνετε κομπίνες για να κερδίσουν συγκεκριμένα άτομα. Εμένα π.χ. ούτε που με ξέρετε

    Καλόπαιχτο Nik Dan ! Gz !!!

  13. Χαχαχα, τώρα που αποφασίσατε να ανεβάσετε και βίντεο, πραγματικά έσπασε ο διάολος το πόδι του και έγινε λάθος.
    Πάντως εγώ δε νομίζω να παίζει θέμα εμπιστοσύνης. Δεν ξέρω, αλλά δε νομίζω κιόλας να είστε προσωπικοί φίλοι εδώ και να κάνετε κομπίνες για να κερδίσουν συγκεκριμένα άτομα. Εμένα π.χ. ούτε που με ξέρετε

    Καλόπαιχτο Nik Dan ! Gz !!!

  14. Πω πω! Από το 2004 έχω να κερδίσω κάτι σε ιντερνετικό διαγωνισμό (το Lightbringer aka Cydonia σε DVD έκδοση από διαγωνισμό του JustAdventure)!

    Ευχαριστώ το Ragequit.gr, τον Μάνο που το φακελάκι του ήταν ελαφρώς πιο φθηνό από το να αγοράσω το παιχνίδι :P, και τους συμπαίκτες για την συμμετοχή (δεν έχει την ίδια πλάκα να κερδίζεις αν παίζεις μόνος) και τις ευχές τους.

    Σε ενδειξή καλής θέλησης, δεν θα μπω στις επόμενες κληρώσεις παιχνιδιών για τις επόμενες 10 μέρες, γιατί η συμμετοχή είναι ακόμα σχετικά χαμηλή και έτσι είναι πιθανό να κερδίσει κάποιος πάνω από μια φορά.

  15. Πω πω! Από το 2004 έχω να κερδίσω κάτι σε ιντερνετικό διαγωνισμό (το Lightbringer aka Cydonia σε DVD έκδοση από διαγωνισμό του JustAdventure)!

    Ευχαριστώ το Ragequit.gr, τον Μάνο που το φακελάκι του ήταν ελαφρώς πιο φθηνό από το να αγοράσω το παιχνίδι :P, και τους συμπαίκτες για την συμμετοχή (δεν έχει την ίδια πλάκα να κερδίζεις αν παίζεις μόνος) και τις ευχές τους.

    Σε ενδειξή καλής θέλησης, δεν θα μπω στις επόμενες κληρώσεις παιχνιδιών για τις επόμενες 10 μέρες, γιατί η συμμετοχή είναι ακόμα σχετικά χαμηλή και έτσι είναι πιθανό να κερδίσει κάποιος πάνω από μια φορά.

Αφήστε μια απάντηση

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button
elEL